Değiştir Bakalım

Değiştir Bakalım
Yönetmen:
Eda Fatma Gürbüz
Başrol:Tuğçe Karaoğlan, Nilgün Kasapbaşoğlu, Arman Kutman
Film Türü:Türk Filmleri, Komedi
Yapım:Türkiye 2016
Vizyon Tarihi:23 Aralık 2016
YazarOkur Puan:
4.3 / 10 | Oy: 146 | Yorum: 2
Film Siteleri:BeyazPerde: 6.4 • Sinemalar: 2.1
Hasılat:*


Oy Ver

4.3
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Sıkıcı

Yorum Yaz

Değiştir Bakalım filmi izle

Değiştir Bakalım Konusu

Kadın ve erkek ilişkilerinde iki taraf da birbirini anlayamamaktan şikayet eder durur. Peki taraflar yer değiştirirse neler olur?

Filmde küçük bir kasabada yaşayan kadınların ve erkeklerin birbirlerinin yerlerine geçmeleri komik bir dille ele alınmış. Erkekler kadınların yerine evde kalıp ev işleri ile uğraşırken, kadınlarda erkeklerin yapmak zorunda kaldıkları günlük işleri yaparken aynı zamanda ailenin reisi de olurlar. Tabiki her iki tarafı bekleyen güzelliklerin olduğu gibi bazı zorluklar olacaktır ve karşı cinslerin birbirini anlamalarına yardımcı olacaktır.

Senaryosunu Nehir Aksu ve Hakan Göksu’nun yazdığı filmin yönetmenliğini Eda Fatma Gürbüz yapıyor. Tuğçe Karaoğlan, Nilgün Kasapbaşoğlu, Arman Kutman, Merve Altınkaya, İnci Pars gibi oyuncuların yer aldığı film seyirci ile buluşmak için gün sayıyor.

Özellikle çiftlerin birlikte izleyip keyifli vakit geçirerek, aynı zamanda birbirlerini anlayabilecekleri bir film Değiştir Bakalım.

Değiştir Bakalım Yönetmeni

Eda Fatma Gürbüz

Değiştir Bakalım Oyuncuları

Tuğçe Karaoğlan, Nilgün Kasapbaşoğlu, Arman Kutman, Merve Altınkaya, İnci Pars, Güray Yalçın, Bora Karakul, Fatma Karanfil

Değiştir Bakalım Senaristi

Değiştir Bakalım Yorumları

Değiştir Bakalım Yorum bu filmleri hangi mantık ile yapıyorlar yada gerçekten para kazanıyorlar mı merak ediyorum kazandıklarından daha çok beddua işitiyorlar

03-02-2017 18:06 !!

Değiştir Bakalım Yorum berbat bir filmdi

04-02-2017 21:52 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2018 YazarOkur Film