Ailecek Şaşkınız

Ailecek Şaşkınız
Yönetmen:
Selçuk Aydemir
Başrol:Ahmet Kural, Murat Cemcir, Saadet Işıl Aksoy
Film Türü:Türk Filmleri, Komedi, Romantik Komedi
Yapım:Türkiye 2017
Vizyon Tarihi:2 Mart 2018
YazarOkur Puan:
6.2 / 10 | Oy: 148 | Yorum: 2
Film Siteleri:BeyazPerde: 8
Hasılat:*


Oy Ver

6.2
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Ailecek Şaşkınız filmi izle

Ailecek Şaşkınız Konusu

Gerek filmleri gerekse televizyon dizi projeleri merakla beklenen üçlü Selçuk Aydemir, Ahmet Kural ve Murat Cemcir yeni film projeleri Ailecek Şaşkınız ile izleyenlerin karşısına çıkıyor.

Filmin senaryosunu yine Selçuk Aydemir yazdı. Filmin yönetmenliğini de kendisi yapıyor. Filmin başrollerinde yine Ahmet Kural ve Murat Cemcir yer alıyor. Onlara usta oyuncu Cengiz Bozkurt, Saadet Işıl Aksoy ve Günay Karacaoğlu eşlik ediyor.

Ailecek Şaşkınız filminde Ferhat ile Elif’in komik aşk hikayesi anlatılıyor. Ferhat zengin bir ailenin şımarık oğludur. Şirketin başına geçmesi beklenmektedir fakat o bu olgunluğu pek göstermez. En yakın arkadaşı ise çocukluktan beri arkadaşı olan ve şirketin finans müdürü olan Gökhan’dır. İkili kendi bildik eğlence türü nedeni ile de çevreleri tarafından pek sevilmezler.

Ferhat bir gün Elif ile karşılaşır ve ona aşık olur. Fakat Ferhat pek de Elif’in aradığı kişilikte biri değildir. Ferhat, Gökhan’ın da yardımı ile Elif’i kendine aşık edebilmek için türlü yollar dener fakat pek de başarılı olamaz.

Ailecek Şaşkınız filmi konu olarak biraz zengin erkek fakir kız türünde. Fakat hikayeyi yazan Selçuk Aydemir olunca iş o kadar da basit olmuyor. Kendine tarz komedi türü ile tanınan Selçuk Aydemir izleyenlere yine eğlenceli bir film sunuyor.

Ailecek Şaşkınız Yönetmeni

Selçuk Aydemir

Ailecek Şaşkınız Oyuncuları

Ahmet Kural, Murat Cemcir, Saadet Işıl Aksoy, Cengiz Bozkurt, Günay Karacaoğlu, Bihter Dinçel, Çağlar Ertuğrul, Mustafa Alabora

Ailecek Şaşkınız Senaristi

Ailecek Şaşkınız Yorumları

güzel gözlüğün sevgilisi Yorum
arkadaş
ekle
çok meraka ediyorum ya bu filmi ya inşallah izlerim ya ahmet kural ve murat cembir çılgın ikili da inşallah tutarı film ya

güzel gözlüğün sevgilisi • 07-03-2018 20:48 !!

melike aydın Yorum
arkadaş
ekle
bu yıl gittiğim diğer berbat filmlerin yanında vasat denilecek bir filmdi.

melike aydın • 14-03-2018 16:13 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2023 YazarOkur Film