Destere

Destere
Yönetmen:
Gürcan Yurt, Ahmet Uygun
Başrol:Tuna Orhan, Volkan Demirok, Erol Günaydın
Film Türü:Komedi, Türk Filmleri
Yapım:Türkiye 2008
Vizyon Tarihi:20 Kasım 2008
YazarOkur Puan:
5 / 10 | Oy: 380 | Yorum: 174
Film Siteleri:IMDB: 2.6 • BeyazPerde: 3 • Sinemalar: 5.5
Hasılat:* (bütçe:$1.000.000)


Oy Ver

5
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Sıkıcı

Yorum Yaz

Destere filmi izle

Destere Konusu

Oyun üle oynanmaz büyle oynanır diyerek Testere filmine aslında nasıl korku filmi yapılacağını ve oyunun nasıl oynayacağını öğreten bir film destere. LeMan dergisinden tanıdığımız Gürcan Yurt'un senaryosunu yazdığı ve yönettiği destere filmi ünlü Testere filminden esinlenerek bir trakyalı seri katili anlatıyor.

Gürcan Yurt'u LeMan dergisindeki Cabbar Baba ve Robinson Crusoe ve Cuma tiplemelerinin çizeri olarak tanıyoruz zaten ve şimdiden karşımıza ilk filmi Destere ile geliyor ve oldukçada komik geliyor.

Oyuncu kadrosunda bana göre mükemmel bir oyuncu olan Peker Açıkalın var. Sanırım Avrupa Yakası ve Ata Demirer hakkında söylediklerini duymuşsunuzdur. Açıkçası ben bunda biraz haklı buluyorum ve Peker Açıkalın'ın daha canlandıracak çok karakteri olduğuna inanıyorum çünkü hangi karakteri canlandırırsa canlandırsın mükemmel bir oyunculuk çıkartıyor. Kişiliğini bilemem ama oyunculuk olarak türk sinemasının en tepelerinde yer aldığı kesin. Ekmek Teknesi olsun, hababam sınıfı ve maskeli beşler olsun her karakteri adeta sinema severlere benimsetti.

Destere filminin konusu aslında trakyaya has olan H harfinden geliyor. H harfini söyleyemeyen trakyalı bir katil bu yüzden adı H ile başlayan herkes ile Testere filmindeki gibi fakat farklı olarak Oyun üle oynanmaz büle oynanır şeklinde ses kaydı ile oyunlar oynar. Tıpkı Testere filmindeki başlangıç gibi adları h harfi ile başlayan iki trakyalı gözlerini bir evin bodrumunda ne olduğundan habersiz açarlar ve seri katilimizin bıraktığı ses kaydı ile kendilerini bir oyunun içinde bulurlar.

Destere filmi daha önce Beyaz'ın da filmde rol alacağı dedikodusu ile sesini duyurmuştu. Reklam amaçlımıydı bilinmez ama burası Türkiye olduğu için aslında herşey de bir reklam kokusu olduğu kesin. Reklamın iyisinin kötüsünün olmadığı bir ülke de yaşadığımız için reklam olsun da nasıl olursa olsun mantığı ile ortaya atılmış bir dedikodu olabilir.

Açıkçası Destere'nin Gürcan Yurt'un ilk filmi olmasının verdiği merak ve dahası Peker Açıkalın'ın oyunculuğuna olan hayranlığım beni filme çekiyor ve işin içinde efsanevi Testere serisi ve türk mizahı girince izlenmeye değer bir film olacağı ve tüylerimizi ürperteceğine eminim. Açıkçası Destere filminin sonunu da çok merak ediyorum. İyi Seyirler...

Destere Yönetmeni

Gürcan Yurt, Ahmet Uygun

Destere Oyuncuları

Tuna Orhan(Hikmet), Volkan Demirok(Hilmi), Erol Günaydın(Hazim Dede), Ceyhun Fersoy(Harun), Önder Açıkbaş(as Onder Acikbas), Ali Çatalbas(Yuzbasi Hakan), Devrim Atmaca(Hasibe), Selin Denizli

Destere Senaristi

Destere Yorumları

Destere Yorum filmin sonunda katil beyaz olarak çıkıcak ve herkesi şaşırtıcak göreceksiniz

16-11-2008 11:50 !!

Destere Yorum gaffur avrupa yakasına geri dön nolurrr

16-11-2008 11:59 !!

Destere Yorum Yok böyle bir film:S İzlemenizi tavsiye etmem:(
Kötü bir senaryo ve vasat bir mizah anlayışı
sadece küfürlerle güldürmeyi sağlıyor

20-11-2008 19:45 !!

Destere Yorum tam anlamıyla rezalet bi film.vakit harcamaya değmez.komedi diye girdim.komedi hariç bütün saçma sapan şeyler var bu filmde.prim kazandırıp sadece kar amacı güden filmlerin çekilmesine izin vermeyelim.ben ettim siz etmeyin...BU FİLME KESİNLİKLE GİTMEEEEEYİNNNN!!!

21-11-2008 00:33 !!

Destere Yorum çok uyduruk bir film olmuş

21-11-2008 11:06 !!

Destere Yorum neydi böLe yaa..bekLediqm qbi deqiLdi tbiki..söyLenen küfürLer qüLdürdü sadece..heLe sonu....öLe bi yrde bittiki yanLısLık oLdu bitmedi heraLde die herkes birbirinin suratına bakiodu yaa..

21-11-2008 18:34 !!

Destere Yorum filmin yapımcısı hayatının en büyük hatasını yapmış. bizce bundan sonra sinemayla lütfen ilgilenmesin. filmin sonunu acaba kendisi anlayabildimi? yada anlayan biri varsa bize lütfen anlatsın. ayrıca peker açıkalına böyle bir filmde oynamayı hiç yakıştıramadık. lütfen filmi beğenmeyenlern parası iade olsun. gördüğümüz en saçma ve en saçma filmdi. hatta film bile değildi. harcanan vakte yazık. destere 2 yi falan yapmaya asla kalkmayın. rezilliğinizle oturun. türk sinemasının sizin gbi beyinsizlere ihtiyacı yok. yapacaksanız adam gibi yapın. yada çektirin gidin...bu film izlemek isteyenler ajdarı dinlesin daha iyi... başka söze hacet yok... REZİLLİKTEN BAŞKA BİŞEY DEĞİLLLL..... VERDİĞİMİZ PARAYA HARCADIĞIMIZ ZAMANA YAZIK.......... HATTA YAPILAN YORUMA BİLE YAZIK YAAAA..................

22-11-2008 00:17 !!

Destere Yorum Testere serisini izledikten sonra desterenin de korku ve komedi karışık bir yansıması olduğunu sanarak filme gittim. fakat daha ilk sahnede ne kadar basit, bayağı ve seviyesiz olduğunu gördüm. bu kadar kalitesiz bir film nasıl vizyona girer bilemiyorum. hayatınızda duyup duyacağınız bütün küfürlerin hiçbir sahnesinde eksik olmadığı iğrenç bir senaryo... SADECE KINIYORUM...

22-11-2008 18:52 !!

Destere Yorum kelimenın tek anlamıyla ıgrencc....paaranızı yırtın cöpe atın böylelikle sadece paranızdan olursunuz..vaktinizde deil..

23-11-2008 02:20 !!

Destere Yorum berbaaaaattttt

23-11-2008 02:26 !!

Destere Yorum Ömrümde böyle aptal film görmedim desem inanın hiç abartmış olmam.Bu ne rezalet yahu.Küfür ederek güldürmeye kalkışmışlar ama o bile mümkün olamamış.Kardeşim birisi bu iğrençliği durdursun.Tüketici olarak hakkımızı arayalım.Paramız resmen yandı da asıl yanan vaktimiz oldu.İiiğğğğrennç!Sinemanın öünde durup girmeye kalkışanları engelleyecektim ama son seansa girdiğimden bu bile mümkün olmadı. Gitmeyin! Gitmeyin! Gitmeyin! Gitmeyin! Gitmeyin! Gitmeyin! Gitmeyin! Gitmeyin! Gitmeyin! Gitmeyin! Gitmeyin! Gitmeyin!...

23-11-2008 02:45 !!

Destere Yorum tek kelimeyle iğrenç

23-11-2008 02:48 !!

Destere Yorum hiç ii dienn yok mu yaww gitcektim gitmicem vala

23-11-2008 16:23 !!

Destere Yorum inanılmaz bir rezalet baştan sona küfür sakın eşleriniz,kız arkadaşlarınız dostlarınızla bu filme gitmeyin ve hatta düşmanlarınıza bile tavsiye etmeyiniz ilk yarı salonu terk ettik.bu filmi çekenede,senaryoyu okuyup oynayanada yazıklar olsun.

23-11-2008 18:45 !!

Destere Yorum fuck off diyince hosunuza gidiyorda, .iktir lan diyince küfür mü oluyor? bırakın bu işleriiiii

23-11-2008 21:30 !!

Destere Yorum BENCE SÜPER Bİ FİLM İZLEDİGİM EN GÜZEL TÜRK FİLM SÜÜÜPPPEEERRRRRR..

23-11-2008 22:07 !!

Destere Yorum kesinlikle iğrenç yepyeni bir peker açıkalın filmi...gitmeyiiiiiiiinnnnn...

24-11-2008 00:24 !!

Destere Yorum ben ömrümde böle iğrenç bi film görmedim. bu ne ya tam bi rezillik . bu kdr seviyesiz bi film olmaz yani. bunu çeken oturup izlememiş heralde filmi. kesinlikle zaman harcamayınb vee BU FİLME ASSSLAAA GİTMEYİİİİİN .

24-11-2008 00:39 !!

Destere Yorum bu kadar salak bi film olamaz cok gereksiz nası baslıo nası bitio bence gülen insan warsa mizah anlayışı yok derim cok yanlış berbat bi film..bi kere bile gülmedim zaten bişey beklemiodum..

24-11-2008 07:23 !!

Destere Yorum ASLA SEYREDİLMESİ EN SON BİLE OLMAYAN BİR FİLM ....PAZAR GÜNÜMÜ BU FİLME AYIRDIĞIM İÇİN AŞIRI PİŞMANIM SAKIN AMA SAKIN GİTMEYİN TAM BİR REZALET KÜFÜRLER GIRLA,SAÇMA BİR KONU,TEK KELİMEYLE BERBAT...

24-11-2008 10:14 !!

Destere Yorum rezalet bir film paramızla rezil olduk filmin tamamı bir ahırda geçip bitiyor küfürden başka birşey yok olmamış işte insanları komedi diye kanfırmaya kimsenin hakkı yok para kazanmak bu kadar ucuz olmamalı bunun gibi filmler Türk sinemasını eski vasat günlerine tekrar götürür

24-11-2008 11:40 !!

Destere Yorum yazık degılmı ayıp degılmı orjınal testere ne kadar guzel 1 onla dalga gectınız 2 rezıllık bu nasıl anlayıs bu nasıl sanat bu nasıl kandırmaca cok pısman oldum ızledıgıme umarım vızyondan hemen kalkarda rezıllık fazla yayılmaz gaffura yakısmamıs

24-11-2008 12:11 !!

Destere Yorum böyle iğrenç bir filmi yapana YAZIKLAR OLSUN!!!eğer peker açıkalın böyle saçma filimlerde oynayacaksa hiç oynamasın daha iyi...eğer İŞKENCE çekmek istiyorsanız bu filmi ÖNERİRİM???

24-11-2008 17:55 !!

Destere Yorum ya çok kötü bile yetmiyor bu filmi açıklamaya gerçektende türk sineması için bir utanç kaynağı diye düşünüyorum filme vasat diyenler varsa birdaha düşünsün tambir rezalet ben maalesef gittim ama eğer izlemediyseniz gidipte filmin traj ını artırmayın boş yere paranızdan olmayın git oraya verdiğin parayı bir dilenciye ver de bir günlük yemek harçlığı olsun.

24-11-2008 20:07 !!

Destere Yorum arkadaşlar hatırlarsanız recep ivedikle çok alay ettiler neymiş efendim argoymuş yok küfürlüymüş.peker açık alın bu oyunuyla bu senaryo kabulüyle değil cem yılmazın değil şahanın abisi. tırnağı bile olamaz.not:peker açıkalın bir röportajda cem yılmaz ve diğer genç komedyenler için ben onların abisiyim demişti.yazıklar olsun böyle film yapanlara.

25-11-2008 02:05 !!

Destere Yorum Bence herkes çok acımasızca eleştiriyor. Ben bir çok yerinde güldüm ve sevdim.

25-11-2008 11:25 !!

Destere Yorum Bu filmde emegi gecen her kim varsa senarist yonetmen oyuncular biran önce istifa etmeli ayıptir ya ayrica izleyen herkese omurlerinden 1,5 saati caldiklari icin tazminat odemelilier .Kesinlikle espri olsun diye yazmiyorum cok ciddiyim. Omrumden 1,5 saat gitti. bir daha turk filmi mi? soğudum artık en az 3 yil turk filmine gitmem sebebide sizsiniz kurunun yaninda yas da yaniyor sizin yuzunuzden insallah yabancilar izlemez. Rezil oluruz.

25-11-2008 12:30 !!

Destere Yorum gördüğüm en kötü türk filmi sakınnnn gitmeyin boşa giden bir buçuk saat.....

25-11-2008 14:14 !!

Destere Yorum ACR, tamamen scary movie özentisi ama orijinalinin yanından bile geçemez. küfürle espri yapılmaya çalışılmış ama onu bile becerememişler. son zamnlarda piyasaya çıkan türk sinemanısnın kalitesi yükselmeye başladığımız dediğimiz filmlerden sonra türk sinemasına bunu yapan yonetmen senarist ve bunalara alet olan oyunculara o film de duyduğum bütün küfüreleri ettim. yazıklar olsn. aklı olan gitmesin. o kadar iğrenc bir film ki sokakta görsen olduğun yerde gülmekten öleceğin insanlara bile sövdürtmeyi basarmış.

25-11-2008 16:48 !!

Destere Yorum Dünyada sevmediğiniz kim varsa bu filme gönderin Türk sineması biraz yükselmişti bunlar sayesinde artık tekrar ayaklar altında kimsenin bu filme gidip para kaptırmasını yavsiye etmem bu filmi çekenler izlerken utanmadı mı acaba???

25-11-2008 16:51 !!

Destere Yorum bu filmi yazan oynıyan yonetmen senarist kisaca hepinize sesleniyorum boyle rezil bir filmi saygin turk izleyicisinin begenisine sunmaya utanmiyor musunuz?siz sanatciysaniz yillarini sinemaya vermis gercek insanlar ne peki? esefle kiniyorum.

25-11-2008 17:15 !!

Destere Yorum iğrençç diorum başka da bişi demiorum...
bu yorumları okusaydımkesşke kesinlikle gitmezdimmm....

25-11-2008 21:13 !!

Destere Yorum berbat bir film,gereksiz. boşu boşuna o kadar para verdiğim için cok uzgunum allahtan gnctrkcll var :)

25-11-2008 23:14 !!

Destere Yorum hayatımda ilk kez bir filmi ortasında bıraktım...ilk yarı boyunca salondaki 1 allahın kulundan bile gülme sesi gelmedi.gerçekten rezalet ötesi,yazan,çeken,çeviren bi allahın kulu da "yahu biz ne yapıyoruz" demedi mi.komik desen değil,korkunç desen değil.zamanımı ve paramı bundan kötü kullanmamıştım hiç,yazık oldu...

26-11-2008 01:54 !!

Destere Yorum arkadaşalr bu yorumlardan sonra fılme gıtmekten wazgectım ben cok komık dıye dusunuodum ama yınede sagolun benı aydınlattıgınız icin

26-11-2008 02:48 !!

Destere Yorum arkadaşlar haribiden çok mu kötü ya:(yarın gidicektim ama soğudum fragmanındaki destere kakaıyım ebene küfürü hoşuma gitti komik bir film diye bekliyordum ama yapılan yorumlar pek iç açıcı değil.bende osmanlı cumhuriyetine gitmeyi düşünüyorum o daha iyidir herhalde

26-11-2008 03:39 !!

Destere Yorum kim verir artik bilmiyorum Peker Acıkalın mı verir yonetmen mi senarist mi ben parami istiyorum hem de tazmitatıyla bunlar bizi geri zekali filan mi zannediyor acaba ya da kendi zekalarına gore film mi yapiyorlar.

26-11-2008 14:07 !!

Destere Yorum seyrettigim komedi flimleri içinde engüzel flim buydu tüm ekibi tebrik ederim herkeze tavsiye ederim

26-11-2008 15:00 !!

Destere Yorum şu filmi beğenen arkadaşlara söylüyorum. ya siz filmin sponsorlarından yönetmeninden yada oyuncularından paramı aldınızda filmi beğendiğinizi söylüyosunuzz? çıkarınız nerdenn?? iğrenç ötesi bir film işteee........SAÇMA SAPAN BİR FİLM.. SAKIN GİTMEYİNNNNNNNNNNNNNN!!!!!!!!!!1

26-11-2008 23:27 !!

Destere Yorum bu lafı demek istemezdim ama harbiden tam bi Türk filmi olmuş konu zaten yok!!Testereyle dalga geçiyolar kendilerince kendileri konu üretmemişler...
Sırf KÜFÜR konusu amacı olmayan bi film GERÇEKTEN BU FİLME GİTMEYİN!!!! boşuna vakit harcamayın!!

27-11-2008 17:41 !!

Destere Yorum Yorumlara bakilirsa netten bile izlememek lazim :)

27-11-2008 21:56 !!

Destere Yorum iki saat gnctrkcll kuyruğunda bekledim şifrem geçerliliğini kaybetmiş,hadi dedim buraya kadar geldik bari cepten vereyim normal tarife.. vermez olaydım.. çok boş bir film.. neden böle bi film yapma amacı hissettilerse artık.. yazık yani.. gitmeyipte gitmeyi düşünen arkadaşlar falan varsa kesinlikle gitmeyin vaktinize paranıza yazık.. oturun youtube dan video izleyin daha çok gülceğinizden eminim çünkü filmde gldüren bir sahne bile yok..

28-11-2008 00:31 !!

Destere Yorum peker açıkalına ve önder açıkbaş çocukluklarında bastırılmış duygularını sinamaya uyarlamış ve ailesiyle giden her aile şunu söylemiştir.
peker ve önder ailesiyle bu filime pardon bu garip şeye gittiğinde çocuklarına pekerin o garip hareketlerle yapmış olduğu hareketi kızına anlatsın . ve yatak odasında dahi eşine söyleyemeyeceğin o küfürleri çocuklarına anlatsın ve neşeli ve mutluluk içinde galada yapmıştırsınız.bir varoş mahallesinde bilile bu kadar küfür söylenmez ama siz küfür etmediniz.sizin sanat seviyeniz sanırım.
daha güzel ve daha bol sokmalı çıkarmalı filimler diliyorum.

28-11-2008 09:25 !!

Destere Yorum gercekten film yapmak icin yapılmıs gibi. kamera oyunları guzel ama kufur cok bol. filmin ilk yarısını seyredebildim. ikinci yarıda kactım.
bence sinemada gidilmeyecek filmlerden biri.
Sakın gitmeyin....

28-11-2008 12:18 !!

Destere Yorum ilk 15 dk kasını seyredebildik arkadaşlarla sonrasında kusarak çıktık...

28-11-2008 14:11 !!

Destere Yorum Bugün gittim ve gittiğime pişman oldum Böyle kötü bir film daha önce gerçekten izlememiştim.Ki ben Peker Açıkalın'ın oyuncuuluğunu da severim.Ama gidilecek gibi değil.

28-11-2008 18:11 !!

Destere Yorum berbaT bir film SAKIN GİTMEYİN!!!!
hele bir sahne varki rüyalarıma giriyor.gördüğüm an intiharı düşündüm inanın.adam soruyor nerede bu köyün gençleri diye
gençler dere kenarında electro buggy yapıyor....
yorumsuz.....
biri bana açıklayabilirse çok memnun olurum ne alaka bu sahne

29-11-2008 00:37 !!

Destere Yorum HAYATIMDA İLK DEFA BİR FİLM HAKKINDA YORUM YAPMAK İSTİYORUM VE CIDDEN RAHAT edemıcem yaptıgım hatayı baskalarının yapmasını ıstemıorum..ya dicek söz yok yazık yanı verilen paraya harcanan zamana ya TAM DA TURK SİNEMASI DURMAK BİLMİO DERKEN BUKDAR GELISI GUZEL YAPILAN FILME YAZIK YANI RESMEN SKANDAL KOTU DEMICEM kotu film olur amA BU KOTU DEGIL DAHA DEGISIK BISI BU FILM DEGIL BENCE DESTEREYE FILM DEMEK BUGUNE KADR YAPILAN TUM IYI YADA KOTU FILIMLERE HAKARETTIR..UTANC TABLOSU

29-11-2008 02:36 !!

Destere Yorum yAZık YAZIK YANI YA BUKDAR BASİT BI FİLM OLURMU YA BUNU YAZANLARIN KAFASI GUZELMİŞ BENCE SOKAKTAKI YENI GENC NESIL BILE COK DAHA IYI BI SENARYO CIKARIRDI UTANIN KAZANDIGIINZ PARADAN INSANLARDAN CALDIĞINIZ ZAMANA....

29-11-2008 02:43 !!

Destere Yorum Keşke bu yorumları filme gitmeden önce okusaydım. Saçma sapan, iğrenç ötesi bir film. Hayatımda bundan daha rezil bir film seyretmedim. Gitmeyi düşününler, kesinlikle gitmeyin...

30-11-2008 13:23 !!

Destere Yorum yaaa ıgrenc bır fılm paranıza yazık sadece okadar dıorum helll bı salatalık sahnesı var hayatımda insanların bukadar igrenc oldugunu nılk defa gordumnmmmm

30-11-2008 13:57 !!

Destere Yorum Gerçekten çok kötü bir yapım. Film sadece küfürlerden oluşuyo.Bu yorumları okusaydım kesinlikle gitmezdim. Gitmek isteyen arkadaşlar bu yorumları dikkate alsın bence zamanınıza ve paranıza yazık.

30-11-2008 20:45 !!

Destere Yorum kesinlikle boşa harcanan para ve zaman ... tek kelime ile iğrenç bi filmdi.gitmeyiniz...

01-12-2008 11:15 !!

Destere Yorum bence berbat ötesi.sakın zamanınızı ve paranızı çöpe atmayın sakın.

01-12-2008 11:51 !!

Destere Yorum aklı olan bu filme gitmesin rezalet ya yarıda bırakıp cıktık iğrenç ötesi paramızı geri verin Lan =)

01-12-2008 18:21 !!

Destere Yorum iyki kampanyadan yararlanıp 2 kişi 6 milyona gittik yoksa ewe dönüp ağlardım yanan param için...ömrümde gördüüm en rezalet filmdi.küfürle komedi olmaz(yerinde we az olursa eyw.)bide sonunu öle bi bitirdilerki utanmadan 2.ci filmi çekicekler heralde.erkek ark.ım 2. yarıda uyudu bn sırf katilin kim olduunu merak ettiim için izledim yoksa werdiim 3 milyon bile onlara fazla...!!!!

02-12-2008 04:29 !!

Destere Yorum yaa bırakın bu işleri cem yılmaz küfürler gani filimlerinde ayyy irençççç bu film mi diyordunuz bence çokkkkkkkk komik bir film herkes gitsin süperrrrrrr :))

02-12-2008 15:15 !!

Destere Yorum İĞRENÇ ÖTESİ Bİ FİLMDİ. FİLMİN SONUDA İĞRENÇTİ BAKAKALDIK BİRBİRİMİZE. FİLM SONUNDA HERKES KÜFÜR EDİYORU. HATTA PARAMIZI BİLE GERİ ALMAYI DÜŞÜNDÜK. YAZIK SİZE BE BERBAT BİR FİLM SAKIN GİTMEYİN

04-12-2008 19:28 !!

Destere Yorum hem parama hem izlediğim zamanıma çokyazık.bu kadar rezil bir film olamaz.ve aşırı edepsiz.ben oğlumla gitme gafletinde bulundum asla çocuklarınızla gitmeyin izlemeye.hatta hiç gitmeyin yılın en sçma filmi

05-12-2008 13:05 !!

Destere Yorum SAKIN BU FİLME GİDİP PARANIZIDA ZAMANINIZIDA BOŞA HARCAMAYIN.TEK KELİMEYLE İĞRENÇ Bİ FİLM.SONU BAŞI BELLİ DEĞİL.İÇİNDE KÜFÜRDEN BAŞKA BİŞEY YOK

05-12-2008 13:09 !!

Destere Yorum ya tam olarak bilmiorum ama ii bir filme benzio ablam la abim gitmiş güzele benzio

05-12-2008 15:10 !!

Destere Yorum zaten filmini fragmanlarından da anlaşolıyo nasıl bi film olduğu bana da saçma geldi ben de düşünüyodum ama bu kadar yorumdan sonra artık kesınlıkle gitmem!

05-12-2008 17:04 !!

Destere Yorum çok merak ediyordum ama bu yorumlardan sonra artık etmiyorum. Eşim her zaman der türk filimlerine para verilmez diye. Hep haklı çıkıyor.

06-12-2008 01:03 !!

Destere Yorum hiç bir amacı yok sadece para kazanmak için yapılmış..... sinirlenirsiniz boşuna gitmeyin

06-12-2008 01:51 !!

Destere Yorum yok ya böyle .oktan bi film...!! peker açıkalın 1 gram bile olmayan karizmanı cozurt ettirmişinnnnnn :) iğrenç berbat bi film.. sewgilimle gittiğim ilk film olması ne kadar da ACI WERİCİİİ......... paramı istiyoruuuuuuuuuuuummmm... YA ŞAKA GİBİ Bİ FİLM.GERÇEKTEN B..TAN Bİ FİLM. PARDON ÇOK SORRY.. FİLM DEMEYELİMM.. SAÇMALIKK...

07-12-2008 16:41 !!

Destere Yorum PSİKOLOJİM BOZULDU RESMENNN....... :( SAÇMALIK ÖTESİ BİŞEY.GİTMEYİNN SAKIN

07-12-2008 16:43 !!

Destere Yorum haklısınız . emege saygı diye birşey vardır bilmem bilirmisiniz. fakat emege saygı duymak için belirli bir mütevazılık gerekir , filmin amacının iyi olması gerekir . bu filmin emegine saygı duymam çünkü o izleyiciye saygı duymamış tam bir para tuzagına çekmiş. bu yüzden türk sinemasının daha çok yolunun oldugnu görüyor ve bu tür para amaçlı yapıtlara da bir son diyoruz.

07-12-2008 21:15 !!

Destere Yorum yha gitmeyi düşünüyodum ama caydırdıız beni nese gitmeyim artk bende

08-12-2008 19:48 !!

Destere Yorum ben böyle saçma .! maliyetsiz.rezil insanları güldürmek için saçma sapan yapılmış küfürlerle dolu berbat bir film hayatımda ne duydum nede izledim rezillik sadece rezillik testere filmiyle dalga geçeceklerine kendilerini rezil ettiler ben bu filmle dalga geçiyorum tek kelimeyle berbat tarif edemiyeceğim kadar kalitesizz birşey emek de yok hiçbirşey zaten sinemanın tıklım tıklım olupda desterenin salonunun bomboş olmasından anlamalı ve çıkmalıydık 10 dk aradan sonra kendimizi dışarı zor attık ayrıca sonuda yok bunun 2 side gelirde boşaaa...! gelirr..

08-12-2008 20:09 !!

Destere Yorum çok güzel bence

08-12-2008 20:14 !!

Destere Yorum sevgilimle kavga etmiştik,onun gönlünü almanın en iyi yolu komik bir filme götürüp gülmesini sağlamak diye düşündüm.çıkışta ki 2. yarıyı izleyemedik bile dahada büyük bir kavga ettik.çünkü bula bula bu filmemi götürmüşüm onu,bu kadar delirtici,sıkıcı,anlamsız olamazmış.yani bu film özel hayatımı bile mahvetti arkadaşlar...şaka bir yana para kazanmanın bu kadar zor olduğu bir dönemde lütfen bu gibi iğrenç filmler için harcayıp haketmeyenleri zengin etmeyelim.bu kadar basit olmasın herşey herkes için...emek dediğimiz,saygı dediğimiz,toplumsal mesaj dediğimiz yada örnek olmak dediğimiz değerleri bir ahırın içinde iki kendini harcamış insana harcatmayalım...

08-12-2008 20:45 !!

Destere Yorum tam bi rezalet bööğ iğrençti paramız ve saatlerimiz boşa gitti berbat ötesi ve film yorumlarını okumadan sinemaya gitmemenizi tavsiye ederim

10-12-2008 17:51 !!

Destere Yorum allah kahretsin diyorum bu filmi. yemin ediyorum ben böyle iğrenç bir film yapsam özür diler izleyen herkesi geri çağırır parasını iade ederdim böyle saçma sapan rezil esprilerin?!(kendileri öyle sanıyor galiba). aslında bütün yorumların özeti.

BU FİLME SAKIN AMA SAKIN G İ T M E Y İ N

11-12-2008 01:08 !!

Destere Yorum berbat ötesi bi film lanet olası bi film

11-12-2008 10:44 !!

Destere Yorum bu kadar salak bir film görmedim

11-12-2008 22:11 !!

Destere Yorum YA ARKADAŞLAR NEDEN ÖYLE DİYORSUNUZ BIRAKIN MİLLET GİTSİN KENDİ GÖZÜYLE GORSUN SONRA BURAYA İĞRENÇÇ DİYE YORUM EKLESİN :) ARKADASIMLA GİTTİK SIRF COCUĞA AYIP OLMASIN DİYE GÜLÜYO NUMARASI YAPTIM Bİ AHIRIN İÇİNDE 2 ADAMLA FİLM BİTİYOR HERKESİN GORMEK İSTEDİĞİ KATİL İN YUZUNU SADECE 4-5 SANİYE GOREBİLİYORSUNUZ FİLMİN SONUNDA EGER GİTMEYİ DUSUNEN VARSA GİTSİN SONA YAKINSIN PARAMI VERİN DİYE!!! PARAMI VERİN ULAAAAAANNN!!!

NOT: (zamanımıda)

11-12-2008 23:36 !!

Destere Yorum GÜRCAN YURT... Kardeşim sen ROBİNSON VE CUMAYI Çizmeye devam et ...Senin neyine film yapıp yönetmen olmak...KÜFÜRle film yapmaya gerek yok..Zaten bizim millet trafikte,maçta,kavgada vs.. bu küfürleri yapıyor...kÜFÜRLEDE ARTIK MİLLET GÜLMÜYOR ANLAYACAĞIN... Bu işler çizgi roman çizmeye benzemez..Milletin parasına yazık..BENİM ANLAMADIĞIM DİĞER NOKTADA DEMEK PEKER AÇIKALIN A PORNO FİLMDE OYNA DİYE TEKLİF GÖTÜRÜLSE SANAT ADINA ONUDA YAPAR...

14-12-2008 17:09 !!

Destere Yorum burada okuduğum yorumlar sayesinde ben de vazgeçtim gitmiycem:teşk.

15-12-2008 23:16 !!

Destere Yorum walla peker acıkalın her rlun hakkını verıyor helal olsun pekere

20-12-2008 12:07 !!

Destere Yorum cok iğrenç bi filmdi ya eğer çok izlemek istiosanız alın korsanını eminim izledikten sonra cd yi kırcaksınız çok aptalca ve salakça bi film

23-12-2008 22:08 !!

Destere Yorum Bu filmi yapan "DEĞERLİ" insanlara sesleniyorum. Ailece gittiğim ve diğer izleyicilerle birlikte utancımızdan terkettiğimiz bu filmi yapmaktan siz hiç utanmadınız mı? Bu filmi Türk insanına, Türk örf ve adetlerine nasıl reva gördünüz?

28-12-2008 15:10 !!

Destere Yorum Ben hiç film terketmedim.(Terketmeyi çok istiyorum!!)Film ilk yarıdan kendini belli eder.Aslında gittiğimde salonda sadece ben ve 8 kişi vardı.Ama 2. yarıda sadece ben ve gelen ayrıca da kıkırdayan (oda küfürlerdendir ne de olsa çocuk) 4 çocuk vardı.Bağırmamak için kendimi zor tuttum.Filmin sonu yoktu aslında.Destere diye hitab ettiğimiz adam hiç üzerinde durulmamış bir nedenden dolayı (neymiş düğünde dans etmiş mutluymuş!) bazı insanları öldürüyor!Çok saçmaydı ve zamanımı boşa harcasığımı düşünüyorum ve bu filmi esefle kınıyorum!

29-12-2008 19:04 !!

Destere Yorum vasat bir senaryosu var kötü bir mizah ürünü sadece küfürlere güldüm.izlerken cok sıkıldım.cekim hatalarını izleyin daha cok gülersiniz:(

30-12-2008 01:16 !!

Destere Yorum ben bu kadaarrr basit bi film görmedim. pes diorum yaaa yazık zamanınızaaaaaa

30-12-2008 22:18 !!

Destere Yorum bu fiLminn Tam LinKini ne zmn neTe koyCaKLaR :@:@

01-01-2009 04:08 !!

Destere Yorum berbat,yazıklar olsun milleti enayi sananlara

01-01-2009 09:58 !!

Destere Yorum Tam anlamıyla felaket bir film.Küfürlü konuşmaları,seviyesiz espri anlayışıyla çekilmiş olan bu film seyredene nasıl saygısızlık ve seviyesizlik hissi uyandırıyorsa,bu yapılmış olan eleştriler inanın yanında çok seviyeli kalıyor.Bu kadar kötü bir iş yapanlarıda kutluyorum.

02-01-2009 20:52 !!

Destere Yorum bu begenmeyenler siz film yapinda görelim cok biliyorsunuz ya

23-01-2009 10:53 !!

Destere Yorum sanki kendileri hic küfür etmiyorlar hayatin icinde olan bir sey

23-01-2009 10:55 !!

Destere Yorum sanki kendileri hic küfür etmiyorlar hayatin icinde olan bir sey

23-01-2009 10:55 !!

Destere Yorum sevgili begenmeyen arkadaslar oskar ödüllerinde jüri üyeligimi yapiyorsunuz

25-01-2009 04:34 !!

Destere Yorum BİZ BEĞENDİK VAR MI:)))

04-02-2009 01:07 !!

Destere Yorum REZALEEEEEEET

04-02-2009 01:20 !!

Destere Yorum Yahu, madem kimse beğenmedi, sinemada izlerken kahkahayla sinema salonunu yıkanlar kimlerdi? Küfürle güldürmek olur mu? Demek ki oluyor... Salonda her duyduğu küfre karnını tutarak gülen tipler, filmden çıkınca yukarıda görülen yorumları yapıyor.

Hiç kimse "filme gittim, pişmanım" demesin, zira filmin fragmanı filmi birebir yansıtıyor. Fragmanı izlemeden giden zaten kumar oynamıştır.

Film iyi demiyorum ama yukardaki bir çok insan gibi de saçmalamayacağım.

17-02-2009 01:09 !!

Destere Yorum Ben de eminim ki, burada filmi kötüleyenlerin çoğu sinemada kasıklarını bastıra bastıra kahkaha atmışlardır.

17-02-2009 01:31 !!

Destere Yorum BU FİLMİ YAPAN ARKADAŞLARIN GALİBA SONUNU ÇEKMEK İÇİN FİLM MAKARASI KALMAMIŞ.ZATEN BAYDI FİLM BOYUNCA BARİ SONUNU YAPSAYDINIZ BE ADAMLAR.

19-02-2009 22:38 !!

Destere Yorum ben yurt dışında okuduğum için sinemasına gidemedim ( kapak konu ilginç gelio eğer Türkiye'de olsam giderdim) ama online siteler aracılığı ile izledim yerden yere vurmaya gerek yok ama basit bi film komediden uzak. sinemaya gidip paramı harcamadım ama burda izleyerek zamanımı boşa harcadım. izlemeniz tavsiye olunmaz.

20-02-2009 14:24 !!

Destere Yorum izledim çok sıkıldım izlerken vereceğiniz cd parasına yazık çok kötü bir flim fragmanına kanmayın !!!

20-02-2009 22:09 !!

Destere Yorum TÜM SİTELERDEKİ YORUMLARDA DESTERE FİLMİ YERDEN YERE VURULMUŞ YENİ İZLEDİM.TRAKYA BÖLGESİNDE OTURDUĞUM İÇİN FİLME ÇOK GÜLDÜM.AMA KÜFÜRLER DOZAJINI KAÇIRMIŞ. YAZIK OLMUŞ KÜFÜRLER OLMASA VE SONU DÜZGÜN YAPILSA GÜZEL FİLM OLUYOR MUŞ PEKER AÇIKALIN VE ÖNDER AÇIKBAŞ OYUNCULUKLARI MÜKEMMEL.AYRICA BU FİLMİ ELEŞTİREN ARKADAŞLARIN ÇOĞUNLUĞU EMİNİM BU KÜFÜRLERİN DAHA BETERİNİ GÜNLÜK HAYATLARINDA YAPARLAR.İŞTE FİLMİ İZLEYİP KÜFRÜN NE KADAR ÇİRKİN BİR ŞEY OLDUĞUNU ANLAMIŞ OLSUNLAR

21-02-2009 07:19 !!

Destere Yorum film iyi başlıoyr ancak bitişi igrenç olmuş...

22-02-2009 02:39 !!

Destere Yorum bende kinayanlara katiliyorum..... sadece sacmalik ve seviyesizlik...harcanan para,zaman ve sinema isgaline yazik

22-02-2009 22:30 !!

Destere Yorum bu ne ya...
hele ki sonu,son muydu ki.
ben herhalde bitmedi,bende ki film bozuk dedim...
gerçekten kötü,
gerçekte çok iyi bir malzame var ama,kullanamamışlar.
yazık... paraya emeğe...

24-02-2009 02:12 !!

Destere Yorum Bu film ile Peker bey sanirim Kutsal Damacanaya (Safak Sezer e) gönderme yapiyor akli sira! Fakat yanina bile yaklasamamis!!! Kutsal damacana 10 basar bu filme...

25-02-2009 05:30 !!

Destere Yorum Bu film ile Peker bey sanirim Kutsal Damacanaya (Safak Sezer e) gönderme yapiyor akli sira! Fakat yanina bile yaklasamamis!!! Kutsal damacana 10 basar bu filme...

25-02-2009 05:31 !!

Destere Yorum recep ivedik 2 den iii

28-02-2009 20:05 !!

Destere Yorum İĞRENÇ ! REZİLLİK ! SONU DAHİ OLMAYAN Bİ SAÇMALIK !

08-03-2009 00:05 !!

Destere Yorum HANIMLAR BEYLER HERNEYSE ARTIK BAKIN ZATEN TESTERENİN KONUSUNDAN ALINTI VE BU GİTMEDEN ANLAMAK MÜMKÜN AMA ORDA ÖNEMLİ OLAN FLMİN KONUSU DEĞİL ZATEN OYUNCULARIN TAVIRLARI SKEC OLARAKTA DÜŞÜNE İLİRSİN VE HARİKA BİR KARIŞIM OLMUŞ TABİKİ HERKEZİN ZEVKİ FARKLIDIR GÖRÜYORUMKİ BURDA HERKEZ ORTAK AMA NE YAZIKKİ MİZAH ANLAYIŞINIZ YOK SORRY DAHA İYİSİNİ YAPARIM DİYENLER VARDIR HERHALDE BU ARADA OKADAR İĞRENÇ OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜM FLMİ SONUNA KADAR İZLMEMEM BE ŞAHSEN :D TEŞEKKÜRLER

09-03-2009 21:58 !!

Destere Yorum şöyle bir gerçek varki bizim milletin önüne kralını koysan zevk almaz..çünkü filmi kendi içinde değerlendirmekten uzak bir milletiz..küfürle güldürme konusunda ısrar eden arkadaşlara diyorumki trakyada abartılı bir biçimde küfür eden kişilere fazlasıyla rastlarsınız..filmdeki mizaha ulaşmak için o iğrençliğe bi daha katlanın derim..mizah biraz dikkat işidir..senaristte bunu fazlasıyla başarmış..tşkler

10-03-2009 04:49 !!

Destere Yorum mds...
Ulan varya gitti 1.5 saat boşu boşuna in.ten indirdim, indirmez olaydım tam bi facia film (film demeye 1000 şahit ister)

13-03-2009 02:35 !!

Destere Yorum Filmi internetten izledim böyle iğrenç film olamaz.Küfürleri geçtim. O ahırdaki adamlara ne oldu? Senarist yazmaktan bıkıp yeter bu kadarıyla çevirelim dediği bir film bile diyemeyeceğim garip bişey! Zaman kaybından başka bişey değil.Ama saolsunlar iyi ve kötüyü ayırtetmek açısından yararlı :)

13-03-2009 21:48 !!

Destere Yorum hala sinemalarda mı?

22-03-2009 13:48 !!

Destere Yorum sonu çok saçma bitiyor komutanın karısını kaçırıyor öyle bitiyor çok saçmaydı:S

28-03-2009 12:35 !!

Destere Yorum o kadar hevele gittim.. komedi sanıyordum sadece iğrenç küfürlerle dolu bir saçmalıktı.. film bittiğinde herkes birbirinin suratına bakakaldı çünkü sonu yoktu filmin.. harcanan zamana da verilen bilet parasına da değmez..ŞUHURSUZCA KÜFÜR ETMEK MİZAH DEĞİLDİR...

07-04-2009 19:27 !!

Destere Yorum sakın cem yılmaz kufur ediyor begenionuzun bu edincemi bole oldu falan demeyin bu filmi begenenin film zewkini gectim aklından suphe ederim!hersey seviyesinde guzel cem yılmaz bu isi cok iyi basarıyor!bu film kesinlikle bir REZALET! hayatımta izledigim en kotu FILM turk filmi demioyrum dunyada EN KOTU FILM!

09-04-2009 02:30 !!

Destere Yorum destere
saw tie almmaya çalışmıssada aslında kendini tie almış farkında olmadan filmde güldüğün tek sahne romanların brek dans yaptığı sahneydi açıkçası orası güzeldi destere 2 geliyor büyük bir ihtimal askeriyde tie almış biraz biz türk filmlerinde yabancıları nedense hep tie alıyoruz ama hep aptal durumlarına düşüyürouz

10-04-2009 22:29 !!

Destere Yorum çok saçma bir film bu.boşuna para ve emek harcanmış gerçi fazla emek harcanmış gibi gözükmüyor çok boş bir konu...güldürmek bu mu ya!bir arkada hayatımda izlediğim en iyi türk filmiydi demiş ister istemez o arkadaşın hiç türk filmi izlemediği yada film zevki olmadığı anlayışına kapıldım...zaman kaybı daha izlemediyseniz izlemesenizde olur:))

12-04-2009 10:43 !!

Destere Yorum sadece maddi kazanç sağlamak için yapılmış...kafa çalışıyor adamlarda...gaffur tiplemesiyle tanınmış çok güldüren bir adamı alıp oynattı.afişini gören koşturup bilet alıyo...millet izledi ama ne işkence...neyse film bitince benim çıkarımım şu oldu
gora,recep ivedik vb filmlere özenilmiş.filmin 2.sinin yapılacağı planlanarak sonu muammada bırakılmış...sanıyorlarki millet meraktan akın akın 2.ye de gelir.ama böyle iğrenç bir filmi gören biraz zor gelir diğerine.adam gibi film yapacaksın millet verdiği paray acımayacak ki 2.sinede gelsin.neyse recep ivedik bile bu filmin yanında emek bakımından daha iyi
SAKIN BU FİLMİN DVD sini filan alıp para vermeyin çok iğrenç bir saçmalık bu

12-04-2009 10:58 !!

Destere Yorum yorumlar süper yaa :)
harbiden tiksinmiş insanlar :)

09-05-2009 04:06 !!

Destere Yorum ayrıca en kötü filmler dünya karmasında 1 numaraya oynayabiliriz.böylece hem filmn de bi amacı olmuş olur.lütfen bunları da göz ardı etmeyelim...

09-05-2009 04:16 !!

Destere Yorum iğrenc bır fılım ,konusu yok testreden cakma konu yapmıslar.80 dakıka boyunca soununda ne olacak dıye ızledım sonu yoktu!!!!!!!!!!!

13-05-2009 19:08 !!

Destere Yorum Anneee bu filmin sonu yokkkk :)

18-05-2009 18:05 !!

Destere Yorum yazıklar olsun beyaa yakıştı mı size aman diyim vaktnz sadece küfür dinleyecek kadar boşsa izleyebilirsnz bare çarpıcı bi sonu olsaydı

02-06-2009 23:44 !!

Destere Yorum Filme gidersiniz kıkır kıkır gülersiniz sonrada film seviyesiz dersiniz. Filmin kötü yanı sonu. Konusunu aldığı filmle dalga geçen bir film. Ne bekliyordunuz ki. Korkunç Bir Film tarzında bir film. Lemanyak Lombakta okumayın. Bu filmin işi güldürmek ve insanları güldürüyor. Gerisi hikaye.

06-07-2009 03:25 !!

Destere Yorum aslında o kadar kotu degildi ama sonu yoktu

20-07-2009 20:17 !!

Destere Yorum cd den izledim nedense insanları küfürle güldürmeyi amaçlayan bir anlayış ve sonu gerçekten ne olduğu belli olmayan bir şey ya kısacası REZALET Türk sinemasına yapılmış bir hakaret başka bişey değil çok yazık :(

26-07-2009 16:27 !!

Destere Yorum ya arkadaslar sonu nasil bittigini anliyan varmi??
o ikisine noldu?

27-07-2009 06:23 !!

Destere Yorum valla sizin dediklerinizin tam aksini düşünüyorum çok harika çok komik :):) .....

13-08-2009 18:00 !!

Destere Yorum valla oturup tom ve jerry izleyin daha keyifli kikikikikiki :) gözde.........

27-08-2009 14:03 !!

Destere Yorum İğrenç böğğ sonu bile yok mk:S

28-08-2009 20:19 !!

Destere Yorum bizim gunluk hayatta kullandığımız kelimeler ama cok abartmışlar ve filmin sonu yok böyle filmii

30-08-2009 02:21 !!

Destere Yorum bence film güzel.dedikleri gibi sonu kötüydü yani hikaye çok basitti.Bu sete ne kadar para harcamışlar ya da harcamışlar mı merak konusu o da ayrı bir muamma.Ama sonu güzel bitse daha çok beğenilirdi.(en azından bizim elemanların sonunu gösterselerdi de yine 2. filme açık kapı bıraksalardı)

01-09-2009 04:49 !!

Destere Yorum Yukarıda filme saçma diye saçmalayan bir sürü eleştiri özürlüler sizin adınıza üzülüyorum.Çünkü Testere filmine mizahi bir dille nazire yapan bir film olduğu için konunun saçma olması basit olması gayet doğal.

18-09-2009 07:09 !!

Destere Yorum Bu filme mantıksız diyen mantık özürlüler. Bunda mantık kurgusunu kim arayın dedi size..? Korkunç Bir Film serisini izleyenler nasıl beğenildiğini bilirler çünkü o film de aynı Destere gibi fiğer filmlerle dalga geçiyordu.Ama seri oldu.

18-09-2009 07:12 !!

Destere Yorum Filmin sonu harika çünkü ikinci filme merak uyandırıyor.İşte böyle klasik filmlere alışmışsınız tabi hemen filmler mutlu sonla bitcek.Alın size bir farklılık..! alkışlar senariste

18-09-2009 07:13 !!

Destere Yorum sonu çok berbat olmuş film yarıda kesilmiş gibi

29-10-2009 18:32 !!

Destere Yorum sonu çok kötü bari adamı vurup kurtarsaydı hayatiyle hayrettini

31-10-2009 13:53 !!

Destere Yorum ne anlarsınız siz filmden

27-11-2009 21:10 !!

Destere Yorum filmi oyucular kurtarmış fakat bu kadar gerizekalı bir son olabilirmi?? bu kadar mı salaksın be adam.

07-02-2010 06:34 !!

Destere Yorum bu filmi beğenen geri zekalılar saçmalamayın böle .oktan filmmi olur asıl siz anlamıyorsunuz sinemadan ,bi ahırın içinde çekilmiş sadece adamlar beleş film yapmışlar sonu bile yok böle saçma bi senaryoyu hiç görmemiştim...

17-02-2010 21:07 !!

Destere Yorum sonunda dedimki devamı gelcek galiba hakkaten basitti yaa..pekerede yakışmamış böle bi film rezaletti netten izlemeye bile değmez

15-05-2010 00:03 !!

Destere Yorum şuana kadar izlediğim en kötü filmler arasında yerini aldı boşa giden zamanıma yazık oldu

08-07-2010 17:23 !!

Destere Yorum Ben çok sevdim walla 2. serisi çıkarsa ilk ben giderim (bu arada herkez kufur eder ama peker başka eder izle kop)

09-08-2010 22:03 !!

Destere Yorum ya tv e var bugün izleyemmi nbiliyom güzel diyolar

04-09-2010 16:16 !!

Destere Yorum tv den izleyeyeim dedim ama dayanamadım kapattım. Nasıl bir düzeysizliktir bu..

04-09-2010 23:56 !!

Destere Yorum bu nasıl iştir yahu flmin tek komik denebilecek yanı ettiği kufurlerdi onlarda tvde bu gun bipp olarak çıkınca film mi izledik karagöz hacivatmı anlamadım... ayrıca öyle bir yerde bitirdilerki fox televizyonunu ayıpladım zamandan çalmayıp filmi kestiler diye ayıp :(

05-09-2010 01:55 !!

Destere Yorum aman tanrım...bu filmin sonunu anlayabilen var mı??
komutanın karısı kurtudu mu??
hayati ve diğerine ne oldu??
çok saçma ir filmdi.
bu filmi çekmek için ayrılan bütçeye ve zamana acıyorum..
BÖÖÖÖĞĞĞĞHHHH!!!
İĞRENÇÇÇ!!!

05-09-2010 02:10 !!

Destere Yorum ÇOK MÜKEMMELDİ YA ZEVKSİZMİSİNİZ ANLAMADIM HARİKAYDI 7 KERE ÜST ÜSTE İZLEDM HERSEFERİNDE TEKRAR GÜLDÜM VE AİLEME İZLETTİM
tv den izleyeyeim dedim ama dayanamadım kapattım. Nasıl bir düzeysizliktir bu..
YA SEN NASI BİRİSİN YA NE DÜZEYSİZLİĞİ SNİN DÜZEYSİZ DEDİĞİN ŞEY BAŞYAPIT EMİ ÖDÜLLERİNE LAYIK ZETEN İMLA HATAN VAR İZLEYEİM YAZMIŞSIN İZLEYEYİM DİYE YZILIR O NEYSE GÖRÜŞÜRÜQ TÜRQCHEYİ DÜZQN QLLANIN BENDE BİR ALLAHN COOLUYUM, BEYBİ...

09-09-2010 16:09 !!

Destere Yorum yha kardeşim sana katılıyorum nasıl zevksizlik yha bu bi başyapıt aga yhaaaa...

EN GÜZEL FİLM DESTERE
GEL SIRTIMI KESELE
BU BİR MESELE
YAPMA FELSEFE
KEYFİNE BAK BEYBE

YOOO BEYBİ YOOO

NASI BEENDNZ Mİİİ???

10-09-2010 00:06 !!

Destere Yorum ya siz iki insan kırması apaçiler nası beendiniz ya?hele bi üstteki bide şarkı yazmışsın inanmıyorum diğeride bi imla hatasına laf söylüyo kendisi neyse yaa... kötü kötü söyletmeyin beni...

10-09-2010 14:56 !!

Destere Yorum ya bilmiorumki bnde beenmştm aslnda fena diildi bnm kardeşm o çok gülmştü...

11-09-2010 20:44 !!

Destere Yorum bencede güzeldi film. zevksiz zevksiz konuşuyosunuz. biri kötü diyo hepiniz koyun sürüsü gibi ona uyuyonuz. gayet güzel bi filmdi. o şiirde çok yaratıcı olmuş kimsenin hevesini kırmayalım arkadaşlar. tebrik ediorum bitane de benm için yazıp gönderirsen mutlu olurum :) adım kubilay.

11-09-2010 20:50 !!

Destere Yorum Kubilay
Destereyi beğenmişsin vay
Elim acıdı ay
Birazda apaçi diyen son mohikanla ediyim alaySevgili Pırasa
İnsan kırması diyen yarasa
keşke kendisi gereksiz yorum yapmasa
Astara VistaYeaaahhhh , BEYBEEEE!!!

12-09-2010 00:05 !!

Destere Yorum çok güzel olmuş eyw ağaa.. ayrıca pırasanınki de süper ;)

12-09-2010 21:01 !!

Destere Yorum filmin sonunda ne oldu yıllardır hala çözemedim.iğrenç bir film. yazık emeklere, harcanan paralara ,zamana vala

05-12-2010 17:12 !!

Destere Yorum sonu nerede filmin

11-01-2011 04:14 !!

Destere Yorum Film Cok Komik İŞin aslı,Ama Cok asırı kufur var ailenizle gitmeyin,Ve sonu cok salakca olmus dedim bişi oldu herhalde megersem film bitmiş anlam veremdim gerisi guzeldi izleyin gorun

03-02-2011 02:12 !!

Destere Yorum film aynı benziyor harika

03-02-2011 16:26 !!

Destere Yorum ben tv de gece geç saatte olduğundan sonunu izleyemedim.işe erken gittiğimden uyanamayacağımı düşündüm. ama bence güzeldi çok güldüm sonunu hala merak ediyorum

10-02-2011 17:52 !!

Destere Yorum TEK KELİME İLE ÇOK KÖTÜ OLMUŞ REZALET ÖTESİ İZLEMEYİN BOŞUNA !!!!!!!!!!!

05-03-2011 15:31 !!

Destere Yorum 100 den fazla izledim....halada her gün izlerim... Bu filme kötü diyenlerin espri anlayışında şüphe ederim... :)))) kahkahalarla izliyorum her defasındaaa

25-10-2011 16:50 !!

Destere Yorum Gülmekten karnıma ağrılar giriyo her seferinde.. Çok komik bi film... Ayy ölcem yaaa. alın size bi reblik... Aloooo buyrunnn :))) Desdere aradıgında telefona bakan hayrettnin konusması beni krize sokmustu :)))

25-10-2011 16:53 !!

Destere Yorum bu nerden açılıyo

28-12-2011 15:02 !!

Destere Yorum Ben böyle filmin ta içine edeyim pü size

17-01-2012 21:59 !!

Destere Yorum filmi begenmyen arkadaslar hangi filimleri izliyorlar sormak lazim birde trakya sivesini cok guzel kulanmislar bence cok iyi ilaki gulmek icin degil trakyalilari da anlatiyor amerikan komedisi olsa bayilirsiniz degilmi yerli mali dusmanlari

02-04-2012 17:06 !!

Destere Yorum madem yorumu inceleyip yayinliyorsunuz neden yorum yaptimki birde bu cikti internete yorumlar incelenip yayinlaniyo sansursuz ve de kufursuz bir internet nezaman olcak

02-04-2012 17:08 !!

Destere Yorum rezalet bir film

21-05-2012 16:58 !!

Destere Yorum ''Testere'' gibi kendi alanında bir başyapıt filmi güldürü konusu olarak seçmek en başından yanlış,sığ, basit sinema anlayışından yoksun bir seçim.Haydi ''Testere'' filmini tiye alacaksın, güldüreceksin neden güldürü unsuru olarak filmin tamamına yayılmış gerçeklikten uzak, yapay, basit küfür anlayışını zorlama olarak kullanıyorsun?Peker Açıkalın'ın oynadığı kişi ne kendindeki oyunculuğu ortaya koyacak kişi ne de önceden karakterize edilmiş biri, yapay kalmış.Senaryo da ''Testere'' filminin senaryosonun taklidi olunca ve de filmin sonu galiba Coen kardeşlerin kafa karıştıran sonlu filmlerinden özenti olabilir ki yine Testere filminin devam gerektiren film sonuna özenti, devamını çekme anlayışından olabilir zaten sonuna kadar saçma kurguyu saçma sapan bir şekilde de sonlandırınca tuhaf bir film denemesi seyretmiş gibi film sonunda şaşkınlıkla, küfürlere de güldüyseniz onların bıraktığı garip bir tatla kalakalıyorsunuz.

13-07-2012 03:53 !!

Destere Yorum berbat bir film sakın izlemeyin...

14-05-2013 01:56 !!

Destere Yorum çok komik ve güzel olmuş

25-09-2013 18:04 !!

Destere Yorum eğer filmin devamı olacaksa güzel ama şimdiye kadar olması lazımdı tek partlık bi filmse rezalet olmuş sonu bi yere bağlanmadı

26-10-2013 15:17 !!

Destere Yorum bence çok komik ama sonu .. gibi

27-01-2014 12:50 !!

Destere Yorum bir pazar sabahi kalktim bu filmi actim izlemeye basladim ve babamlar uyandi geldi onlarda izlemeye başladı film bitti ve babam bana döndü ve dedi ki 2 saattir bunu sen bize neden izlettirdin nasi bi evlatsin diye bi ton sitem etti anliycaginiz 10 numara bi film teşekkürler. ..

07-11-2016 21:40 !!

Destere Yorum bence çok güzel bir film 10 numara 5 yıldız

13-01-2017 18:05 !!

Destere Yorum trakya şivesi iceren bol küfürlü bir film izlerken sıkilabirsiniz saçma olan yeri ise sonu 2. film için sanki dizi bölümü gibi bir sin yapmışlar kötü bence

21-08-2017 14:49 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2020 YazarOkur Film