Çakallarla Dans 5

Çakallarla Dans 5
Yönetmen:
Murat Şeker
Başrol:Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar
Film Türü:Türk Filmleri, Aksiyon, Komedi, Macera, Suç
Yapım:Türkiye 2018
Vizyon Tarihi:8 Kasım 2018
YazarOkur Puan:
5 / 10 | Oy: 158 | Yorum: 1
Film Siteleri:
Hasılat:*


Oy Ver

5
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Sıkıcı

Yorum Yaz

Çakallarla Dans 5 filmi izle

Çakallarla Dans 5 Konusu

Çakallarla Dans serisi kaldığı yerden maceraya devam ediyor ve kafadar arkadaşlar yeniden bir araya gelip serinin beşinci filminde yine başlarını belaya sokuyorlar.

Çakallarla Dans 5 filminin yönetmenliğini Murat Şeker yapıyor. Kendisi aynı zamanda Ali Tanrıverdi ile birlikte filmin de senaryosunu yazdı. Filmin başrollerinde yine Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar ve Murat Akkoyunlu yer alıyor.

Serinin her filminde başlarını belaya sokup hapishanenin yolunu tutan ekip yine kendilerini hapiste bulmuşlardır. Hakim bu sefer kendilerini şartlı tahliye ile salı verir fakat şart hapis cezasından da ağırdır. Ekip üyeleri birbirlerine 100 metreden fazla yaklaşmayacaklardır. Hayatlarına bu şekilde devam etmeye çalışan kafadarlar özgürlüğün tadını çıkartmaya çalışırlar fakat kanlarındaki çakallık pek rahat vermez. Kayınço Gökhan tek gecelik bir ilişkiden bir çocuğu olduğunu öğrenir. Dahası kızı da zengin bir züppeye kalbini kaptırmıştır. Kayınço Gökhan kızını bu züppeden kurtarmak için planlar yapmaya başlar fakat yardıma ihtiyacı vardır. Bunun üzerine ekip üyeleri şartı göz ardı eder ve yeniden bir araya gelip maceraya atılırlar.

Çakallarla Dans serisi beğeni toplamasına rağmen her yeni filmde de kendisini tekrar etmeye devam ediyor. Yine de hayranlarını sinema salonlarına çekmeyi başarıyor. Çakallarla Dans 5 filmi de yine hayranlarına eğlenceli vakit geçirtmeyi amaçlıyor.

Çakallarla Dans 5 Yönetmeni

Murat Şeker

Çakallarla Dans 5 Oyuncuları

Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar, Murat Akkoyunlu, Didem Balçın, Hande Katipoğlu, Hakan Bilgin, Ceyhun Yılmaz

Çakallarla Dans 5 Senaristi

Çakallarla Dans 5 Yorumları

Yorum Yaz

:: Benzer Film ::
:: Anket ::
:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2023 YazarOkur Film