Bizans Oyunları

Bizans Oyunları
Yönetmen:
Gani Müjde
Başrol:Gürkan Uygun, Gonca Vuslateri, Tuvana Türkay
Film Türü:Komedi
Yapım:Türkiye 2016 (Geym of Bizans)
Vizyon Tarihi:15 Ocak 2016
YazarOkur Puan:
5.4 / 10 | Oy: 347 | Yorum: 7
Film Siteleri:IMDB: 3.7 • BeyazPerde: 5.2 • Sinemalar: 4.5
Hasılat:6.896.000 TL


Oy Ver

5.4
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Sıkıcı

Yorum Yaz

Bizans Oyunları filmi izle

Bizans Oyunları Konusu

Türk televizyonlarında komedi denilince akla gelen ilk isimlerden bir tanesi olan Gani Müjde yıllar sonra Bizansı tekrardan ele alıyor ve Bizans Oyunları filmi ile sinemaseverlere eğlenceli bir komedi filmi sunuyor.

Bizans Oyunları filminin yönetmenliğini ve senaristliğini Gani Müjde yapıyor. Filmin başrolünde ise Gürkan Uygun, Gonca Vuslateri ve Tolgahan Sayışman yer alıyor. Onlara Tuvana Türkay, Ünal Yeter, Murat Dalkılıç, Nazmi Kırık ve Altuğ Yücel eşlik ediyor.

Bizans Oyunları konusu ile biraz dünyaca ünlü Game of Trones dizisini tiye alıyor. Bir zamanın en gelişmiş kavimi olan Mayalar Güney Amerika sıcaklarından bunalmış ve o zamanların göç bölgesi olan Anadolu’yu duymuşlardır. Bunun üzerine Anadolu’ya göç ederler ve burada yeni bir yaşama başlarlar. Mayaların gelişmişliği zamanla Bizansın dikkatini çeker. Krallık içinde entrika peşinde olan kralın karısı ve kardeşi Maya kadınlarını kaçırarak Mayaların yükselişini engellemek ve dahası Maya kadınları ile birlikte olarak onların gelişmişliğini Bizansa aktarmak için bir planı uygulamaya koyarlar.

Bizans Oyunları filmi hem konusu ile hem de mükemmel oyuncu kadrosu ile oldukça dikkat çekiyor. Gani Müjde 1999 yılında Kahpe Bizans ile benzer bir komedi filmini sinemaseverlere sunmuş ve beğeni toplamıştı. Şimdi yeniden aynı tarz bir film ile izleyenleri eğlendirmeyi amaçlıyor.

Bizans Oyunları Yönetmeni

Gani Müjde

Bizans Oyunları Oyuncuları

Gürkan Uygun(Gazi Mağosa), Gonca Vuslateri(Kilitorya), Tuvana Türkay(Ayçörek Hatun), Tolgahan Sayışman(Adonis), Ünal Yeter(Vurkacoglu), Murat Dalkılıç(Muhteris), Nazmi Kırık(Havadis), Altuğ Yücel(Kilitor)

Bizans Oyunları Senaristi

Bizans Oyunları Yorumları

Bizans Oyunları Yorum klask gani müjde filmi espriler hep aynı tarz hep aynı ilk izleyenler için komik gelebilir ama geni müjdeyi yıllardır izleyenler için sıradan bir film

17-01-2016 00:00 !!

Bizans Oyunları Yorum tam beklediğim gibi bir film çıktı gani müjdenin kendisini yenilemesi lazım diye düşünüyorum insanlar saçmalıklara gülmüyor artık

19-01-2016 21:09 !!

Bizans Oyunları Yorum ben izlerken çok eğlendim çok komik bir film olmuş oyuncular da çok iyiydi

20-01-2016 21:27 !!

Bizans Oyunları Yorum çocukça bir film olmuş bunlara gülen var mı artık merak ediyorum

21-01-2016 22:07 !!

Bizans Oyunları Yorum saçma sapan film .bu kadar küfür bir filmde olmaz.keşke hiç gitmemiş olsaydım.gani müjde film yapmasın artık.

01-02-2016 19:44 !!

Bizans Oyunları Yorum filmi henüz izlemedim. yorumlar izlememe konusunda karar almamı sağladı. işte yorumun faydası bu. ömrümden 2 saati boşa harcamamış oldum. yorumlara bakmayı çok seviyorum. sizde yorumları okuyun lütfen !!

04-02-2016 10:05 !!

Bizans Oyunları Yorum kahve bizansın devamı gibi

18-02-2016 11:20 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2018 YazarOkur Film