Cici Babam

Cici Babam
Yönetmen:
Meltem Bozoflu
Başrol:Mahir İpek, Onur Buldu, Onur Atilla
Film Türü:Türk Filmleri, Komedi
Yapım:Türkiye 2017
Vizyon Tarihi:20 Nisan 2018
YazarOkur Puan:
5.3 / 10 | Oy: 89 | Yorum: 1
Film Siteleri:BeyazPerde: 5.6
Hasılat:*


Oy Ver

5.3
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Sıkıcı

Yorum Yaz

Cici Babam filmi izle

Cici Babam Konusu

BKM’nin büyük beğeni toplayan programı olan Güldür Güldür bir çok oyuncunun ünlü olmasını da sağladı. Ekip sinema filmlerinde de başarılarına devam ediyor ve Dedemin Fişi filminden sonra şimdide Cici Babam filmi ile izleyenlerin karşısına çıkıyor.

Cici Babam filminin yönetmenliğini yine Meltem Bozoflu yapıyor. Filmin senaryosunu da BKM senaryo ekibi yazdı. Filmin başrollerinde yine Güldür Güldür Show’un tanınan isimleri yer alıyor. Mahir İpek, Onur Buldu, Onur Atilla, Meltem Yılmazkaya, Derya Karadaş, Burak Topaloğlu, Alper Kul, İrem Sak ve Uğur Bilgin ekipten filmde yer alanlar. Onlara aynı zamanda usta oyuncu Yasemin Conka eşlik ediyor.

Cici Babam filminin konusu üç kardeş ile yeni cici babanın arasındaki sürtüşmeyi ele alıyor. Babalarını kaybettikten sonra annelerine daha fazla ilgi gösteren üç yetişkin kardeş, yine annelerini görmeye giderken yolda yaşlı ve çok uçuk biri ile karşılaşırlar. Onu gideceği yere bırakmak için arabaya aldıklarında başlarına gelecekten haberleri yoktur. Lakin yaşlı amca da aynı eve gitmektedir. Bu kişinin annelerinin sevgilisi olduğunu öğrendiklerinde işler tamamen değişir. Ailelerine yakıştıramadıkları bu yeni cici baba ile annelerinin aralarını açmak için çeşitli planlar yapan kardeşler komik olayların da gerçekleşmesine neden olurlar.

Cici Babam Yönetmeni

Meltem Bozoflu

Cici Babam Oyuncuları

Mahir İpek, Onur Buldu, Onur Atilla, Yasemin Conka, Meltem Yılmazkaya, Derya Karadaş, Burak Topaloğlu, Alper Kul

Cici Babam Senaristi

Cici Babam Yorumları

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2020 YazarOkur Film