Dedemin Fişi

Dedemin Fişi
Yönetmen:
Meltem Bozoflu
Başrol:Onur Buldu, Alper Kul, Erdem Yener
Film Türü:Türk Filmleri, Komedi
Yapım:Türkiye 2015
Vizyon Tarihi:22 Ocak 2016
YazarOkur Puan:
6.1 / 10 | Oy: 354 | Yorum: 8
Film Siteleri:IMDB: 5.8 • BeyazPerde: 6 • Sinemalar: 6.8
Hasılat:21.624.000 TL - izleyici: 1.965.625


Oy Ver

6.1
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Dedemin Fişi filmi izle

Dedemin Fişi Konusu

Televizyon dünyasının en eğlenceli programlarından bir tanesi olan Güldür Güldür Show’un ekibinin hazırladığı Dedemin Fişi filmi uzun bir bekleyişin ardından sinemaseverler ile buluşuyor.

Dedemin Fişi filminin yönetmenliğini Meltem Bozoflu yapıyor. Filmin senaryosunu da Güldür Güldür ekibi yazdı. Oyuncu kadrosu da hemen hemen Güldür Güldür Show ekibi ile aynı. Bir tek Çağlar Çorumlu filmde yer almıyor. Onun dışında programın sevilen isimleri Alper Kul, Erdem Yener, Onur Atilla, Onur Buldu, İrem Sak, Doğa Rutkay, Özge Borak, Meltem Yılmazkaya ve Ali Sunal filmde yer alıyor. Ek olarak usta oyuncu Ayşen Gruda da filmde yer alan diğer bir isim.

Filmde geniş bir ailenin miras kavgası anlatılıyor. Dedelerinin hastalanması ile birlikte yeniden bir araya gelen aile bireyleri dedeleri daha vefat etmeden miras bölüşme işine koyulurlar ve birbirlerini kazıklamaya çalışırlar. Diğer taraftan dede hala hastadır ve hastanede kalmasının da bir maliyeti vardır. Dede ölmedikçe de mirasın paylaşılması pek mümkün değildir. Aile bir taraftan mirastan büyük pay kopartma kavgası ile uğraşırken diğer taraftan dedenin fişinin çekilip çekilmeyeceği karara bağlanması gerekir.

Dedemin Fişi BKM yapımı ve Güldür Güldür ekibinden beklenildiği gibi oldukça eğlenceli. Komedi filmlerini sevenlerin kaçırmaması gereken bir film olduğu kesin. Televizyondan sonra sinemada da güldürmeye devam eden ekip film ile oldukça iddialı geliyor.

Dedemin Fişi Yönetmeni

Meltem Bozoflu

Dedemin Fişi Oyuncuları

Onur Buldu(Marif), Alper Kul(Hicri), Erdem Yener(Bora), Onur Atilla(Vecdi), Meltem Yılmazkaya(Döndü), İrem Sak(Kader), Özge Borak(Nurgul), Doğa Rutkay(Pervin)

Dedemin Fişi Senaristi

Dedemin Fişi Yorumları

Dedemin Fişi Yorum vizyona girsin artık merakla bekliyorum hepsini çok seviyorum özellikle ali sunalı

20-01-2016 21:28 !!

Dedemin Fişi Yorum uzun zamandır beklediğim bir film güldür güldür ekibinin filminin kötü olacağını sanmıyorum

21-01-2016 22:08 !!

Dedemin Fişi Yorum eğlenceli film olmuş ama bu ekipten daha iyisini bekliyordum

22-01-2016 22:50 !!

Dedemin Fişi Yorum abartılacak bir komedi filmi değil yılmaz erdoğanın yazdığına inanmak zor ama o da son zamanlarda para amaçlı çok film yaptı

23-01-2016 10:16 !!

Dedemin Fişi Yorum çok güzeldi helede keçinin olduğu yerdi

23-01-2016 19:14 !!

Dedemin Fişi Yorum kesinlikle tv programları daha eğlenceli. sinema bir hüsran.
bu ekip sinemada cok guldurmedi. daha iyi olabilirdi. beklentiyi karşılamadı

25-01-2016 22:48 !!

Dedemin Fişi Yorum güldür güldürü severim.oyuncu ekibi çok iyi çünkü.bu yüzden dedemin fişini de merak edip gittim.açık söylemem gerekirse ben pek anlayamadım komedi açısından.yani pek gülmedim doğru konuşayım.ama tabi bazı yerler de komikti yerine göre.beklentim daha büyüktü.ama beni memnun eden şey oyuncular.gerçekten işlerini iyi yapıyorlar.remzi ile karısı çok tatlılardı.bir de çağlar çorumluyu aradı gözlerim.aziz aslan(hoca) biraz daha gözükseydi keßke.tebbesüm ettiren ama tebbesümü de geçirtmeyen bir film.bem derya

26-01-2016 14:35 !!

Dedemin Fişi Yorum filmin sonundaki şarkı dışında pek güzel yanı yoktu bir kaç espri dışında hiç gülmedim bazı yerlerde çok sıkıldım bu ekipten daha iyi bir film bekliyordum

14-04-2016 09:56 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2019 YazarOkur Film