Düğüm Salonu

Düğüm Salonu
Yönetmen:
Hakan Algül
Başrol:Şahin Irmak, İrem Sak, Emre Karayel
Film Türü:Türk Filmleri, Komedi, Romantik Komedi
Yapım:Türkiye 2018
Vizyon Tarihi:16 Mart 2018
YazarOkur Puan:
5.6 / 10 | Oy: 118 | Yorum: 1
Film Siteleri:BeyazPerde: 6.8
Hasılat:*


Oy Ver

5.6
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Düğüm Salonu filmi izle

Düğüm Salonu Konusu

BKM son zamanlarda film olarak güzel bir çıkış yakaladı ve komedi filmlerini arka arkaya vizyona sokmaya devam ediyor. Düğüm Salonu filmi de yeni bir BKM filmi.

Filmin yönetmenliğini yapan Hakan Algül’ü daha çok Ata Demirer’in filmlerinden tanıyoruz. Kendisi Eyyvah Eyvah serisinin ve yine Ata Demirer’in Niyazi Gül Dört Nala ve Olanlar Oldu filmlerinin de yönetmenliğini yapmıştı. Filmin senaryosunu ise Çok Güzel Hareketler Bunlar ile tanıdığımız Şahin Irmak yazdı. Kendisi aynı zamanda filmin de başrolünde yer alıyor. Ona İrem Sak, Emre Karayel ve Gonca Vuslateri eşlik ediyor. Filmde aynı zamanda Salih Kalyon, Bilge Şen, Ayşenil Şamlıoğlu ve Onur Buldu yer alıyor.

Düğüm Salonu filminin konusunda eski iki sevgilinin aynı gün yanyana olan düğün salonlarında düğünlerinin olması ile yaşanan komik hikayeler anlatılıyor. Yanyana iki düğün salonunda iki düşün olmaktadır. Birinde damat birinde gelin hava almak için dışarı çıktığında birbirlerini görürler. Bu ikili aynı zamanda bir zamanlar birbirine aşık olan iki kişidir. Aralarında bir anda bir yakınlaşma olur ve bu yakınlaşma öpüşmeye kadar gider. Her ne kadar ikisini sonradan kendilerine gelseler de olayı görenler olmuştur ve şimdi bunun ortaya çıkmaması için mücadele etmeleri gerekir. Tabi bu da bir dizi komik olaylara neden olur.

Düğüm Salonu filmi izleyenlere eğlenceli bir komedi filmi sunuyor. Yaratıcı konusu ile de dikkat çeken film aynı zamanda oyuncu kadrosu ile de oldukça ilgi çekiyor.

Düğüm Salonu Yönetmeni

Hakan Algül

Düğüm Salonu Oyuncuları

Şahin Irmak, İrem Sak, Emre Karayel, Onur Buldu, Gonca Vuslateri, Salih Kalyon, Bilge Şen, Ayşenil Şamlıoğlu

Düğüm Salonu Senaristi

Düğüm Salonu Yorumları

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2023 YazarOkur Film