Ant-Man

Ant-Man
Yönetmen:
Peyton Reed
Başrol:Paul Rudd, Evangeline Lilly, Corey Stoll
Film Türü:Bilim Kurgu, Fantastik, Aksiyon, Macera
Yapım:ABD, İngiltere 2015 (Ant-Man)
Vizyon Tarihi:17 Temmuz 2015
YazarOkur Puan:
7.1 / 10 | Oy: 206 | Yorum: 6
Film Siteleri:IMDB: 7.7 • BeyazPerde: 8 • Sinemalar: 7.9
Hasılat:5.118.000 TL (bütçe:$130.000.000) - izleyici: 427.000


Oy Ver

7.1
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Güzel

Yorum Yaz

Ant-Man filmi izle

Ant-Man Konusu

Süper kahraman filmleri son zamanda çok talep ediliyor ve özellikle komedi de içeriyorsa sinemada başarı kaçınılmaz oluyor. Bunu gören yapımcılar da ardı ardına arşivdeki süper kahramanları tekrar ortaya sunmaya devam ediyor. Belki de bunlardan en küçüğü ve komiği Ant-Man yani Karınca Adam da sonunda sinemaseverler ile buluşuyor.

AntMan filminin yönetmenliğini daha önce Bay Evet filmi ile tanıdığımız Peyton Reed yapıyor. Filmin senaryosunu ise Adam McKay ve filmin başrolünde yer alan Paul Rudd ile birlikte kalabalık bir senarist gurubu yazdı. Filmin başrollerinde Paul Rudd ile birlikte Michael Douglas, Çelik Yumruklar ve Hobbit serisinde yer alan Evangeline Lilly ve Corey Stoll yer alıyor.

Ant-Man Marvel ailesinden bir süper kahraman ve aslında diğer süper kahramanlara göre pek tanınmamasına rağmen sevilen bir karakter olmayı başarmıştır. Bunun en önemli nedeni ise çok küçük olmasıdır. Fakat onunda kendine ait süper güçleri bulunmakta ve bu yetenekler dünyayı kurtarmasına yetmektedir.

Filmde yer alan biyokimya uzmanı doktorumuz nesnelerin boyutlarını değiştirebilen bir formül geliştirir fakat şimdiye kadar yaptığı tüm testlerde başarısız olmuştur. Fakat kaza sonrası olsa da formülü insan üzerinde başarılı olur ve ortaya sürekli boyut değiştirebilen daha doğrusu karınca kadar küçük olabilen bir yetenek çıkar. Karınca kadar küçük olmasının yanında formülün gücü çok arttırdığını ve dahası diğer böcekler ile de iletişim kurabilmesini sağladığını fark eder ve bu yeni yetenekleri dünyayı kötülerden korumak için kullanmaya karar verir.

Ant-Man yani Karınca Adam filmi IronMan ile başlayan süper kahraman ve komedi birleşimi filmlerden bir tanesi. Tek farklı komedinin süper kahramandan daha fazla yer edinmesi fakat onun dışında aksiyon olarak pek altta kalır yanı yok.

Ant-Man Yönetmeni

Peyton Reed

Ant-Man Oyuncuları

Paul Rudd(Scott Lang / Ant-Man), Evangeline Lilly(Hope Van Dyne), Corey Stoll(Darren Cross / Yellowjacket), Michael Douglas(Dr. Hank Pym), Bobby Cannavale(Paxton), Michael Peña(Luis), Wood Harris(Gale), Judy Greer(Maggie Lang)

Ant-Man Senaristi

Ant-Man Yorumları

Ant-Man Yorum adını duyunca çok komiğime gitti bu normal filmlere atıfta bulunan saçma komedi filmlerinden sandım meğersem gerçekmiş fragmanını izledim orada da ismi ile biraz dalga geçiyorlar dalga geçilecek de bir adı var ama güzel bir filme benziyor adamlar bildiğin karıncadan süper kahraman filmi çıkartmış helal olsun

09-07-2015 11:10 !!

Ant-Man Yorum 10 numara film olmuş harika

18-07-2015 02:09 !!

Ant-Man Yorum verdiğiniz paraya değiyor kaliteli bir yapım sıkılmadan izledik

18-07-2015 22:58 !!

Ant-Man Yorum hem komik hem aksiykn vardı izlerken sıkılmadık

26-07-2015 00:38 !!

Ant-Man Yorum genel olarak güzel demir adama benziyor komik bir karakteri süper kahraman yapmışlar zaten bir sonraki filmde demir adamla birlikte yer alacaklarmış

19-08-2015 20:42 !!

Ant-Man Yorum buyu kısa ama işlevi süper adamın konusu fazla klask ama komedi yanı filmi taşıyor kaptan amerika filminde de olacakmış

28-08-2015 11:57 !!

Yorum Yaz

:: Benzer Film ::
:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2020 YazarOkur Film