Canavarın Çağrısı

Canavarın Çağrısı
Yönetmen:
Juan Antonio Bayona
Başrol:Felicity Jones, Liam Neeson, Sigourney Weaver
Film Türü:Dram, Fantastik, Canavar
Yapım:Abd 2016 (A Monster Calls)
Vizyon Tarihi:11 Kasım 2016
YazarOkur Puan:
6.7 / 10 | Oy: 196 | Yorum: 3
Film Siteleri:IMDB: 7.5 • BeyazPerde: 6.6 • Sinemalar: 7.7
Hasılat:* (bütçe:$43.000.000)


Oy Ver

6.7
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Canavarın Çağrısı filmi izle

Canavarın Çağrısı Konusu

Tüm dünyada büyük beğeni toplayan Amerikalı yazar Patrick Ness’in fantastik çocuk kitabı Canavarın Çağrısı beyazperdeye uyarlandı ve sinemaseverler ile buluşmaya hazırlanıyor.

Filmin yönetmenliğini Juan Antonio Bayona yapıyor. Filmin başrolünde ise çocuk oyuncu Lewis MacDougall yer alıyor. Ona filmde Canavar karakteri olarak Liam Neeson ve Sigourney Weaver gibi iki ünlü isim eşlik ediyor.

Conor daha 12 yaşındadır fakat hayat ona bu genç yaşta büyük bir sorumluluk yüklemiştir. Babası onları terk etmiş ve Conor kanser hastası annesine bakmak zorunda kalmıştır. Evde aynı zamanda büyükannesi yaşamaktadır fakat Conor onunla da pek iyi anlaşamamaktadır.

Hayatta umduğu hiç bir şey istediği gitmeyince Conor’da çözümü kendi hayal dünyasına gitmekte bulur. Bir gece Canavar bir ağaç penceresinde bitiverir. Canavar her gece gelip Conor’a hikayeler anlatmaya başlar. Conor’da bunları kendi kafasında canlandırır ve onlarla yaşamaya başlar.

Canavarın Çağrısı çocuklara yönelik fantastik bir film. Çocukların korkulu rüyası olan canavarlardan yola çıkıp canavar vasıtası ile onlara hayat dersi sunuyor. Her ne kadar dramatik bir hikayesi olsa da izlemeye değer bir film.

Canavarın Çağrısı Yönetmeni

Juan Antonio Bayona

Canavarın Çağrısı Oyuncuları

Felicity Jones, Liam Neeson, Sigourney Weaver, Toby Kebbell, Geraldine Chaplin, Lewis MacDougall, James Melville, Dominic Boyle

Canavarın Çağrısı Senaristi

Canavarın Çağrısı Yorumları

Canavarın Çağrısı Yorum kitabı çok eğitici ve güzeldi filmde buna sadık kaldılar mı bilmiyorum bu arada yazarın hikayesini de okuyun ondan da bir film çıkar

10-11-2016 20:03 !!

Canavarın Çağrısı Yorum güzel film ama konu çok yavaş ilerliyor

11-11-2016 20:27 !!

Canavarın Çağrısı Yorum çok güzel bir filimdi tüm arkadaşlar beğendi

19-11-2016 22:38 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2020 YazarOkur Film