Ezan

Ezan
Yönetmen:
Fuat Yılmaz
Başrol:Osman B. Keser, Yeliz Yeşil, Şahin Özden
Film Türü:Korku, Gerilim, Türk Filmleri
Yapım:Türkiye 2015
Vizyon Tarihi:1 Mayıs 2015
YazarOkur Puan:
5.5 / 10 | Oy: 251 | Yorum: 1
Film Siteleri:BeyazPerde: 4.8 • Sinemalar: 3.9
Hasılat:* - izleyici: 31.000


Oy Ver

5.5
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Sıkıcı

Yorum Yaz

Ezan filmi izle

Ezan Konusu

Korku ve gerilim severlerin heyecanla beklediği Ezan filmi tamda beklediklerini verecek cinsten. Tüyler ürperten senaryosuyla izleyicilerini çığlık çığlığa bırakacak film, şimdiden büyük bir heyecanla sevenleri tarafından beyazperde de yer alması bekleniyor.

Yönetmenliğini ve senaristliğini Fuat Yılmaz’ın üstlendiği filmin kadrosunu; Osman B. Keser, Yeliz Yeşil, Şahin Özden, Pasha H. Koç, Yasin Koç, Leyla Metin ve Mustafa Selçukoğlu tamamlıyor.

Asabi bir karaktere sahip olan Ali, huysuzluğu ve asiliği yüzünden iş hayatında bir türlü başarılı olamamaktadır. Bu tutumsuzluğu yüzünden her zamanki gibi işinden olan genç, son iş günü akşamı aşırı alkol alması sebebiyle bar dönüşü çiçekçi bir kıza vurup, onu kanlar içerisinde bırakıp kaçar. Genç kız hayatını kaybeder. Ama Ali’nin dikkatsizliği sonucu düşürdüğü yüzüğe büyü yapılması, gencin hayatını altüst etmeye yetecek.

Yapılan büyüden sonra Ali, annesini kaybetmesi sonucu köyüne yerleşmeye karar verir. Bundan sonra olaylar gelişmeye başlar ve cinler tarafından kaçırılmalarıyla son bulur. En yakın arkadaşı Cengiz ve eşi Zeynep’in Ali’yi arama çalışmalarına köyün hocasının da katılımıyla, esrarengiz ve korku dolu bir macera ortaya çıkar.

Esrarengiz bir film olan “Ezan”, korku ve gerilim türü adı altında kısa sürede büyük başarı elde etmesi amaçlanıyor. Ayrıca, Muğla Fethiye’ de çekilmiş olması, yörenin insanlarından daha çok ilgi görüleceği beklenmekte.

Ezan Yönetmeni

Fuat Yılmaz

Ezan Oyuncuları

Osman B. Keser, Yeliz Yeşil, Şahin Özden

Ezan Senaristi

Ezan Yorumları

Ezan Yorum izlemeden önce korku filmi diyordu ama pek göremedik

12-05-2015 15:40 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2021 YazarOkur Film