Bir Damla Aşk

Bir Damla Aşk
Yönetmen:
Berk Aygül
Başrol:Öykü Bozkurt, Sıla Seda Kansu, Can Karakoç
Film Türü:Türk Filmleri, Romantik Komedi
Yapım:Türkiye 2017
Vizyon Tarihi:2 Haziran 2017
YazarOkur Puan:
5.6 / 10 | Oy: 181 | Yorum: 1
Film Siteleri:BeyazPerde: 6.2
Hasılat:*


Oy Ver

5.6
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Bir Damla Aşk filmi izle

Bir Damla Aşk Konusu

Bir Damla Aşk filmi, sempatik ve dinamik oyuncu kadrosuyla aşkın dozunu ve romantizmini bol miktarda alabileceğiniz haftanın öne çıkan yerli yapımları arasında yer alıyor. Yaz filmleri gelirken yazın bol güneşli günlerinde rahat bir nefes aldırabilecek umut vaat eden bir yapım arıyorsanız, Bir Damla Aşk tam size göre!

Bir Damla Aşk filminin yönetmen ve senarist koltuğunda Berk AYGÜL var. Çekimleri Manisa ilinde gerçekleşen film, yerli bir kült film olarak duyurulsa da pek çok önde gelen yapımla yarışabilecek düzeyde. Pek çok parlak oyuncunun göze çarptığı filmde ilerleyen günlerde daha fazla bu isimleri konuşacağımız şüphesiz. Bu oyunculardan bir kaçı: Öykü Bozkurt, Sıla Seda Karsu, Can Karakoç ve Gülşah Kölemen ilk akla gelenlerden oluyor.

Bir Damla Aşk filmi bir kamp yolculuğuyla aşkın ve gerilim dozu yüksek sahnelerin eşlik etmesiyle insanı bir yerden alıp başka bir yere götürüyor. Film kategorisini komedi olarak ASY yapım şirketi belirtse de aşkın dozunun ve heyecanın bir an bile düşmediğini söyleyebiliriz.

Kopya sayısı rakiplerine nazaran çok düşük sayıda gişeye giren filmde, büyük bir halk desteği olduğu görülüyor. Manisa’nın ilk filmi olarak duyurulan Bir Damla Aşk filmi şimdiden pek çok insanın gönlünü kazanmış durumda. Manisalıların gişe öncesinde unutamadıkları filmler arasında şimdiden yerini alan Bir Damla Aşk filmi sinemaseverlerin ilgisini bekliyor.

Bir Damla Aşk Yönetmeni

Berk Aygül

Bir Damla Aşk Oyuncuları

Öykü Bozkurt, Sıla Seda Kansu, Can Karakoç, Gülşah Kölemen, Ercüment Balakoğlu

Bir Damla Aşk Senaristi

Bir Damla Aşk Yorumları

Bir Damla Aşk Yorum komedi yapmak için fazla saçmalamışlar çok sıradan bir filmdi

05-06-2017 19:30 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2018 YazarOkur Film