Ay Işığı

Ay Işığı
Yönetmen:
Barry Jenkins
Başrol:Alex R. Hibbert, Ashton Sanders, Trevante Rhodes
Film Türü:Dram, Suç
Yapım:Abd 2016 (Moonlight)
Vizyon Tarihi:17 Şubat 2017
YazarOkur Puan:
6 / 10 | Oy: 171 | Yorum: 2
Film Siteleri:IMDB: 7.5 • BeyazPerde: 5.2 • Sinemalar: 5.8
Hasılat:* (bütçe:$5.000.000)


Oy Ver

6
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Ay Işığı filmi izle

Ay Işığı Konusu

Toplam 8 dalda Oscar’a aday olarak tüm dikkatleri üzerine çeken Ay Işığı filmi izleyenlere dramatik bir hayat hikayesi sunuyor.

Ay Işığı filminin yönetmenliğini Barry Jenkins yapıyor. Filmin senaryosunu da kendisini yazdı ve hem en iyi yönetmen hem de en iyi senaryo dallarında Oscar’a aday gösterildi. Filmin oyuncu kadrosunda ise en iyi yardımcı erkek oyuncu oscarına aday gösterilen Mahershala Ali ile en iyi yardımcı kadın oyuncu oscarına aday gösterilen Naomie Harris yer alıyor.

Ay Işığı filminde siyahi bir gencin hayat hikayesi anlatılıyor. Amerika’nın tatil cennetlerinden biri olan Miami şehrinin kötü bir mahallesinde dünyaya gelen genç, siyahi olmanın da verdiği zorluklar ile mücadele dolu bir hayat geçirir ve bu aşamada kendini keşfeder.

Hollywood son zamanlarda her zaman siyahilerin bir zamanlar yaşadıkları zorlukları konu alan filmlerden bir tanesi Oscar’a aday gösteriyor ve 2016 yılının bu tarz filmi de Ay Işığı oldu. Dramatik filmde insanın çocuktan adam olma hikayesi izleyenleri oldukça etkiliyor.

Ay Işığı Yönetmeni

Barry Jenkins

Ay Işığı Oyuncuları

Alex R. Hibbert, Ashton Sanders, Trevante Rhodes, Mahershala Ali, Janelle Monáe, Naomie Harris, Andre Holland, Jaden Piner

Ay Işığı Senaristi

Ay Işığı Yorumları

Ay Işığı Yorum oscar aldığına inanamıyorum tamamen duygu sömürüsü üzerine kurulu sıkıcı bir film konu yavaş ilerliyor tam anlamı ile konu da yok hollywood son zamanlarda eşcinselliğe fena tatkı belli içerinde baya eşcinsel var ama bu yüzden ayrımcılık yapmaları saçma siyahileri ve eşcinselleri anlatan film yap kesin aday oluyorsun zaten bu adam zeki davranmış ikisini de bir filme koymuş oscarı kaptı

17-03-2017 16:53 !!

Ay Işığı Yorum çok kötü film sinemada izlenmez

28-05-2017 23:59 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2018 YazarOkur Film