Deccal 2

Deccal 2
Yönetmen:
Özgür Bakar
Başrol:Emel Karaköse, Aysan Sümercan, Murat Prosçiler
Film Türü:Türk Filmleri, Korku, Gerilim
Yapım:Türkiye 2017
Vizyon Tarihi:16 Haziran 2017
YazarOkur Puan:
5.1 / 10 | Oy: 229 | Yorum: 1
Film Siteleri:IMDB: 4.2 • BeyazPerde: 5.4
Hasılat:*


Oy Ver

5.1
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Sıkıcı

Yorum Yaz

Deccal 2 filmi izle

Deccal 2 Konusu

Deccal 2 filmi, serinin kaldığı yerden devam ediyor. Korkudan yerinize çivileyen çığlıklar ile cin, şeytan gibi mistik ögelerle artan korku dozunun yanı sıra özel istihbaratların da mücadelelerini konu alan bu macerada bildiğiniz her şeyi unutun! Dünya’nın sonu Venüs gecesine ve bir bebeğin kaderine bağlı…

Bu haftanın en iddialı filmlerinden olan Deccal 2, kalp krizi rahatsızlıkları ve hamile olan insanlara tavsiye edilmiyor.

Filmin konusu ise: 6.06.2016 tarihinde Dünya’ya yıkımı getirecek bebeğin doğumunu Deccal’de görmüştük. Deccal 2 de bebeği Venüs gecesinde kabul etmek için aynı kandan biri aranmakta olduğunu görüyoruz. Ülkemizde yaşanan suç eğilimlerinin örgütlü suç yapısına kaymasıyla yapım şirketi bebeğin peşine çeşitli istihbarat örgütlerini de eklemiş. Acaba Deccal 2 sonun başlangıcı mı? Yoksa her şey yeni mi başlıyor?

Korku film ögelerinin pek çoğunu başarıyla aktaran ve cin, şeytan temalı filmlerin en başarılılarından sayılan Deccal serisi yine gişeyi sallamaya geliyor. Yönetmen koltuğunda Özgür Bakar bulunuyor. Alper Kıvılcım ile Özgür Bakar senaryoda da ortak bir iş çıkarmış. Digiflame şirketinin prodüksiyonunu üstlendiği filmde Film Fabrikası etiketini de görüyoruz. Deccal 2 filminin müziklerine de Fırat Deniz Haznedaroğlu ve Çağlar Haznedaroğlu başarıyla imza atıyor.

Deccal 2 filminin oyuncuları arasında da birbirinden değerli isim var. Toygun Ateş, Müge Gırgıç, Gülay Hayır ilk akla gelen isimlerden.

Deccal 2 Yönetmeni

Özgür Bakar

Deccal 2 Oyuncuları

Emel Karaköse, Aysan Sümercan, Murat Prosçiler, Burak Sarımola, Gülay Hayır, Volkan Cal, Arzu Budak, Toygun Ateş

Deccal 2 Senaristi

Deccal 2 Yorumları

Deccal 2 Yorum korktuğum sahne olmadı sadece gerilim

11-06-2017 21:58 !!

Yorum Yaz

:: Benzer Film ::
:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2020 YazarOkur Film