Çılgın Kolej

Çılgın Kolej
Yönetmen:
Ahmet Kapucu
Başrol:Alper Rende, Serkan Kuru, Mustafa Topaloğlu
Film Türü:Türk Filmleri, Komedi
Yapım:Türkiye 2017
Vizyon Tarihi:28 Temmuz 2017
YazarOkur Puan:
4.6 / 10 | Oy: 152 | Yorum: 1
Film Siteleri:BeyazPerde: 6
Hasılat:*


Oy Ver

4.6
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Sıkıcı

Yorum Yaz

Çılgın Kolej filmi izle

Çılgın Kolej Konusu

Daha önce Sinyalciler filmi ile izlediğimiz yönetmen Ahmet Kapucu bu kez benzer tarzda bir komedi filmi olan Çılgın Kolej ile sinemaseverlerin karşısına çıkıyor.

Çılgın Kolej filminin başrolünde genç oyuncu Alper Rende yer alıyor. Ona filmde Mustafa Topaloğlu ve Oya Aydoğan eşlik ediyor. Filmin senaryosunu ise Hatice Durak yazdı.

Filmde Niyazi adındaki bir öğrencinin yaşadığı kolej macerası anlatılıyor. Anadolu’nun ufak bir kasabasında başarılı bir öğrenci olan Niyazi özel bir kolejden burs kazanır. Başarısız zengin öğrencilerden oluşan bu özel kolej başarı oranını arttırabilmek için Niyazi gibi başarılı bir öğrenciye burs vererek onu İstanbul’a getirtir.

Niyazi ilk başlarda kolejde kendini oldukça yabancı hisseder. Bir taraftan İstanbul hayatına alışmaya çalışırken diğer tarafta zengin öğrencilerin arasında alay konusu olur. Fakat Serdar ile tanışması ile birlikte Niyazi’nin bu yeni macerası da değişik bir yöne kayar. Diğer öğrenciler gibi çapkınlık yapmaya başlayan ve zengin hayatının içine dalan Niyazi büyük bir değişim geçirir. Dolayısı ile de ders notları düşmeye başlar. Bunun üzerine de kolej yönetimi çözüm üretmeye çabalar. Niyazi kolej yönetimi ve kolej hayatı arasında sıkışıp kalır.

Çılgın Kolej izleyenlere gerçek anlamda bir komediden daha çok dramatik bir komedi sunuyor aslında. Güldürmekten çok düşündüren ve özellikle burslu özel kolejlere giden fakir öğrencilerin durumunu da anlatan film, haftanın bu yönden dikkat çeken filmlerinden bir tanesi.

Çılgın Kolej Yönetmeni

Ahmet Kapucu

Çılgın Kolej Oyuncuları

Alper Rende, Serkan Kuru, Mustafa Topaloğlu, Metin Yıldız, Oya Aydoğan, Kerim Yağcı, Birkan Akyol, Tayfun Cihanoğulları

Çılgın Kolej Senaristi

Çılgın Kolej Yorumları

Çılgın Kolej Yorum oyuncu kadrosundan belliydi zaten dandik olduğu paranıza yazık iğrenç bir film

31-07-2017 20:46 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2019 YazarOkur Film