Bambaşka

Bambaşka
Yönetmen:
Bahadır Abşin
Başrol:Buse Sevindik, Birgül Ulusoy, Caner Tanrıverdi
Film Türü:Türk Filmleri, Romantik Komedi, Romantik
Yapım:Türkiye 2016
Vizyon Tarihi:2 Haziran 2017
YazarOkur Puan:
4.4 / 10 | Oy: 81 | Yorum: 1
Film Siteleri:
Hasılat:*


Oy Ver

4.4
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Sıkıcı

Yorum Yaz

Bambaşka filmi izle

Bambaşka Konusu

Bambaşka filmi, Bahadır Abşin’in 10. Köy Teyatora filminden sonra yeniden yönetmen koltuğunda gördüğümüz sanat ve felsefe olarak sinemamıza değer katacak bir yapımla karşımıza çıkıyor.

Bambaşka filminin konusu, Doğa adlı karakterin bir kaza sonucu yaşama küsmesi ve Yiğit adlı karakterle tanıştıktan sonra yaşama bakış açısını konu alıyor. Romantik bir film olarak karşımıza çıkan filmde konu ve öykü olarak Dante’nin İlah Komedya adlı kitabında da kullanılan seyircinin bir ekstrem olayla, pek çok derinlikli konuyla karşılaşıp filmin sonunda da günahlarından ve farklı bakış açılarından arınmasını amaçlayan senaryo sürekliliğiyle karşılaşıyoruz.

Bülent Aydoslu (Senarist) ve Bahadır Abşin’in sinematografik kimlik anlayışlarıyla örtülü, felsefe kimlikleriyle uğraşılmış bir işle karşılaşacağımız yönünde beklentilerim var. Oyuncu kadrosunda Fatih Paşalı, Cansu Taşkı, Caner Tanrıverdi gibi pek çok değerli isim bulunuyor.

Bambaşka filmi bu haftanın en çok beklenen ve pek çok iyi yorum almış yapımları arasında yerini alıyor. Aşkın sınırları fiziksel engelle çizilebilir mi? Duygular ve yaşam bu romantik filmde eşsiz manzara çekimleri ve sağlam felsefesiyle tercih edebileceğiniz yapımları arasında.

Bambaşka Yönetmeni

Bahadır Abşin

Bambaşka Oyuncuları

Buse Sevindik, Birgül Ulusoy, Caner Tanrıverdi, Cansu Taşkın, Tayfun Sav, Fatih Paşalı, Şenol İpek

Bambaşka Senaristi

Bambaşka Yorumları

Bambaşka Yorum arkadaşım bu filmde oynuyor o yüzden izleyeceğim

31-05-2017 21:07 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2018 YazarOkur Film