Arada Kalan


What Maisie Knew

Arada Kalan Film
Yönetmen:
Scott McGehee, David Siegel
Oyuncular:
Julianne Moore, Steve Coogan, Alexander Skarsgård
Sinema Türü:Dram
Vizyon Tarihi:23 Ağustos 2013
Yapım:ABD 2012
Puan:
5.7/10 | 15 | Yorum: 1
IMDB:
7.5 / 10
BeyazPerde:
3.5 / 5

Filme Oy Ver

5.7
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Ekle

Arada Kalan filmi izle

Arada Kalan Konusu

Arada Kalan filmi romandan beyazperdeye uyarlanan filmlerden sadece bir tanesi. Henry James’in klasikleşen romanından beyazperdeye uyarlanan filmin yönetmenliğini Scott McGehee ve David Siegel ikilisi yapıyor. Nancy Doyne ve Carroll Cartwright ikilisi de kitabı senaryolaştırarak beyazperdeye uyarladı.

Filmin oyuncu kadrosunda ise ilerleyen yaşına rağmen güzelliğini koruyan usta oyuncu Julianne Moore, yan rollerin usta oyuncusu Steve Coogan ve son zamanlarda iyi bir çıkış yakalayan Alexander Skarsgård var.

Arada Kalan filmi genç bir kızın gözünden sorunlu bir evliliğin hikayesini anlatıyor. Anne ve babasının yaşadığı sorunları görmezden geliyormuş gibi davranan bir kız anne ve babasının ayrılıp farklı kişiler ile birlikte olması ile değişmeye karar verir. Bir tarafta babası ile dadısı, diğer tarafta ise başkası ile evlenen bir anne.

İki arada kalan ve yıkılan bir yuvanın çocuklar üzerindeki etkisini güzel bir şekilde anlatan Arada Kalan filmi eleştirmenler tarafından olumlu eleştiriler alsada sinemaseverler tarafından biraz sıkıcı bulundu.

Arada Kalan Yönetmeni

Scott McGehee, David Siegel

Arada Kalan Oyuncuları

Julianne Moore, Steve Coogan, Alexander Skarsgård

Arada Kalan Senaristi

Arada Kalan Film Yorumları / Eleştirileri

reklam veriletişim • © 2015 YazarOkur Sinema Filmleri | Film Rehberi