Müzede Bir Gece 2


Müzede Bir Gece 2 Film
Yönetmen:
Shawn Levy
Oyuncular:
Amy Adams, Ben Stiller, Robin Williams
Sinema Türü:Komedi
Vizyon Tarihi:22 Mayıs 2009
Puan:
7.8/10 | 25 | Yorum: 7

Filme Oy Ver

7.8
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Güzel

Yorum Ekle

Müzede Bir Gece 2 filmi izle

Müzede Bir Gece 2 Konusu

Müzede Bir Gece 2
 
Serinin ilk filmi gerçekten mükemmeldi. Müze diyince herkesin aklına sıkıcı bir gezi gelir ve  Ben Stiller ile arkadaşları bu konsepti baştan aşağı değiştiren güzel, eğlenceli bir sinema filmine imza atmışlardı. Çok ilgi görünce bu sefer ikinci film ile yeniden karşımıza geliyorlar.
 
Ben Stiller gerçekten çok başarılı işler çıkartıyor. Oyunculuk ile başladığı kariyerini en üst noktasına kadar çıkartmış durumda. Kendisi hem senaryo yazıyor, hem film yönetiyor, hem filmlerin yapımcılığını üstleniyor ve hem bu filmler de rol alıyor. Bunu başarabilmek gerçekten kolay iş değil ve dahası hepsinde başarılı olmak hiç kolay değil. Son filmlerinden Torpik Fırtına filmi ile hepsini bir arada ne kadar mükemmel yapabildiğini de gösterdi.
 
Müzede Bir Gece 2 filmi ile yeniden karşımıza geliyor ve serinin ilk filmindeki kadro korunmuş ve dahası kadroya son zamanların parlayan yıldızı Amy Adams da eklenmiş. Müzede Bir Gece 2 filminin yönetmeni serinin ilk filmi de yöneten Shawn Levy. Oyuncu kadrosu serinin ilk filmindeki gibi.  Robin Williams ve Owen Wilson yine karşımıza geliyorlar.
 
Müzede Bir Gece 2 filminin konusu da birinciye benzer şekilde. Müzedeki görevine devam eden korucumuz her gece canlanan arkadaşları. Fakat işler serinin ilk filmindeki gibi kontrol altında gitmez ve sorunlar çıkar. Korucumuz yine arkadaşlarını korumak için görev başına geçer.
 
Serinin ilk filmi gerçekten çok eğlenceliydi. Oyuncu kadrosunun kalitesi ile de birleşinde sinema salonlarına oldukça fazla sinema severi çekmişlerdi. Bu ilgi karşısında serinin ikinci filmi de çekili ve sinema severler ile yeniden buluşuyor. Güzel bir hafta sonunda güzel bir sinema keyfi için bire bir bir film. İyi Seyirler...

Müzede Bir Gece 2 Yönetmeni

Shawn Levy

Müzede Bir Gece 2 Oyuncuları

Amy Adams, Ben Stiller, Robin Williams, Owen Wilson

Müzede Bir Gece 2 - Benzer Sinema Filmleri

Müzede Bir Gece 3: Lahitteki Sır Filmi

Müzede Bir Gece 3: Lahitteki Sır

Seri haline getirilen Müzede Bir Gece filminin üçüncüsü olan Lahitteki Sır izleyenlere yine eğlenceli bir macera sunuyor.

Puan: 7.1 | Toplam 31 Oy | Yorum: 1Müzede Bir Gece 2 Film Yorumları / Eleştirileri

Müzede Bir Gece 2 Yorum ilk film süperdi ikinciyide çektiklerine baya sevindim ben stiller hayranıyım dahası en sevdiğim aktör olan robin willims da var filmde ton ton yanaklı bayılıyorum o adama

18-05-2009 19:42

Müzede Bir Gece 2 Yorum bu müzeyi ziyaret etme şansım oldu gerçekten çok güzel bir müze film içinde bire bir uygun izleyin kesinlikle

18-05-2009 19:44

Müzede Bir Gece 2 Yorum ben stillerin hiçbir filmini kaçırmam mükemmel bir komedyen mutlaka izleyin

19-05-2009 22:58

Müzede Bir Gece 2 Yorum seni seviyorum faruk

22-05-2009 17:17

Müzede Bir Gece 2 Yorum seni seviyorum faruk

22-05-2009 17:17

Müzede Bir Gece 2 Yorum çok eğlenceli bir film olmuş gidip izleyin arkadaşlar

24-05-2009 10:56

Müzede Bir Gece 2 Yorum ne biçim berbat bir film

11-09-2009 15:33

reklam veriletişim • © 2015 YazarOkur Sinema Filmleri | Film Rehberi