G.D.O. Karakedi

G.D.O. Karakedi
Yönetmen:
Murat Aslan
Başrol:Şafak Sezer, Volkan Başaran, Serkan Şengül
Film Türü:Komedi, Türk Filmleri
Yapım:Türkiye 2013
Vizyon Tarihi:25 Ocak 2013
YazarOkur Puan:
5.4 / 10 | Oy: 166 | Yorum: 1
Film Siteleri:IMDB: 5.8 • BeyazPerde: 4
Hasılat:* - izleyici: 356.000


Oy Ver

5.4
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Sıkıcı

Yorum Yaz

G.D.O. Karakedi filmi izle

G.D.O. Karakedi Konusu

Türk sineması için ilginç bir dönem diyebiliriz. Türkiye’nin en ünlü üç komedi ustasının filmleri ardı ardına vizyona giriyor ve aralarındaki rekabet Türk sinemaseverin yüzünü güldürüyor. Önce Cem Yılmaz’ın CM101MMXI Fundamentals filmi, daha sonra Şahan Gökbakar’ın Celal ile Ceren filmi ve şimdi de Safak Sezer’in G.D.O. Karakedi filmi.

Filmin yönetmenliğini Maskeli Beşler serisi ile tanınan Murat Aslan yapıyor. Filmin senaryosunu ise bizzat Şafak Sezer yazdı. Kendisi aynı zamanda filmin başrolünde ve kendisine Volkan Başaran, Serkan Şengül ve Melisa Aslı Pamuk eşlik ediyor.

Filmin konusu tamamen rastlantı sonucu oluşan komik olaylar zincirinden oluşuyor. Kendi halinde yaşayan üç arkadaşın hayatı bir anda bir kovalamayaca döner. Biri sevdiği kızı kaçırır diğeri mafyanın peşinde olduğu elmasları yanlışlıkla alır ve bir anda peşlerinde kızın abileri ile mafyanın adamlarını bulurlar.

Üç usta komedyenin kendileri tarafından yazılan üç farklı filmi aynı anda vizyonda ve her biri birbirinden komik diyebiliriz. Filmlerden daha fazla ilgi çeken ise hangisinin gişenin galibi olacağı.

G.D.O. Karakedi Yönetmeni

Murat Aslan

G.D.O. Karakedi Oyuncuları

Şafak Sezer, Volkan Başaran, Serkan Şengül, Melisa Aslı Pamuk

G.D.O. Karakedi Senaristi

G.D.O. Karakedi Yorumları

G.D.O. Karakedi Yorum ben g.d.o. karakedi filmine gitmedim ama cumartesi ftz de olcam ankarada gitcem dershaneyle birlikte acaba gitsem mi diye cok tereddütliyim nolur bi söleyimn giden varsa :) bebeşlerim :D <3

30-01-2013 12:48 !!

Yorum Yaz

:: Benzer Film ::
:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2022 YazarOkur Film