Bizim Hikaye

Bizim Hikaye
Yönetmen:
Yasin Uslu
Başrol:Cansel Elcin, Haluk Piyes, Sera Tokdemir
Film Türü:Dram, Türk Filmleri
Yapım:Türkiye 2015
Vizyon Tarihi:27 Mart 2015
YazarOkur Puan:
6.4 / 10 | Oy: 326 | Yorum: 4
Film Siteleri:IMDB: 6.3 • BeyazPerde: 7.6 • Sinemalar: 4.8
Hasılat:*


Oy Ver

6.4
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Bizim Hikaye filmi izle

Bizim Hikaye Konusu

Daha çok dizilerden tanıdığımız ünlü yönetmen Yasin Uslu bu kez sevenlerinin karşısına dramatik hayat hikayeleri sunan Bizim Hikaye ile çıkıyor.

Yasin Uslu filmin hem yönetmenliğini hem de senaristliğini yapıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Cancel Elcin, Haluk Piyes ve Sera Tokdemir yer alıyor.

Bizim Hikaye filminde farklı hayat mücadeleleri olan insanların yolların nasıl kesiştiği anlatılıyor. Çocukları ile hayata tutunmaya çalışan bir anne, geleceğini kaybetmiş bir adam, ailesinin itibarını kurtarmaya çalışan bir genç ve dahası. 1980 darbesi ile hayatları mahvolanların hayat hikayelerini günümüze taşıyan film farklı dramlar sunuyor.

Bizim Hikaye Yönetmeni

Yasin Uslu

Bizim Hikaye Oyuncuları

Cansel Elcin, Haluk Piyes, Sera Tokdemir, Naz Elmas, İbrahim Kendirci

Bizim Hikaye Senaristi

Bizim Hikaye Yorumları

Bizim Hikaye Yorum izlediğim en sıkıcı filmlerden bir tanesiydi

31-03-2015 20:21 !!

Bizim Hikaye Yorum izlediğim en muazzam filmlerden bir tanesiydi. her zaman darbe zamanını solcu taraftan bakarak yapılmış filmleri veya dizileri izledik bu zamana kadar. peki ya durum muhafazakar kesim için nasıldı? elbette kat be kat daha beterdi. işte bu film (ne kadar daha iyi bir şekilde anlatılabilecek olsa da) o zamanların, o acı dolu karanlık günlerin gerçek yüzünü biraz olsun gösterebilmeyi başarmış. insanın içini sızlatan bu harika filmin herkese (belki de zorunlu olarak) izletilmesi gerek. izletilmesi gerek ki, o zamanlar durum neymiş, şimdi ne, çok bariz şekilde görüp milletimizin ibret alması sağlansın. fakat ne yazık ki bir dvd sini bile internette bulamıyorum. çok yazık, çok.

12-09-2015 21:24 !!

Bizim Hikaye Yorum evet cok muazzam bir filmdi...komunist namaz kilip oruc tutuyor...genlerinde ateistlik olan komunistler bas ortulu film cekiyor...burda bir mesaj veriliyor eskiden boyleydi simdi biz geldik boyle oldu misali.

12-12-2016 06:49 !!

Bizim Hikaye Yorum çok güzeldi
çok güzel bir film. cansel elçin i çok seviyorum. herkesin izlemesi gereken bir film

25-10-2020 18:34 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2021 YazarOkur Film