Addams Ailesi

Addams Ailesi
Yönetmen:
Greg Tiernan, Conrad Vernon
Başrol:Oscar Isaac, Charlize Theron, Chloë Grace Moretz
Film Türü:Aile, Animasyon, Komedi, Canavar
Yapım:ABD 2019 (The Addams Family)
Vizyon Tarihi:6 Aralık 2019
YazarOkur Puan:
6.6 / 10 | Oy: 175 | Yorum: 1
Film Siteleri:
Hasılat:*


Oy Ver

6.6
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Addams Ailesi filmi izle

Addams Ailesi Konusu

Addams Ailesi’nin sinema dünyasındaki yeri çok ayrıdır. Korku öğelerinin başarılı bir şekilde komedi olarak kullanıldığı ilk eserlerden bir tanesidir ve bu yüzden de adeta klasik haline gelmiştir.

Filmin yönetmenliğini Greg Tiernan ve Conrad Vernon ikilisi yapıyor. Filmin senaryosunu ise Matt Lieberman yazdı. Filmin orijinal seslendirmelerini yapanlar arasında Oscar Isaac ve Charlize Theron gibi ünlü isimler yer alıyor.

Addams Ailesini tanımayan pek yoktur. Girişimci olan bir baba, kendisini kocasına ve çocuklarına adamış bir anne, deli dolu çocuklar, çılgın bir büyükanne. Onlar korkutucu görünen ama çok sempatik bir ailedir. Hayatlarına da böyle devam ederken hayatlarına giren bir reality-show yıldızı yüzünden kendilerini farklı bir yerde bulurlar.

Addams Ailesi bu kez izleyenlerin karşısına animasyon filmi olarak geliyor. Daha önce de defalarca beyazperdeye uyarlanan hikaye bu kez animasyon olarak çocuklara yönelik yapıldı ve yine büyük ilgi görmesi bekleniyor. Her ne kadar yayınlandığı Amerika’da eleştirmenlerden olumsuz eleştiriler alsa da yine de izleyenleri sinemaya çekmeyi başarıyor.

Addams Ailesi Yönetmeni

Greg Tiernan, Conrad Vernon

Addams Ailesi Oyuncuları

Oscar Isaac, Charlize Theron, Chloë Grace Moretz

Addams Ailesi Senaristi

Addams Ailesi Yorumları

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2023 YazarOkur Film