Ant-Man ve Wasp

Ant-Man ve Wasp
Yönetmen:
Peyton Reed
Başrol:Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Douglas
Film Türü:Aksiyon, Komedi, Bilim Kurgu, Macera
Yapım:ABD 2018 (Ant-Man and the Wasp)
Vizyon Tarihi:6 Temmuz 2018
YazarOkur Puan:
6.3 / 10 | Oy: 173 | Yorum: 1
Film Siteleri:
Hasılat:*


Oy Ver

6.3
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Ant-Man ve Wasp filmi izle

Ant-Man ve Wasp Konusu

Marvel Süper kahraman filmlerine tüm hızı ile devam ediyor ve serinin ilk filmi ile büyük beğeni toplayan Ant-Man ikinci filmi Ant-Man ve Wasp ile yine eğlenceli bir şekilde izleyenler ile buluşuyor.

Filmin başrollerinde bir değişiklik yok. Paul Rudd, Evangeline Lilly ve Michael Douglas filmde yine başrollerde yer alıyorlar. Onlara Michelle Pfeiffer ve Laurence Fishburne gibi iki usta isim katılıyor. Hannah John Kamen de Hayalet olarak filmde yer alıyor.

Ant-Man ve Wasp filmi tamamen Janet Van Dyne’in geri getirilmesi üzerine kurulmuş. İlk filmde Antman Janet gibi Quantuma kadar inmiş ve buradan geri dönmeyi başarmıştı. Bunun üzerine Hope ve Dr Hank Janet’i geri getirebileceklerini düşünür ve bunun için çalışmalara başlarlar. Bu çalışma sırasında Scott, Janet’in gözünden bir rüya görür ve daha sonra bunun gerçek olduğu ortaya çıkar. Scott ile Janet arasında bir bağlantı vardır ve onun yardımı ile Janet’i geri getirebileceklerdir. Fakat ortaya Hayalet çıkar ve kendisini kurtarabilmek için Dr Hank’in portatif deney binasını çalar. Böylece ortaya bir macera çıkar.

Ant-Man ve Wasp serinin ilk filmi gibi oldukça komik ve eğlenceli. Fakat ilkine göre beklentinin altında kalmasının nedeni esprilerin aynı olması. Wasp’ın da aksiyon kısmını üzerine alması pek etki etmemiş. Yani Ant-Man’den daha çok Wasp’ın yeteneklerini izliyoruz. Hayalet ise oldukça farklı bir karakter olarak ortaya çıkıyor.

Paul Rudd filmin Sonsuzluk Savaşı filmi ile bağlantılı olduğunu belirtmişti fakat bağlantı sadece Kredi Sahnesinde görünüyor ve pek de bağlantı yok aslında. Söylentilere göre Ant-Man 4. Yenilmezler filminde önemli bir rolde yer alacak ve kredi sahnesinde mahsur kalması işi daha da ilginç hale getirdi aslında. Dahası Janet’in çok farklı bir güç ile dönmesi de işleri farklı bir boyuta getiriyor. Bunu Yenilmezler serisinde mi kullanacaklar yoksa 3. Ant-Man filmi olacak mı bilinmiyor. Paul Rudd bunun pek mümkün olmadığını ifade etti ama Marvel dünyasında her şey olabilir.

Ant-Man ve Wasp Yönetmeni

Peyton Reed

Ant-Man ve Wasp Oyuncuları

Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Douglas, Michelle Pfeiffer, Bobby Cannavale, Michael Peña, Walton Goggins, Judy Greer

Ant-Man ve Wasp Senaristi

Ant-Man ve Wasp Yorumları

Ant-Man ve Wasp Yorum baya komik film hayalet oldukça başarılı klask marvel filmlerinden daha iyi bence ama kredi sahnesinde hepsini yok etmesi pek olmamış

28-01-2019 21:54 !!

Yorum Yaz

:: Benzer Film ::
:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2023 YazarOkur Film