Büyü 2

Büyü 2
Yönetmen:
Adnan Güler
Başrol:Gizem Salkım, Özgül Kavruk, Can Arpacı
Film Türü:Türk Filmleri, Korku, Gerilim
Yapım:Türkiye 2017
Vizyon Tarihi:23 Haziran 2017
YazarOkur Puan:
5.8 / 10 | Oy: 209 | Yorum: 1
Film Siteleri:BeyazPerde: 6
Hasılat:*


Oy Ver

5.8
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Büyü 2 filmi izle

Büyü 2 Konusu

Büyü 2 sinema filmi, 2004 yılında izleyicinin tüylerini ürperten ve büyük ilgiyle karşılaşılan birinci filmin devam serisi olarak korku severlerin çığlıklarını yükseltmek için tekrar buluşmak üzere gün sayıyor. Yerli yapımlar arasında korku filmlerinin en iyilerinden Büyü serisinin ikinci filmi, kalp atışlarınızı zorlamaya ve çığlıklarını yükseltmeye geliyor.

Büyü 2 filminin konusu, bir öğretmen ve ekibinin bir köy üzerine araştırmalar yapmasıyla başlıyor. Köydeki bir grup garip davranışların ve köylülerin mistik inançlarının git gide korku ögeleriyle buluşmasıyla akılda kalıcı bir iş ortaya çıkmış. Korku izleyicisinin severek izleyeceği yasak aşk konusunda sıkışıp kaldıktan sonra büyüye sarılmış, bir lanetli köy filmi bizi bekliyor.

Yönetmen koltuğunda Adnan Güler korku sineması becerilerini başarıyla konuşturuyor. Büyü serisi olarak korku film sektöründe klaketin ustaları desek de abartmış olmayız. SEA film etiketiyle gişeye giren filme Servet/ Ebru Aksoy yapımcılığını üstlenerek hayat vermişler.

Büyü 2 filminin oyuncu kadrosunda ise birbirinden yıldız ismin performansları yer alıyor. Yeşim Salkım, Onur Durak gibi tecrübeli oyuncuların yanı sıra yıldızı parlayan Özgül Kavruk, Melih Değirmenci gibi isimler gişenin en iddialı korku filmlerinden bir tanesine imza atmışlar.

Büyü 2 Yönetmeni

Adnan Güler

Büyü 2 Oyuncuları

Gizem Salkım, Özgül Kavruk, Can Arpacı, Melih Değirmenci, İleyna Kıyak, Mert Menzi, Onur Durak, Yeşim Salkım

Büyü 2 Senaristi

Büyü 2 Yorumları

Büyü 2 Yorum pek korktuğum söylenemez yine de fena film değil

16-07-2017 23:20 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2019 YazarOkur Film