Deadpool 2

Deadpool 2
Yönetmen:
David Leitch
Başrol:Ryan Reynolds, Josh Brolin, Morena Baccarin
Film Türü:Aksiyon, Macera, Komedi, Bilim Kurgu
Yapım:ABD 2018
Vizyon Tarihi:18 Mayıs 2018
YazarOkur Puan:
6.4 / 10 | Oy: 133 | Yorum: 1
Film Siteleri:BeyazPerde: 7.8
Hasılat:*


Oy Ver

6.4
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Deadpool 2 filmi izle

Deadpool 2 Konusu

Düşük bütçe ile çekilen ilk filmden sonra serinin ikinci filmi büyük bir merakla bekleniyordu ve sonunda Deadpool 2 sinemaseverler ile buluşuyor.

Serinin yaratıcısı olan Ryan Reynolds ikinci filminde düşük bütçeli olması için çaba harcadı ama yine de bu kez stüdyodan oldukça fazla yardım almışlar. Seriye Josh Brolin gibi ünlü bir isim katılırken X-Men serisinden Juggernaut’ı da filme dahil etmeyi başarmış.

Deadpool 2 filminin konusu oldukça ilginç. Deadpool’un hayatının mahvolması ve hayatta tutunmak için bir anlam arama içinde iken bir çocukla tanışması ile başlıyor. Daha sonra gelecekten bir asker olan Cabel bu çocuğu öldürmeye çalışıyor ve Deadpool da onun korumaya çalışıyor. Tabi daha sonra işlerin çok farklı olduğu ortaya çıkıyor ve Deadpool ile Cable bir takım oluşturuyor. Adı da Deadpool’a yakışır şekilde X-Force oluyor.

Serinin ikinci filmi ilki kadar eğlenceli değil. Esprilerin aynı olmasının bunun üzerinde etkisi büyük. Aynı şeyleri izlemek pek eğlenceli olmuyor. Senaryo oldukça güzel ele alınmış. Fakat film daha çıkmadan X-Force ve Deadpool 3 filmlerinin duyurulması filmin konusunun tahmin edilmesine neden oluyor. Herkes Cable’ın kötü adam olmasını beklerken X-Force’un bir elemanı olduğu duyurulunca birleşme tahmin ediliyordu. Dahası Cable’ın son zaman atlamasını da yapmayacağı böylece ortaya çıkmış oldu.

Görünen o ki Deadpool kendi serisini tamamen başlattı ve filmde de bunu tiye alıyor zaten. Şimdiden yeni 2 filmin duyurusu yapıldı ve X-Men içinden hatta Marvel içinden karakterlerin de dahil olması bekleniyor.

Deadpool 2 Yönetmeni

David Leitch

Deadpool 2 Oyuncuları

Ryan Reynolds, Josh Brolin, Morena Baccarin, Julian Dennison, Zazie Beetz, Leslie Uggams, Shioli Kutsuna, Brianna Hildebrand

Deadpool 2 Senaristi

Deadpool 2 Yorumları

Deadpool 2 Yorum adam komik ve eğlenceli bir film yapmış ama senaryosu çok zayıf kabloyu filme entegre etmek için çok saçma işlere imza atmışlar domino süper yakında kendi filmini de çeker

28-01-2019 16:53 !!

Yorum Yaz

:: Benzer Film ::
:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2023 YazarOkur Film