Deepwater Horizon: Büyük Felaket

Deepwater Horizon: Büyük Felaket
Yönetmen:
Peter Berg
Başrol:Mark Wahlberg, Dylan O'Brien, Kate Hudson
Film Türü:Dram, Gerilim
Yapım:Abd 2016 (Deepwater Horizon)
Vizyon Tarihi:30 Eylül 2016
YazarOkur Puan:
6.8 / 10 | Oy: 192 | Yorum: 3
Film Siteleri:IMDB: 7.2 • BeyazPerde: 7.4 • Sinemalar: 7.4
Hasılat:* (bütçe:$156.000.000)


Oy Ver

6.8
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Deepwater Horizon: Büyük Felaket filmi izle

Deepwater Horizon: Büyük Felaket Konusu

Deepwater Horizon Büyük Felaket filmi ile Amerika’nın pazarlama dehasını bir kez daha açıkça görüyoruz. Tarihin en büyük rezaletini mükemmel bir kahramanlık hikayesine çevirmeleri zaten sadece Hollywood sayesinde olabilirdi.

Bilindiği gibi 2010 yılında BP’ye ait denizdeki sondaj kulesinde sorun yaşanmış ve tüm Golf denizi petrol içinde kalmıştı. Denizde yaşayan tüm canlılar ölmüş, çok uzun zaman sızıntı durdurulamamıştı. Sızıntı sonrası şirketin sızıntı için gerekli önlemleri yeterince almadığı ortaya çıkmış ve dahası sızıntı sonrası sızıntıyı durdurma konusunda da ne kadar beceriksiz oldukları ortaya çıkmıştı.

Deepwater Horizon Büyük Felaket işte bu hikayeyi anlatıyor ve sızıntının nasıl başladığı ve sonrasında neler yaşandığı izleyenler ile paylaşılıyor. Filmin yönetmenliğini Peter Berg yapıyor. Filmin senaryosunu ise kalabalık bir ekip yazdı. Oyuncu kadrosu ise tam yıldızlar geçidi gibi. Başrolde Mark Wahlberg yer alıyor. Ona Kurt Russell, John Malkovich ve Kate Hudson gibi ünlü isimler eşlik ediyor.

Filmin merkezinde olan Mike ailesini bırakıp görev için denizin ortasındaki sondaj kulesine gelmiştir. Her zamanki gibi görevini tamamlayıp ailesinin yanına dönmeyi beklemektedir. Fakat planda olmayan bir sızıntı başlar ve bir türlü durdurulamaz. Sızıntı git gide artar ve kulede devasa bir yangın başlatır. Mike ailesine kavuşmak için arkadaşları ile birlikte hayatta kalma mücadelesi verir.

Deepwater Horizon: Büyük Felaket Yönetmeni

Peter Berg

Deepwater Horizon: Büyük Felaket Oyuncuları

Mark Wahlberg, Dylan O'Brien, Kate Hudson, Kurt Russell, John Malkovich, Gina Rodriguez, Brad Leland, J.D. Evermore

Deepwater Horizon: Büyük Felaket Senaristi

Deepwater Horizon: Büyük Felaket Yorumları

Deepwater Horizon: Büyük Felaket Yorum baya iyi film olmuş baştan sona heyecanla izledim ne olacak merakı ile fena yakalıyor adamı tavsiye ederim

03-10-2016 17:27 !!

Deepwater Horizon: Büyük Felaket Yorum çok güzel filmi sorun başladıktan sonra bir daha yerinizde duramıyorsunuz çok sürükleyici

06-11-2016 19:46 !!

Deepwater Horizon: Büyük Felaket Yorum mükemmel bir film mutlaka izleyin

17-11-2016 22:20 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2018 YazarOkur Film