Düzensiz Düzenbazlar

Düzensiz Düzenbazlar
Yönetmen:
İbrahim Vurmaz
Başrol:Ömer Gecü, Metin Keçeci, İbrahim Vurmaz
Film Türü:Türk Filmleri, Komedi, Suç
Yapım:Türkiye 2017
Vizyon Tarihi:28 Temmuz 2017
YazarOkur Puan:
4.8 / 10 | Oy: 191 | Yorum: 1
Film Siteleri:BeyazPerde: 5.8
Hasılat:*


Oy Ver

4.8
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Sıkıcı

Yorum Yaz

Düzensiz Düzenbazlar filmi izle

Düzensiz Düzenbazlar Konusu

İbrahim Vurmaz’ı sürekli filmlerde oyuncu olarak görmeye alışmıştık. Düzensiz Düzenbazlar filmi ile kariyerinde iki farklı yöne daha kayıyor ve filmin hem senaristliğini hem de yönetmenliğini yapıyor.

İbrahim Vurmaz aynı zamanda filmin başrol oyuncularından da bir tanesi. Ömer Gecü ve Çok Güzel Hareketler Bunlar ile tanınan ve sevilen Metin Keçeci filmde kendisine eşlik ediyor.

Düzensiz Düzenbazlar filmini konusu ise düzenbaz bir ikili olan Mümtaz ile Ziya’nın başından geçenler. Mümtaz kısa yoldan zengin olma hayalini kuran farklı bir karakterdir. Ziya da bu yolda onun en yakın arkadaşı ve yoldaşıdır. Fakat bir gün yaptıkları düzenbazlıklardan dolayı belalı Kara Davut’un eline düşerler ve yaptıklarının bedelini ödemek ile karşı karşıya kalırlar. Canlarının bağışlanması ile Kara Davut adına bir iş yapmayı kabul ederler fakat bu iş onları daha da batağa saplanmalarına neden olur. Mümtaz ve Ziya içine düştükleri bu maceradan sağ salim kurtulmak için değişik yollar denerler.

Düzensiz Düzenbazlar filmi konu olarak başları beladan kurtulmayan ikilinin komik hikayesini anlatıyor fakat komedi oranı pek de yüksek değil. Mümtaz’ın farklı kişiliği ve Ziya’nın ya da Metin Keçeci’nin hareketleri ile eğlence seviyesini yükseltmeye çalışmışlar. Gişe için bunlar yeterli olur mu, bunu seyirciler karar verecek.

Düzensiz Düzenbazlar Yönetmeni

İbrahim Vurmaz

Düzensiz Düzenbazlar Oyuncuları

Ömer Gecü, Metin Keçeci, İbrahim Vurmaz, Buket Efecan, Özkan Ayalp, Güray Ozcan

Düzensiz Düzenbazlar Senaristi

Düzensiz Düzenbazlar Yorumları

Düzensiz Düzenbazlar Yorum yarıda çıktık berbat bir film

31-07-2017 20:46 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2019 YazarOkur Film