Geçmiş

Geçmiş
Yönetmen:
Çağdaş Çağrı
Başrol:Bülent Emin Yarar, Gözde Kansu, Lila Gürmen
Film Türü:Türk Filmleri, Dram
Yapım:Türkiye 2016
Vizyon Tarihi:14 Temmuz 2017
YazarOkur Puan:
5.9 / 10 | Oy: 206 | Yorum: 1
Film Siteleri:BeyazPerde: 6.2
Hasılat:*


Oy Ver

5.9
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Geçmiş filmi izle

Geçmiş Konusu

Geçmiş sinema filmi Mardin’e uzanan trajik bir yol hikâyesiyle gişeye giriyor. Dram ve gizem yüklü bu hikâyede muhteşem manzara çekimleri ve Bülent Emin Yarar’ın duygu geçişleri insanı derinden etkiliyor.

Çağdaş Çağrı’nın senarist ve yönetmenliğini yaptığı bu filmde Geçmiş sinema filmi nesil farkını görebileceğiniz, birey psikolojisinin izleyiciye başarıyla aktarıldığı görüntü ve sanat açısından dünyada ki rakipleriyle yarışabilecek bir film.

İnsanın sıkışıp kaldığı geçmişi ve iç görüsüyle çatışan bireyin bunalımı işleyen filmde post modern bir sanat filmi ortaya çıkmış. Bülent Emin Yarar’ın Yusuf karakterine can verdiği filmde bir fotoğrafın peşinde günlerce sürüklenen bir yolculuğa çıkıyor. Bu yolculuk kilometrelerce olsa da Yusuf içinde ki yangından uzaklaşamayacaktır.

Lila Gürmen, Yeliz Akkaya gibi isimler Geçmiş sinema filminde oyunculuklarıyla göze çarparken sanat filmi seven izleyiciler şimdiden heyecanlanmış durumda. Yusuf’un macerası ve insanı derinden etkileyen çarpıcı hikayesi, gişede en riskli olan sanat ve dram filmleri kategorisinde izleyicinin beklentisini karşılamak üzere biçilmiş kaftan!

Geçmiş sinema filmi Paris, Meksika film festivallerinde Çağdaş Çağrı’nın yüzünü güldürmüştü. Festival izleyicisinden de tam not alan Geçmiş filmi, gişeye umutla giriyor.

Geçmiş Yönetmeni

Çağdaş Çağrı

Geçmiş Oyuncuları

Bülent Emin Yarar, Gözde Kansu, Lila Gürmen, Elena Viunova, Volga Sorgu Tekinoğlu, Yeliz Akkaya

Geçmiş Senaristi

Geçmiş Yorumları

Geçmiş Yorum oldukça güzel bir film

31-07-2017 20:47 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2018 YazarOkur Film