Gece Bitmeden

Gece Bitmeden
Yönetmen:
Chris Evans
Başrol:Chris Evans, Alice Eve, Emma Fitzpatrick
Film Türü:Romantik Komedi, Romantik, Komedi
Yapım:ABD 2014 (Before We Go)
Vizyon Tarihi:11 Eylül 2015
YazarOkur Puan:
5.9 / 10 | Oy: 174 | Yorum: 4
Film Siteleri:IMDB: 6.9 • BeyazPerde: 5 • Sinemalar: 7.4
Hasılat:212.000 TL - izleyici: 18.000


Oy Ver

5.9
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Gece Bitmeden filmi izle

Gece Bitmeden Konusu

Chris Evans’ı ilk olarak Fantastik Dörtlü serisinde tanımıştık ve oradaki kural dinlemez komik karakteri canlandırarak büyük ilgi görmüştü. Ardından ise Kaptan Amerika rolünde karşımıza çıktı ve Yenilmezler serisinin başlangıcı oldu. Chris Evans genç yaşta yakaladığı oyunculuk başarısını bu kez yönetmen koltuğuna da taşımayı amaçlıyor ve ilk yönetmenlik deneyimi olan Gece Bitmeden filmi ile sinemaseverlerin karşısına çıkıyor.

Filmin senaryosunu Ronald Bass, Chris Shafer, Jennifer Smolka ve Paul Vicknair’dan oluşan kalabalık bir ekip yazdı. Filmin başrolünde ise yine Chirs Evans ile birlikte Siyah Giyen Adamlar, Star Trek ve Müzede Bir Gece serisinin son filminden tanıdığımız genç yetenek Alice Eve yer alıyor.

Filmde rastlantı ile bir araya gelen iki kişinin romantik gecesi anlatılıyor. Herşey Brooke adındaki genç bir kadının Manhattan’da en son gece yarısı trenini kaçırması ile başlıyor. Uyumayan bu şehirde ansısın gecenin bir yarısında yalnız kalan kadının imdadına Nick yetişiyor ve ikili arasında hem romantik hem de eğlenceli bir aşk hikayesi başlıyor.

Gece Bitmeden filmi romantik komedi türü filmleri sevenler için oldukça iyi bir film. Chris Evans da ilk yönetmenlik deneyiminde oldukça iyi bir iş çıkartmış.

Gece Bitmeden Yönetmeni

Chris Evans

Gece Bitmeden Oyuncuları

Chris Evans(Nick Vaughan), Alice Eve(Brooke Dalton), Emma Fitzpatrick(Hannah), Mark Kassen(Danny), Maria Breyman(Elevator Girlfriend), Scott Evans(XIX), Kevin Carolan(Driver), Beth Katehis(Red Head Girl at Bar)

Gece Bitmeden Senaristi

Gece Bitmeden Yorumları

Gece Bitmeden Yorum film güzel duygusal ve eğlenceli sıcak bir aşk anlatıyor

09-09-2015 21:58 !!

Gece Bitmeden Yorum çok sıradan ama güzel film masalımsı biraz

14-09-2015 19:59 !!

Gece Bitmeden Yorum izlediğim en boş filmlerden bir tanesi hem adamın hem kadının nedenleri var ama bu kadar rastlantı ile böyle birşey yaşamaları saçma geldi

05-01-2016 00:12 !!

Gece Bitmeden Yorum adamın iyi torpili varmış bu kadar sıradan bir konuya film çekecek yapımcı bulabilmiş helal olsun

09-01-2016 03:28 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2021 YazarOkur Film