Çünkü Onu Çok Sevdim

Çünkü Onu Çok Sevdim
Yönetmen:
Erdoğan Koç
Başrol:Emre Kanat, Aysu Alev Aygün, Ümit Sağlam
Film Türü:Türk Filmleri, Duygusal Aşk, Romantik
Yapım:Türkiye 2016
Vizyon Tarihi:9 Haziran 2017
YazarOkur Puan:
6 / 10 | Oy: 173 | Yorum: 1
Film Siteleri:BeyazPerde: 6.4
Hasılat:*


Oy Ver

6
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Çünkü Onu Çok Sevdim filmi izle

Çünkü Onu Çok Sevdim Konusu

Çünkü Onu Çok Sevdim Filmi, senarist ve yönetmen koltuğunda Erdoğan Koç’un olduğu kartpostal tadında bir iş ortaya koymuş. Seçilen mekanlar ve kamera açılarından dolayı görüntü yönetmenini (Onur Tekin) de ayrıca tebrik etmek lazım.

Rec Star Film yapımcılığını üstlendiği filmde bir bireyin aşkla kesişen yolculuğunda, içine düştüğü çıkmazların ve ruh tahlillerinin yapıldığı haftanın en iyi aşk filmi diyebiliriz. Romantik ve aşk dozunun başarılı sinema teknikleriyle birbirinden güzel dış çekim mekanlarını başarıyla sunduğunu eski Yeşilçam tadını aldığım bir film olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü Onu Çok Sevdim filmi sevdiklerinizle birlikte tercih edebileceğiniz bir film olarak bu haftanın en öne çıkan filmlerinden.

Erdoğan Koç’un sinema ve senarist koltuğunda oturduğu filmde, görüntü yönetmenliğini Onur Tekin, sanat yönetmenliğini Hüseyin Yaşar başarıyla üstesinden geliyor. Yardımcı yönetmen koltuğunda da Mohamed Natouf var. Rec Star Film yapım şirketi kendi içerisinde oluşturduğu stüdyo, cast ve yapım olanaklarıyla özgün bir işe imza atmış. Çünkü Onu Çok Sevdim filmi bu açıdan da bir ilke imza atıyor. Her yönüyle Anadolu’da çekilmiş kendi olanaklarını zorlayan sanat ürünleri açısından desteklenmesi ve keyifle izlenebilirliği yönünden eksiği olmayan bir iş ortaya çıkmış.

Çünkü Onu Çok Sevdim filminin oyuncularından bir kısmı ise şöyle: Şeyma Pınar Özcan, Doğukan Pehlivan, Merve Gülay, Uğur Sunucu ve Ümit sağlam gibi başarılı bir oyuncu kadrosu var. Genç ve dinamik bir oyuncu kadrosuna sahip olsa da sanat filmleri arasında sıyrılabilecek bir kült film olma adayı olduğunu söyleyebilirim, Çünkü Onu Çok Sevdim eserini.

Çünkü Onu Çok Sevdim Yönetmeni

Erdoğan Koç

Çünkü Onu Çok Sevdim Oyuncuları

Emre Kanat, Aysu Alev Aygün, Ümit Sağlam, Hüseyin Yaşar, Botan Bakış, Bilgehan Duman, Merve Gülay, Nergis Gülsüm

Çünkü Onu Çok Sevdim Senaristi

Çünkü Onu Çok Sevdim Yorumları

Çünkü Onu Çok Sevdim Yorum güzel bir filmdi ben çok beğendim

05-06-2017 19:29 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2018 YazarOkur Film