Baba Parası

Baba Parası
Yönetmen:
Selçuk Aydemir
Başrol:Ahmet Kural, Murat Cemcir, Devrim Yakut
Film Türü:Türk Filmleri, Komedi
Yapım:Türkiye 2019
Vizyon Tarihi:3 Ocak 2020
YazarOkur Puan:
5.3 / 10 | Oy: 97 | Yorum: 1
Film Siteleri:
Hasılat:*


Oy Ver

5.3
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Sıkıcı

Yorum Yaz

Baba Parası filmi izle

Baba Parası Konusu

Baba Parası filmi yeni yıla girerken en merak edilen filmlerin başında yer alıyor. Aslında bunun iki nedeni var. Birincisi Selçuk Aydemir, Ahmet Kural ve Murat Cemcir üçlüsünün son zamanlarda yakaladığı başarının devam edip etmeyeceği üzerine. İkincisi ise Ahmet Kural ile Sıla arasında yaşananlardan sonra seyircilerin bir Ahmet Kural filmine nasıl tepki vereceği.

Baba Parası filminin yönetmenliğini ve senaristliğini Selçuk Aydemir yapıyor. Başroller de yine Ahmet Kural ve Murat Cemcir yer alıyor. Devrim Yakut ve Rasim Öztekin de yine kadroda yer alan usta isimler.

Baba Parası filminin konusu oldukça ilginç ve yaratıcı. Türkiye’nin en zengin adamlarından bir tanesi ölür ve geriye büyük miktarda bir miras kalır. Fakat adamın bir çok gayri meşru çocuğu vardır ve hepsi mirastan pay almak ister. Fakat bu çocukların hepsi birbirinden farklıdır. Fakat tek sorun bu değildir. Ölen adam aç gözlü ve üç kağıtçı bir adamdır ve bu sayede zengin olmuştur. Mirasının da sadece kendisi gibi olan çocuğuna kalmasını ister. Bunun üzerine çocuklar arasında büyük bir miras yarışı başlar.

Selçuk Aydemir yaratıcı bir yazar ve yönetmen. Bu sayede de filmleri oldukça başarılı oluyor. Ahmet Kural ve Murat Cemcir ile güzel bir üçlü oluşturdular. Devrim Yakut ve Rasim Öztekin gibi usta isimler de bu birlikteliği bir adım daha ileri götürdüler. Ama Ahmet Kural ile Sıla arasında yaşananlar ekibi nasıl etkileyecek büyük bir merak konusu.

Baba Parası Yönetmeni

Selçuk Aydemir

Baba Parası Oyuncuları

Ahmet Kural, Murat Cemcir, Devrim Yakut, Rasim Öztekin

Baba Parası Senaristi

Baba Parası Yorumları

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2023 YazarOkur Film