2:22

2:22
Yönetmen:
Paul Currie
Başrol:Teresa Palmer, Michiel Huisman, Remy Hii
Film Türü:Gerilim
Yapım:ABD 2017
Vizyon Tarihi:30 Haziran 2017
YazarOkur Puan:
5.9 / 10 | Oy: 190 | Yorum: 1
Film Siteleri:IMDB: 5.7 • BeyazPerde: 6
Hasılat:*


Oy Ver

5.9
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

2:22 filmi izle

2:22 Konusu

2:22 sinema filmi uçakların ve insanların yaşamlarının tehlikeye girdiği bir anda Dylan Branson karakterinin içine düştüğü kaosun ve gerilimin yanına, metrelerce yükseğe gişeyi uçurmaya hazırlanıyor!

Michiel Huisman ve Teresa Palmer’in muhteşem performanslarının izleyiciyle buluştuğu 2:22 filminde gerilim Sam Reid gibi usta oyuncularla izleyiciyi yerine çivileyen akıl oyunlarına bırakıyor. Yönetmen koltuğunda Paul Currie ustalıklarını konuştururken, Told Stein ve Nathan Parker’ın yazdıkları senaryoda kelimeler izleyicinin zihninde canlanırken kendinizi bu sırrın içerisinde kaybediyorsunuz.

Filmin yapımcıları arasında ise aynı zamanda yönetmen koltuğunda olan Paul Currie; Steve Hutensky, Jodi Matterson ve ünlü yapımcı Bruce Davey ile üstesinden başarıyla kalkıyorlar.

Havalanın da New York uçaklarını yönlendiren kumanda merkezinin başarılı görevlisi Dylan Branson (Michiel Huisman), uçakların çarpışmasına kıl payı kala insanları kurtarır. Garip bir sırrın içerisinde olduğunu fark etmeye başlar. Zaman kontrolden çıkmıştır. Bir takım sesler, bir takım olaylar ve pek çok gizemin içerisinde gerilim dozu yüksek akıl oyunları gelişmeye başlar. Beklemediği bir anda da zamansız gelen hayatının aşkıyla da tanışacaktır. Hesaplar, bulmacalar ve aşk! 2:22 filmi, binlerce kişinin hayatının bağlı olduğu bu sırrı çözmeye sizleri davet ediyor.

2:22 filmi aynı zamanda iTunes ve Amazon videolarda gişeyle yakın bir sürede yerini alacak. Şimdiden yerinizi ayırtın, yazın en iddialı ve gizemli gerilim filmi sizlerle!

2:22 Yönetmeni

Paul Currie

2:22 Oyuncuları

Teresa Palmer, Michiel Huisman, Remy Hii, Sam Reid, Maeve Dermody, John Waters, Kerry Armstrong, Marisa Lamonica

2:22 Senaristi

2:22 Yorumları

2:22 Yorum gerilim var ama konu zengin değil

18-07-2017 23:11 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2018 YazarOkur Film