Durak

Durak
Yönetmen:
Serdar Gözelekli
Başrol:Emre Altuğ, Görkem Yeltan, Deniz Şen Hamzaoğlu
Film Türü:Türk Filmleri, Gerilim, Korku
Yapım:Türkiye 2016
Vizyon Tarihi:14 Temmuz 2017
YazarOkur Puan:
5.1 / 10 | Oy: 191 | Yorum: 1
Film Siteleri:BeyazPerde: 5.4
Hasılat:*


Oy Ver

5.1
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Sıkıcı

Yorum Yaz

Durak filmi izle

Durak Konusu

Durak sinema filmi, kalp atışlarınızı yükseltecek gizemli bir o kadar da soluksuz bir macera ile sizleri bugüne kadar hiç korkamadığınız dozda bir korku macerasına davet ediyor. Birbirinden çok farklı özellikleri olan bir grup insanın tek özellikleri ise kaderi! Durak sinema filminde gelin hep birlikte olacakları görelim.

Kendilerini gizemli bir şekilde çölün ortasında bulan bir grup insanın, anlam veremedikleri bu durakta çözmeleri gereken pek çok bulmaca olacaktır. Geçmişleri ve iç hesaplaşmalarının arasında hiçbir şey geldikleri olamayacaktır. Ve pek azı için burası bir mezardan farklı olarak anılarında yer almaya hak edecektir! Durak sinema filmi korku, cinayet ve konsept gerilim dokularıyla göz alıcı bir yapım olarak karşımıza çıkıyor.

Gazeteci Tahir, öğretmen Feride ve Nizam karakterleriyle sembolik ve korku sanatı açısından izlemeye değer bir sinema filminin bizi beklediğini biliyoruz. Doğu mistisizmi ögelerinden sıyrılarak ülkemizde türüne az rastlanır bir korku deneyimini izleyiciye aktarmaya çalışıyorlar. Bu figürlerden sinema izleyicisi yorulduğu için Durak sinema filmini tercih etmemiz pek ala mümkün!

Emre Altuğ’un oyunculuk performansının üst düzey olduğu Durak sinema filminde başarılı müziklerle kendinizi kaybediyorsunuz. Gözlerini bir an bile kırpmadan izlediğiniz bu macerada bir sonraki sahneye geçerken Görkem Yeltan gibi usta oyuncular sizleri filmin içerisine sürüklüyor.

Serdar Gözelekli ve Muammer Koçak’ın yönetmen koltuğunda olduğu bu filmde korku türü sinema yapımcılığımızda Durak sinema filmi milat olmak için izlediğim en güçlü adaylardan. Başarılı müziklere imza atmış Demir Baran Kutlu’da sanatını başarıyla konuşturmuş.

Durak Yönetmeni

Serdar Gözelekli

Durak Oyuncuları

Emre Altuğ, Görkem Yeltan, Deniz Şen Hamzaoğlu, Tunç Okan, Mine Kılıç, Serhat Bedük

Durak Senaristi

Durak Yorumları

Durak Yorum emre altuğ için izledim ama beğenmedim beklentimin altındaydı

31-07-2017 20:47 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2018 YazarOkur Film