Babam ve Oğlum

Babam ve Oğlum
Yönetmen:
Çağan Irmak,
Başrol:Çağan Irmak, Fikret Kuşkan, Çetin Tekindor
Film Türü:Dram, Türk Filmleri
Yapım:Türkiye 2005
Vizyon Tarihi:18 Kasım 2005
YazarOkur Puan:
6 / 10 | Oy: 276 | Yorum: 5
Film Siteleri:BeyazPerde: 9
Hasılat:*


Oy Ver

6
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Babam ve Oğlum filmi izle

Babam ve Oğlum Konusu

Ağlamak isteyenlerin için ilaç gibi gelen Babam ve Oğlum filmi gerçekten son zamanlarda gördüğüm en acıklı filmlerden biri yada birincisi demek daha doğru olur.

Babam ve Oğlum filminin yönetmenliğini ve senaristliğini Çağan Irmak yapıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Fikret Kuşkan, Çetin Tekindor, Hümeyra gibi ünlü isimler var.

Babam ve Oğlum filminin konusu tam bir dram. Yıllar önce baba ocağını terk edip şehre yerleşen bir adam. Bir oğula sahip olduğu gün kaybettiği bir eş. Dahası başarısız bir kariyer ve gidecek yeri olmaması ile baba ocağına dönüş.

Aslında film bundan sonra başlıyor. Adamın hayatı gözlerinizin önünden geçiyor ve yıllar önce çekip gittiği baba ocağına dönmesi ile babasının onu ezmesi adeta içinizi burkuyor. Fakat asıl tokatı filmin sonlarında yiyorsunuz. Zaten ondan sonra gözyaşlarını tutmak pek mümkün olmuyor.

Babam ve Oğlum izlediğim en mükemmel Türkçe dram filmi diyebilirim. Açıkçası ağlamadan filmi seyredebileni tebrik etmek gerekiyor. Çağan Irmak’ı bu mükemmel film için kutlamak gerek. Gerçekten süper bir film yapmış.

İyi Seyirler…

Babam ve Oğlum Yönetmeni

Çağan Irmak,

Babam ve Oğlum Oyuncuları

Çağan Irmak, Fikret Kuşkan, Çetin Tekindor, Hümeyra

Babam ve Oğlum Senaristi

Babam ve Oğlum Yorumları

Babam ve Oğlum Yorum harika bir film.hiç böyle ağlamadım.

28-06-2013 19:01 !!

Babam ve Oğlum Yorum izlerken mutlaka ağlarsın demişlerdi inanmamıştım o ünlü sahnede tutamadım kendini çok fena ağladım çok hüzünlü bir hikayesi var helal olsun çağan ırmak ağlattın yine bizi

18-12-2015 21:50 !!

Babam ve Oğlum Yorum keşke açaydım da kollarımı izleme diyeydim ne ağlattı be hayatımda bu kadar ağlamadım ben

29-12-2015 21:29 !!

Babam ve Oğlum Yorum izleme ağlarsın dediler harbiden ağlattı mükemmel bir film

04-01-2016 00:54 !!

Babam ve Oğlum Yorum yıllar sonra bugün filmi tekrar izledim, ölümlerde bile ağlamamayan bir insan olan ben, çok ağladim. yüreklere bu kadar içten dokunabilmeyi başaran sayın çağan irmak hakettiği takdiri alıyor. bu filme emeği geçen herkesi yürekten kutluyor, teşekkür etmek istiyorum. bu filmi izledikten sonra babasıyla barışan bir yakınınıma şahit olduğumu paylaşırken, aile içi dargınlık yaşayan herkese bu filmin izlettirilmesi gerektiğini düşünüyorum.

07-02-2016 13:20 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2020 YazarOkur Film