Çılgın Hırsız 2

Çılgın Hırsız 2
Yönetmen:
Pierre Louis Padang Coffin, Chris Renaud
Başrol:Steve Carell, Kristen Wiig, Benjamin Bratt
Film Türü:Animasyon
Yapım:ABD 2013 (Despicable Me 2)
Vizyon Tarihi:4 Ekim 2013
YazarOkur Puan:
6 / 10 | Oy: 207 | Yorum: 7
Film Siteleri:IMDB: 7.5 • BeyazPerde: 5 • Sinemalar: 7
Hasılat:*


Oy Ver

6
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Çılgın Hırsız 2 filmi izle

Çılgın Hırsız 2 Konusu

2010 yılında serinin ilk filmi vizyona girdiğinde herkes filmden daha çok sevimli minionları (yada minyonlar) konuşmuştu. Birbirlerine ayptıkları şakaları hep altan alan ve herşeyden eğlence çıkartan bu sevimli yardımcılar herkesin sevgilisi haline gelmişti.

Şimdi o sevimli minionlar tekrardan geri dönüyorlar ve yapımcılar onların yaptığı etkiyi görmüş olacaklar ki serinin ikinci filminde onlara daha fazla yer vermişler. Dahası serinin üçüncü filmi de açıklandı ve onun da 2014 yılında vizyona girmesi bekleniyor. Daha da güzeli serinin üçüncü filmi tamamen minionlar üzerine kurgulanıyor.

Genelde seri filmlerde ilk film her zaman en güzelidir fakat Çılgın Hırsız için bu söz konusu değil. İlk filmin üzerine çok fazla koymuşlar ve ortaya mükemmel bir film çıkmış. Sinemadan çıktıktan sonra bile tekrar bilet alıp tekrar izleme isteğiniz doğuyor.
Gru evlat edindiği üç çocuk ile yeni bir hayata başlar ve kötülüğü artık geride bırakmıştır. Üç çocuğu ve minyonları ile mutlu mesut yaşarket birgün ziyaretine güzel ve alımlı bir kadın gelir. Sevimli yaratıkları canavara dönüştüren bir iksir çalınmıştır ve onu bulmak için Gru’nun yeteneklerinden faydalanmak isterler. Gru ilk başta kabul etmesede daha sonra görevi kabul eder ve Lucy ile çalışmalara başlar.

Lucy ve Gru hırsızı bulmaya çalışırken Gru diğer taraftan kızlarından birine sulanan genç yakışıklı çocuk ile ilgilenmek zorunda kalır. Hem hırsızı bulmak hem de kızlarının özel hayatlarını takip etmek pek kolay değildir ve minionlarda ona her konuda yardım ederler. Fakat minyonlar da tek tek ortadan kaybolmaya başlar.

Sonunda hırsız yakalanır, Lucy’nin görevi sona erdiği için başka bir görev için yola koyulur fakat Gru sonuçtan pek memnun değildir. Hem Lucy’ye aşık olmuştur hem de gerçek hırsızın yakalanmadığını düşünmektedir. Sonunda da haklılığı ortaya koyar fakat bu kez hem hırsız ile uğraşmak zorundadır, hem Lucy’yi kaybetmenin eşiğindedir hem de sevimli minionları bu kez farklı bir şekilde karşısına gelmişlerdir.

İnsan hayatında film izlerken gülmekten midesine ağrı girmesi pek nadirdir. Çılgın Hırsız 2 filminde herçekten çok gülüyorsunuz ve gülmenin yanında hemen hemen her dakika gülümsüyorsunuz. Minionlar yine mükemmel işler yapıyorlar ve sizi çok eğlendiriyorlar. Fakat film sadece minionlarla kalmıyor ve onların dışında da şakalar gerçekten çok güzel. En başta dediğim gibi. Sinemadan çıktığınızda tekrar bilet alıp izlemek isteyeceksiniz.

Çılgın Hırsız 2 Yönetmeni

Pierre Louis Padang Coffin, Chris Renaud

Çılgın Hırsız 2 Oyuncuları

Steve Carell, Kristen Wiig, Benjamin Bratt

Çılgın Hırsız 2 Senaristi

Çılgın Hırsız 2 Yorumları

Çılgın Hırsız 2 Yorum film türkiyede halen vizyona girmedi amerikada ve digger ülkelerde gösteriliyor anlamadım gitti saçma sapan filmleri sokuyorlar vizyona böyle filmleri getirmiyorlar ne bekliyorlar anlamıyorum izleyen arkadaşlar çok tavsiye ediyor çok güzelmiş gelsinde izleyelim artık yeter

09-08-2013 13:30 !!

Çılgın Hırsız 2 Yorum new yorkda izledim herkese tavsiye ederim manyak film olmuş sinemada herkes yıkıldı gülmekten bu minionlar şahane ötesi ya bunlardan 5-10 film daha çıkar koparıyorlar adamı

09-08-2013 13:31 !!

Çılgın Hırsız 2 Yorum artık vizyona girsin yaa çok merak ediyorum

17-09-2013 02:45 !!

Çılgın Hırsız 2 Yorum çeviri çok berbat olmuş mükemmel filmi hiç etmişler yazık

04-10-2013 04:01 !!

Savas Yorum
arkadaş
ekle
En çok sevdigim animasyon filmlerinden biri

Savas • 10-10-2013 23:50 !!

Brİdgİt Mendler Yorum
arkadaş
ekle
maceralı sinema filimlerini çok severim.5E sınıfındayım. ALACAKARANLIK dizisini çok seviyorum. siz ALACAKARANLIĞI seviyormusunuz.

Brİdgİt Mendler • 14-10-2013 11:55 !!

Çılgın Hırsız 2 Yorum çok güzel

22-10-2013 20:25 !!

Yorum Yaz

:: Benzer Film ::
:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2020 YazarOkur Film