Bizi Hatırla

Bizi Hatırla
Yönetmen:
Çağan Irmak
Başrol:Altan Erkekli, Tolga Tekin, Özge Özberk
Film Türü:Türk Filmleri, Dram, Aile
Yapım:Türkiye 2018
Vizyon Tarihi:23 Kasım 2018
YazarOkur Puan:
6.2 / 10 | Oy: 150 | Yorum: 1
Film Siteleri:
Hasılat:*


Oy Ver

6.2
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Bizi Hatırla filmi izle

Bizi Hatırla Konusu

Dramatik aile hikayelerinin usta kalemi haline gelen Çağan Irmak Bizi Hatırla filmi ile izleyenlere yine onları derinden etkileyecek bir hikaye sunuyor.

Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Çağan Irmak yapıyor. Filmin başrollerinde ise Altan Erkekli ve Tolga Tekin yer alıyor. İkiliye Özge Özberk, Binnur Kaya ve Sumru Yavrucuk eşlik ediyor.

Bizi Hatırla filminde Kaan ile babası arasındaki ilişki konu ediliyor. Kaan hayatını kariyerine adamıştır ve hayalini kurduğu mevkiye gelebilmek için her şeyini ortaya koymuştur. Hayalini de çok çalışarak başarmış ve ailesi ile huzurlu bir hayat yaşamaya başlamıştır. Fakat iş hayatındaki yoğunluk nedeni ile öz babasını ihmal etmiştir.

Kaan’ın babası olan Eşref küçük bir sahil kasabasında yaşar. Sağlık sorunları yaşaması ile birlikte Kaan’ın babası ile yeniden yakınlaşmasının yolu açılır. Fakat babasının sahil kasabasında yaşaması sorun olur. Kaan bir türlü işlerini bırakıp babasının yanına gidemez. Bunun üzerine babasını yanına getirtir.

Eşref kendisini İstanbul’da yeni bir dünyanın içinde bulur. Bir taraftan oğluna yük olmak istemez. Diğer taraftan da sakin hayatını özler. Kaan ise işleri nedeni ile babası ile tam anlamı ilgilenemez. Bu durum ikisi için de zor olmaya başlar. İkili aradan geçen zamanın baba oğul ilişkilerini tamamen koparmıştır. İkisi de birbiri için tam anlamı ile yabancıdırlar.

Çağan Irmak yine hüzünlü bir hikaye ile karşımızda. Bu tarz aile dramlarını sevenler için kaçırılmaması gereken bir film.

Bizi Hatırla Yönetmeni

Çağan Irmak

Bizi Hatırla Oyuncuları

Altan Erkekli, Tolga Tekin, Özge Özberk, Binnur Kaya, Sumru Yavrucuk, Su Burcu Yazgı Coşkun, Cem Kurtoğlu, Yeşim Gül

Bizi Hatırla Senaristi

Bizi Hatırla Yorumları

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2023 YazarOkur Film