47 Ronin

47 Ronin
Yönetmen:
Carl Rinsch
Başrol:Keanu Reeves, Hiroyuki Sanada, Ko Shibasaki
Film Türü:Fantastik, Aksiyon, Dövüş
Yapım:ABD 2013 (47 Ronin)
Vizyon Tarihi:27 Aralık 2013
YazarOkur Puan:
6.5 / 10 | Oy: 166 | Yorum: 2
Film Siteleri:IMDB: 6.3 • BeyazPerde: 8 • Sinemalar: 7.3
Hasılat:*


Oy Ver

6.5
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

47 Ronin filmi izle

47 Ronin Konusu

Keanu Reeves bir zamanların en mükemmel oyuncularından bir tanesiydi. Matrix, Göl Evi gibi klasikler ile birlikte bir çok kaliteli yapımda yer aldı. Daha sonra inanılmaz bir düşüşe geçti. Kalitesiz filmlerde yer almanın yanında yönetmenlik mesleğine de el attı ve ilk filmi olan Man of Tai Chi ile sinemaseverlerin karşısına geçti. O filmi izledikten sonra Keanu Reeves bitti gibime geliyordu. 47 Ronin ile kariyerine yeni bir sayfa açmış gibi yada en azından öyle umalım.

47 Ronin filmi daha önce de çekilmişti. Yeni film günümüz teknolojisi kullanılarak ve bazı değişiklikler ile yeniden uyarlandı. Carl Rinsch’in yönetmenliğini yaptığı filmin başrollerinde Keanu Reeves ile birlikte Japon sinemasının en tanınan isimlerinden biri olan Hiroyuki Sanada var.

Ronin Japon kültüründe efendisiz kalan samuraylara verilen bir isim. Filmde de 47 samuray bir araya gelerek Lord Kira ile amansız bir savaşa girmeleri anlatılıyor. Fantastik bir şekilde anlatılan hikaye özellikle görsel efektleri ve dövüş sahneleri ile dikkat çekiyor.

47 Ronin Yönetmeni

Carl Rinsch

47 Ronin Oyuncuları

Keanu Reeves, Hiroyuki Sanada, Ko Shibasaki

47 Ronin Senaristi

47 Ronin Yorumları

47 Ronin Yorum görselliği sevenler için güzel film ama keanu reeves çok berbat oynuyor konuşması vs çok kötü yüzüne ne yaptırmış bilmiyorum ama duyguyu yüzüne veremiyor botoks falan mı acaba anlamadım

12-01-2014 03:36 !!

47 Ronin Yorum keanu reevesin artık oyunculuğu bırakma zamanı gelmiş en azından akksiyon filmlerini bıraksın çok yapmacık kalıyor yazık adama

09-04-2014 05:59 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2020 YazarOkur Film