Ayı Teddy 2

Ayı Teddy 2
Yönetmen:
Seth MacFarlane
Başrol:Mark Wahlberg, Amanda Seyfried, Jessica Barth
Film Türü:Fantastik, Komedi
Yapım:ABD 2015 (Ted 2)
Vizyon Tarihi:10 Temmuz 2015
YazarOkur Puan:
5.5 / 10 | Oy: 198 | Yorum: 4
Film Siteleri:IMDB: 6.5 • BeyazPerde: 4 • Sinemalar: 7.5
Hasılat:1.431.000 TL (bütçe:$68.000.000) - izleyici: 104.000


Oy Ver

5.5
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Ayı Teddy 2 filmi izle

Ayı Teddy 2 Konusu

İlk film çıktığında herkes merak ederek izlemiş fakat bazı sahnelerin ağırlığı nedeni ile hayal kırıklığına uğrayan da çok fazla olmuştu. Fakat Seth MacFarlane bu tarz eleştirileri hiç kafaya takmayan biri ve bildiğini okumaya devam ediyor. İlk filmdeki tepkilere rağmen Ayı Teddy serinin ikinci filmi ile yeniden beyazperdedeki yerini alıyor.

Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini ilk filmde olduğu gibi Ted’in yaratıcısı Seth MacFarlane yapıyor. Filmde Ted’e yine Mark Wahlberg eşlik ediyor. Kadroya bu kez Seth Macfarlane’in son zamanlardaki takıntısı olan Amanda Seyfried eşlik ediyor. Morgan Freeman da Seth Macfarlane’in son zamanlarda sesine taktığı ve yapımını üstlendiği yapımlarda espri olarak dile getirdiği bir isim ve yine aynı espri için filme dahil edildi.

Serinin ilk filminde Ted’in nasıl konuşan bir oyuncak ayı olduğunu, bu sayede nasıl zenginleştiğini ve üne sahip olduğunu daha sonra ise bir an parlayan yıldızlar gibi hayatın tokadını yediğini izledik. Şimdi ikinci filmde Ted ayı oyuncak olarak anılmak yerine bir birey olmaya çalışıyor ve bunun mücadelesini veriyor. Bunu yaparken de yine en yakın dostu ona yardımcı oluyor ve çok ciddi olan yasal süreçte kendileri olmayı da ihmal etmiyorlar.

Aslında Ayı Teddy filmi oldukça güzel ve eğlenceli bir filmdi fakat Seth Macfarlane’in cinsel takıntıları ve bu alanda herkesi aşağılama takıntısı nedeni ile film insanlara çok itici gelmişti. Fakat dediğimiz gibi Seth bunların hiç birini takmıyor ve bildiğini okumaya devam ediyor. Zaten sunuculuğunu yaptığı Oscar törenlerinde Ted ve Mark Wahlberg’i sahneye çıkartıp Ayı Teddy 2 filminin yapılacağını duyurmuştu. Yine Oscar töreninde törene katılanların göğüslerinin göründüğü sahneleri derleyerek göstermiş ve herkesi şok etmişti. Cinsel espriler dışında pek yeteneği olmayan ve hatta bu konuda aşırı ileri gidebilen isim Ayı Teddy 2 filminde bunu devam ettiriyor. Eğer bu tarz cinsel esprileri pek kafanıza takmıyorsanız oldukça eğlenceli ve komik bir film sizi bekliyor ama yine de bazı sahneler size bile çok itici gelebilir.

Ayı Teddy 2 Yönetmeni

Seth MacFarlane

Ayı Teddy 2 Oyuncuları

Mark Wahlberg(John), Amanda Seyfried(Samantha Jackson), Jessica Barth(Tami-Lynn), Giovanni Ribisi(Donny), Morgan Freeman(Patrick Meighan), Sam J. Jones(Himself), Patrick Warburton(Guy), Michael Dorn(Rick)

Ayı Teddy 2 Senaristi

Ayı Teddy 2 Yorumları

Ayı Teddy 2 Yorum ilk film saçmalıktı resmen bu adam berbat bir oyumcu zaten vahşi batı filmdeki oyunculuğu rezillikti hala film yapıyor en azından kamera karşısında değil

06-07-2015 03:49 !!

Ayı Teddy 2 Yorum ilk filmin gerçekten çok saçmaydı fakat ikincisi daha güzel olmuş insan hakları insanların eşitliği farklı olanların dışlanmasını falat çok güzel anlatmış fakat filmde yine çok fazla küfür var sevişme sahnesi yok bu kez ama sözlü olarak işi çok abartmış çok itici geliyor

07-07-2015 20:51 !!

Ayı Teddy 2 Yorum çok fazla küfür hele o iki adamın muhabbeti miden bulandı resmen

08-07-2015 19:20 !!

Ayı Teddy 2 Yorum iğrenç bir film bu kadar küfür bu kadar rezillik filmden başka herşeye benziyor yapan adam kendi çocuklarına izletsin izletebiliyorsa

10-07-2015 21:38 !!

Yorum Yaz

:: Benzer Film ::
:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2021 YazarOkur Film