Ayı Teddy

Ayı Teddy
Yönetmen:
Seth MacFarlane
Başrol:Mark Wahlberg, Mila Kunis
Film Türü:Komedi
Yapım:ABD 2012 (Ted)
Vizyon Tarihi:21 Eylül 2012
YazarOkur Puan:
6.2 / 10 | Oy: 203 | Yorum: 4
Film Siteleri:IMDB: 7 • BeyazPerde: 5
Hasılat:* - izleyici: 86.000


Oy Ver

6.2
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Ayı Teddy filmi izle

Ayı Teddy Konusu

Hollywood hayatımızda yer alan her şeyden bir konu üretip onu beyazperdeye aktarmaya devam ediyor ve son olarak sevgililer gününün vazgeçilmez hediyesi oyuncak ayı canlandı ve Ayı Teddy olarak karşımıza çıktı.

Filmin yönetmenli ve senaristi olan Seth MacFarlane'i animasyon sevenler yakından tanıyacaktır. Family Guy gibi aykırı bir animasyon serisine imza atan ve ardından benzeri olan Amerikan Dad'i yaratan Seth filmde aynı zamanda oyuncak ayı Teddy'nin seslendirmesini yapıyor. Kendisi aynı zamanda Family Guy'da Peter Griffin'in seslendirmesini yapıyor ki zaten filmde bunun esprisini de yapıyor. Filmin başrollerinde ise son zamanların yükselen iki yıldızı olan Mark Wahlberg ile genç ve güzel yıldız Mila Kunis var.

John daha küçük bir çocuk iken ailesi ona oyuncak bir ayı hediye eder ve pek arkadaşı olmayan John oyuncak ayının canlanmasını diler. Dilek gerçek olur ve oyuncak ayı konuşmaya başlar. Tabi bu herkesin ilgisini çeker ve Teddy bir anda ünlü olur. Fakat medya sektörü çok acımasıdır ve zamanla ilgi azalınca Teddy'de hayatın gerçekleri ile yüzleşir. Söz konusu da Amerika olunca hayatın gerçekleri sigara, uyuşturucu ve alkol oluyor.

Zaman birden ileri sarıyor ve karşımıza hayatta tutunamamış iki serseri çıkıyor. John artık büyümüş ve sevgili yapmıştır ama oyuncak ayısı yüzünden asla tam anlamıyla büyüyememiştir ve bu da sevgilisini rahatsız eder. Sevgilisinin baskısı ile John oyuncak ayısından ayrılır ve ikili düzenli bir hayat kurmak için çabalarlar.

Zaten film tam burada başlıyor diyebiliriz. İş bulmaya çalışmaları, buldukları işlerdeki tecrübeleri, en ufak şeyde çocuk gibi davranıp ortalığı karıştırmaları vs.

Aslında en başta söylemek gerekirdi ama Ayı Teddy filmi çocuklar için değil. Alkol, uyuşturucu, sigara, küfür, seks vs. ne isterseniz filmde var. Zaten Family Guy'ı biraz izlediyseniz ondan bile ahlaksız diyebiliriz. Fakat film boyunca gülmek ve eğlenmek garanti diyebiliriz.

Ayı Teddy Yönetmeni

Seth MacFarlane

Ayı Teddy Oyuncuları

Mark Wahlberg, Mila Kunis

Ayı Teddy Senaristi

Ayı Teddy Yorumları

Ayı Teddy Yorum vizyona bu kadar geç girmesini anlamıyorum film internetten zaten izlenebiliyor gerçekten çok komik bir film ama çok küfür var bazı sevişme saheneleri var ama insan değil yani oyuncak ayı sevişiyor baya da komik bir sahne zaten çocuklarınıza izletmeyin

19-09-2012 03:22 !!

Ayı Teddy Yorum peter griffinin oyuncak ayı versiyonunu yapmışlar acayip sahneler var

19-09-2012 03:23 !!

Manolya Yorum
arkadaş
ekle
family guy hayranıyım film de çok güzel olmuş baya terbiyesizce sahneler var ama olsun baya güldürüyor mark walhberg karaktere çok iyi oturmuş herkese tavsiye ederim

Manolya • 27-09-2012 02:03 !!

şgdflşlfdg Yorum
arkadaş
ekle
insanları kandırmayın ayı yok 0 puan

şgdflşlfdg • 28-08-2022 00:55 !!

Yorum Yaz

:: Benzer Film ::
:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2022 YazarOkur Film