Bekar Bekir

Bekar Bekir
Yönetmen:
Serdar Işık
Başrol:Bektaş Erdoğan, İrem Derici, Burçin Bildik
Film Türü:Türk Filmleri, Komedi
Yapım:Türkiye 2017
Vizyon Tarihi:1 Eylül 2017
YazarOkur Puan:
5.9 / 10 | Oy: 164 | Yorum: 1
Film Siteleri:BeyazPerde: 5.2
Hasılat:*


Oy Ver

5.9
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Bekar Bekir filmi izle

Bekar Bekir Konusu

Belli bir yaşa gelmiş insanlara yapılan evlenme mahalle baskısını güzel bir şekilde ele alan Bekar Bekir izleyenlere eğlenceli bir komedi filmi sunuyor.

Filmin yönetmenliğini daha önce Hayati Tehlike filmi ile beğeni toplayan Serdar Işık yapıyor. Filmin senaryosunu ise Baykut Badem ve Hulusi Derici birlikte yazdılar. Filmin başrollerinde ise Bektaş Erdoğan ve Aşk Olsun filmi ile izlediğimiz İrem Derici yer alıyor.

Bekar Bekir filminin ana karakteri olan Bekir 32 yaşına gelmiş ve halen annesi ile yaşayan evlenmemiş bir adamdır. Kendisi oldukça saf ve temiz kalpli birisidir fakat sakarlığı nedeni ile şimdiye kadar aradığı aşkı bir türlü bulamamıştır. Mahalle halkı da artık Bekir’in evlenmesini ister ve onun yolunu açmak içinde hep birlikte onu lüks bir otele tatile gönderirler ve burada bir kız bulmasını isterler. Tam bu sırada da Bekir’in eline kız tavlama sanatı isimli bir kitap geçer. Bekir artık hayatının aşkını bulmak için hazırdır fakat sakarlığı yine başını komik olayların içine sokacaktır.

Bekar Bekir konusu ile pek merak uyandıran bir film değil. Benzer türdeki filmler sürekli sinemaya geliyor. Fakat Serdar Işık’ın Hayati Tehlike filmi ile beğeni toplaması sinemaseverlerin bu film ile ilgili beklentisini arttırıyor.

Bekar Bekir Yönetmeni

Serdar Işık

Bekar Bekir Oyuncuları

Bektaş Erdoğan, İrem Derici, Burçin Bildik, Billur Yılmaz, Mevlut Acaroğlu, Merve Sarıtaş, Bengi Öztürk, Buse Popara

Bekar Bekir Senaristi

Bekar Bekir Yorumları

Bekar Bekir Yorum baya kötü bir filmdi

04-09-2017 18:44 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2019 YazarOkur Film