Aşk ve Savaş

Aşk ve Savaş
Yönetmen:
Emir Kusturica
Başrol:Monica Bellucci, Emir Kusturica, Sloboda Micalovic
Film Türü:Dram, Duygusal Aşk, Savaş
Yapım:Sırbistan 2016 (Na mlečnom putu)
Vizyon Tarihi:26 Mayıs 2017
YazarOkur Puan:
6.4 / 10 | Oy: 178 | Yorum: 1
Film Siteleri:IMDB: 6.6 • BeyazPerde: 6
Hasılat:*


Oy Ver

6.4
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Aşk ve Savaş filmi izle

Aşk ve Savaş Konusu

Aşk ve Savaş filmi Emir Kusturica imzasıyla sizleri savaşın ve bireylerin o büyülü yolculuklarına davet ediyor. Yıkıcı ve kanlı günlerden sıyrılarak insanların erteledikleri doğanın, aşkın o görkemli dünyasına vurgu yaptığı Kusturica sanatının eşsiz örneklerinden bir tanesini daha izleyiciyle buluşturmak üzere gün sayıyor.

Kusturica son filmi Aşk ve Savaş, şimdiden pek çok eleştirmenden olumlu puan aldı. Ortadoğu’da sıradanlaşan savaş ve insanın adı olmadığı pek çok drama sinema da komedi filmleriyle çıkış aradığımız, insanımızın eğlenmek yaşamın gürültüsünden kaçmak için gittiği gişede hissedilirken, argo ve sulu komediler gişenin %51’ine yakınını elinde tutarken, Altın Palmiye Ödüllü Venedik Film Festivali’ni kasıp kavuran Kusturica Aşk ve Savaş filmiyle çok fazla insanın öyküsünü bir insanın üç farklı olgunluk döneminde anlatıyor. Gitmemek olmaz tabi ki!

Kosta adlı karakterin eşeğiyle askerlere süt götürdüğü günlerde kendinden kaçışıyla, hiçbir şeyi bilmediği kaçak bir kıza tutkunu olmasıyla gelişen filmde farklılaşan kişiliklerin ve klişelerin başarılı bir natüralist portresini Aşk ve Savaş filmi bizlere aktarıyor.

Emir Kusturica’nın yönetmen koltuğuna oturduğu filmde, Monica Bellucci ve Natasa Ninkovic gibi isimlerde var. Emir Kusturica ayrıca Kosta rolüne de can veriyor. Filmde hayvan olarak ta zengin bir kadro olduğunu söylememiz gerekli eşekler, kuşlar ve daha pek çok köy yaşamını anlatan figür başarıyla insanı alıp götürüyor. Aşk ve Savaş filmi her yönüyle korku ve dram filmleri arasında bu hafta rahat bir nefes alabileceğiniz, su kaynakları ve eşsiz doğal görüntülerle sinemanın yaramaz çocuğu Kusturica’nın başarılı bir filmi olarak tercih edebileceğiniz bir prestij yapımı.

Aşk ve Savaş Yönetmeni

Emir Kusturica

Aşk ve Savaş Oyuncuları

Monica Bellucci, Emir Kusturica, Sloboda Micalovic, Natasa Ninkovic, Davor Janjic

Aşk ve Savaş Senaristi

Aşk ve Savaş Yorumları

Aşk ve Savaş Yorum internetten izledim çok güzel film mutlaka izleyin

26-05-2017 20:14 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2018 YazarOkur Film