Azem 3: Cin Tohumu

Azem 3: Cin Tohumu
Yönetmen:
Hürcan Emre Yılmazer
Başrol:Veysi Alışkan, Yeşim Egemen, Revşan Genç
Film Türü:Türk Filmleri, Gerilim, Korku
Yapım:Türkiye 2016
Vizyon Tarihi:8 Nisan 2016
YazarOkur Puan:
5.1 / 10 | Oy: 349 | Yorum: 4
Film Siteleri:IMDB: 3.6 • BeyazPerde: 6.2 • Sinemalar: 4.2
Hasılat:*


Oy Ver

5.1
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Sıkıcı

Yorum Yaz

Azem 3: Cin Tohumu filmi izle

Azem 3: Cin Tohumu Konusu

Türk korku filmleri serilerinden bir tanesi olan Azem serinin üçüncü filmi olan Cin Tohumu ile kaldığı yerden devam ediyor.

Azem 3 Cin Tohumu filminin yönetmenliğini bu kez Hürcan Emre Yılmazer yapıyor. Kendisi serinin ikinci filmi Azem 2 Cin Garezi filminin görüntü yönetmenliğini yapmıştı. Filmin başrollerinde ise Veysi Alışkan, Yeşim Egemen ve Revşan Genç yer alıyor.

Azem 3 filminde bu kez 1917 yılında Orta Anadolu’da yaşanan gizemli olaylar konu alınıyor. Kızılırmak kenarındaki bir köyde cinler ile anlaşmalar yapılmaya başlanır. Köylüler ile cinler arasında yapılan anlaşmalar git gide daha ileri gider ve aralarında kız alıp vermeye kadar gider. Bunun sonucu da köy ve çevresinde gizemli olayların baş göstermesine neden olur.

Azem 3 Cin Tohumu Anadolu’da anlatılan cin vakalarından yola çıkarak beyazperdeye uyarlandı. Korku gerilim filmleri sevenler için haftanın dikkat çeken filmi olmayı başarıyor.

Azem 3: Cin Tohumu Yönetmeni

Hürcan Emre Yılmazer

Azem 3: Cin Tohumu Oyuncuları

Veysi Alışkan, Yeşim Egemen, Revşan Genç, Nurdan Taş, Tahir Ulubayrak, Burak Ramazan Demir, Tümay Revşan Kargın, Muhammet Kulu

Azem 3: Cin Tohumu Senaristi

Azem 3: Cin Tohumu Yorumları

Azem 3: Cin Tohumu Yorum film berbat boşuna 2 saat harcamayın netlik çok kötü film boyunca meryem'in rüyalarını izledik ve filmi çok gereksiz alakasız bir yerde bitirmişler

10-04-2016 18:48 !!

Azem 3: Cin Tohumu Yorum filmin farklı bir yerde bitirilmesi sanki serinin devamını getireceklermiş gibi geliyor insana. doğal mekanların seçimi iyi olmuş.seyredilebilir bir film olmuş emek verenlerin ellerine sağlık.

10-04-2016 22:43 !!

Azem 3: Cin Tohumu Yorum çekimlerde klask türk korku filmlerinden farklı olarak yeni teknikler de denenmiş, umut vadediyor.

14-04-2016 18:30 !!

Azem 3: Cin Tohumu Yorum filmi beğendim.daha sakin ilerliyor ancak gerilimi yüksek,oyunculukları da doğal ve iyiydi.bir sonraki filmin çok daha iyi olacağına eminin.sanki serinin 4. filmine hazırlık filmi gibiydi.

27-05-2016 15:01 !!

Yorum Yaz

:: Benzer Film ::
:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2018 YazarOkur Film