Aşk Kırmızı

Aşk Kırmızı
Yönetmen:
Osman Sınav
Başrol:Nurgül Yeşilçay, Tayanç Ayaydın, Ezgi Asaroğlu
Film Türü:Romantik, Türk Filmleri
Yapım:Türkiye 2013
Vizyon Tarihi:15 Mart 2013
YazarOkur Puan:
5.7 / 10 | Oy: 212 | Yorum: 9
Film Siteleri:IMDB: 5 • BeyazPerde: 4
Hasılat:* - izleyici: 265.000


Oy Ver

5.7
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Aşk Kırmızı filmi izle

Aşk Kırmızı Konusu

Televizyon dizilerinin ünlü yönetmeni olan Osman Sınav son zamanlarda yönetmenliğini yaptığı filmlerle adını duyurmaya devam ediyor ve Nurgül Yeşilçay’ın fotoğrafları ile çok konuşulan Aşk Kırmızı ile yine beyazperdede kendini gösteriyor.

Senaryosunu da bizzat kendisinin yazdığı filmin başrollerinde ise Nurgül Yeşilçay ile birlikte Tayanç Ayaydın ve Leyla ile Mecnun dizisi ile tanınan Ezgi Asaroğlu var.

Aşk Kırmızı filmi günlük hayatta farklı versiyonları ile çok karşılaştığımız üçlü bir aşk hikayesini anlatıyor. Mutlu bir evliliği olan adam bir gün ilk aşkı ile karşılaşıyor ve zamanında yaşamalarına izin verilmeyen aşk aralarında yeniden canlanıyor. Adam iki aşkının arasında kalıyor ve seçim yapamıyor. Kadın çok sevdiği kocasını kaybetmek istemiyor. İlk aşk olan kadın ise bir zamanlar tek aşk iken şimdi öteki kadın olmak istemiyor. Fakat üçünün birbirine duyduğu aşk herşeyin üstesinden gelebilecek midir?

Film daha vizyona girmeden Nurgül Yeşilçay’ın cesur sahneleri ile bir anda gündem maddesi oldu ve çok konuşuldu. Bu da film için oldukça güzel bir reklam oldu ve herkesin merakla beklediği film haline geldi. Romantik bir aşk üçgeninin içinde yaşananlar Türk izleyicisinin her zaman ilgisini çeker. Bir de içinde ünlü bir kadının cesur sahneleri varsa iyi bir gişe kaçınılmazdır!

Aşk Kırmızı Yönetmeni

Osman Sınav

Aşk Kırmızı Oyuncuları

Nurgül Yeşilçay, Tayanç Ayaydın, Ezgi Asaroğlu

Aşk Kırmızı Senaristi

Aşk Kırmızı Yorumları

Aşk Kırmızı Yorum Yuh!Çocular la Ailecek izlediğimiz ve çocukların Kahramanı haline gelen, Birisini Bu Ahlak çöküntüsü filim de, Erkek sanatçı olarak oynatmanız, bizi hayal kırıklığına uğrattı,Fazla sözümüz var amma, Bizi ve sizi üzmesin diye yazmıyoruz!

15-03-2013 17:18 !!

Aşk Kırmızı Yorum çok saçma bir film olmuş nurgül yeşilçayın görüntülerinin yayınlanmasının nedeni belli oldu hala çıplaklıkla gişe yapacağını düşünen yönetmen bozuntuları var bu dünyada rezillik

18-03-2013 22:15 !!

Aşk Kırmızı Yorum adamın niye gözü çizili ya....? *-* :)

20-03-2013 20:34 !!

Aşk Kırmızı Yorum neden hala kadınları soyup reytig yapmaya çalışıyorlar

22-03-2013 17:04 !!

Aşk Kırmızı Yorum Kimse zorla soymuyor arkadaşım, sanki film haricinde cok normal giyiniyorsunuz ..

28-03-2013 17:36 !!

Aşk Kırmızı Yorum süppeer

17-09-2013 18:48 !!

Aşk Kırmızı Yorum o kadar reklamını yaptılar reklamı görünce erotik sandık da çok boş film çıktı nurgül yeşilçayın bedenini sırf pazarlama aracı olarak kullanmışlar bir oyuncunun bu kadar düşmesi yazık gerçekten

11-02-2014 01:07 !!

Aşk Kırmızı Yorum aşkın adı ne zamandan beri ahlaksızlık oldu.en yüce ve doğru aşk YARADAN AŞKIDIR.üç kuruşluk dünya heveslerinizi bu insanlığın tarihini yazan ülke üzerinde kullanmayın.ayrıca saf olan şeyler beyazdır.aşk da öyle.sizin zaaf ve yalnızca heves olarak belirlediğiniz kırmızı renginizle anılmayacak kadar da değerlidir.

05-04-2014 11:49 !!

Aşk Kırmızı Yorum film güzel olsaydı nurgül yeşilçay çıplak olmazdı kötü film ki pazarlamak için erotizm kullanıyorlar millet de yiyor işte

12-07-2014 15:30 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2018 YazarOkur Film