Cinayet Süsü

Cinayet Süsü
Yönetmen:
Ali Atay
Başrol:Uğur Yücel, Cengiz Bozkurt, Binnur Kaya
Film Türü:Türk Filmleri, Aksiyon, Komedi, Polisiye, Suç
Yapım:Türkiye 2018
Vizyon Tarihi:25 Ekim 2019
YazarOkur Puan:
5.8 / 10 | Oy: 70 | Yorum: 1
Film Siteleri:
Hasılat:*


Oy Ver

5.8
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Cinayet Süsü filmi izle

Cinayet Süsü Konusu

Zengin oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Cinayet Süsü filmi aynı zamanda komedi türündeki polisiye hikayesi ile de merak uyandırıyor.

Cinayet Süsü filminin yönetmenliğini oyunculuktan yönetmenliğe geçerek dikkat çeken filmlere imza atan Ali Atay yapıyor. Kendisi aynı zamanda Feyyaz Yiğit ile birlikte filmin senaryosunu da yazdı. Başrollerde ise Uğur Yücel, Cengiz Bozkurt ve Binnur Kaya yer alıyor.

Cinayet Süsü filminin konusu da oldukça ilginç. Şehirde seri cinayetler işlenmeye başlar. Bunun üzerine kalabalık bir ekip cinayetleri araştırmaya başlar fakat bir türlü ilerleme kaydedemezler. Seri katil cinayetlerine devam ettikçe Başkomiser Emin ve arkadaşları kendilerini daha fazla baskının altında bulurlar ama katili yakalama konusunda en ufak bir ilerleme kaydedemezler. Bunun üzerine ekibe Suç Uzmanı olarak bilinen Dizdar Koşu katılır. İşin seyri bundan sonra değişmeye başlar.

Ali Atay yönetmenlik kariyerinde ilginç filmlere imza attı. Filmlerinde her zaman senaryo kalitesi üst düzeyde oldu ve bunu yeni filminde de görebiliyoruz. Güçlü kadrosu da olunca film oldukça iddialı bir şekilde vizyona giriyor ve izleyicilerin de beğenisini kazanması bekleniyor.

Cinayet Süsü Yönetmeni

Ali Atay

Cinayet Süsü Oyuncuları

Uğur Yücel, Cengiz Bozkurt, Binnur Kaya

Cinayet Süsü Senaristi

Cinayet Süsü Yorumları

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2022 YazarOkur Film