Geniş Aile 2: Her Türlü

Geniş Aile 2: Her Türlü
Yönetmen:
Ömer Uğur
Başrol:Ufuk Özkan, Fırat Tanış, Bülent Çolak
Film Türü:Türk Filmleri, Aile, Komedi
Yapım:Türkiye 2016
Vizyon Tarihi:4 Kasım 2016
YazarOkur Puan:
5.9 / 10 | Oy: 188 | Yorum: 4
Film Siteleri:IMDB: 5.1 • BeyazPerde: 6.6 • Sinemalar: 6.9
Hasılat:*


Oy Ver

5.9
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Geniş Aile 2: Her Türlü filmi izle

Geniş Aile 2: Her Türlü Konusu

Dizi olarak başlayan ve herkesin büyük beğenisini kazanan Geniş Aile, dizinin sonlanması ile birlikte macerasına film serisi olarak devam ediyor ve serinin ikinci filmi Geniş Aile 2 Her Türlü izleyenler ile buluşuyor.

Filmin yönetmenliğini yine Ömer Uğur yapıyor. Filmin senaryosunu ise Cüneyt İnay yazdı. Filmin başrollerinde yine bildiğimiz ekip yer alıyor. Ufuk Özkan ve Fırat Tanış, Bülent Çolak ve Ahmet Sarsılmaz ile birlikte başrollerdeler. Bora Akkaş da Zekai karakteri ile dönüş yapıyor. Yeni olarak ise Özge Ulusoy ve Şinasi Yurtsever filme dahil oluyor.

Geniş Aile 2 Her Türlü filminde Cevahir’in yine kolay yoldan köşeyi dönmenin planları ile başlıyor. Zekai rulet çarkında hile yapan bir alet yapınca Cevahir hızlı yoldan hemen zengin olmak için kumarhanenin yolunu tutar. Fakat işler umdukları gibi gitmez ve Paçacı’ya oldukça borçlanırlar. Paçacı da Zekai’nin biriciği olan Pırıl’ı kaçırır. Bunun üzerine Cevahir ve Zekai Pırıl’ı kurtarmak için bir maceraya atılır. Tabi Cevahir söz konusu olunca Koyu Bilal de olaylara dahil olur.

Serinin ilk filmi Geniş Aile Yapıştır, aile filminden daha çok +18 olarak dikkat çekmişti. Bazı sahneler izleyenlerden tepki çekmiş ve çok itici gelmişti. Bir anlamda aile dizisi büyüsü kaybolmuştu. Şimdi ekip serinin ikinci filmi ile yeniden hayranlarının beğenisini kazanmaya çalışıyor.

Geniş Aile 2: Her Türlü Yönetmeni

Ömer Uğur

Geniş Aile 2: Her Türlü Oyuncuları

Ufuk Özkan, Fırat Tanış, Bülent Çolak, Ahmet Sarsılmaz, Bora Akkaş, Özge Ulusoy, Şinasi Yurtsever, Tolga Canbeyli

Geniş Aile 2: Her Türlü Senaristi

Geniş Aile 2: Her Türlü Yorumları

Geniş Aile 2: Her Türlü Yorum ilk film çok kötüydü cinselliği çok öne çıkartmışlardı don izlemekten film izleyemedik iğrenç espriler vardı o yüzden bu filmi izlemeyi düşünmüyorum internete düşünce izlerim hak etmiyorlar çünkü

03-11-2016 20:11 !!

Geniş Aile 2: Her Türlü Yorum yine çok saçmalamışlar aile filmi falan değil bu

04-11-2016 20:55 !!

Geniş Aile 2: Her Türlü Yorum rezalet bir film nerede dizi nerede film

05-11-2016 19:19 !!

Geniş Aile 2: Her Türlü Yorum espriler çok saçma çoğuda belden aşağı zaten çok sığ bir film yapmışsınız dizisi çok daha güzeldi

06-11-2016 19:53 !!

Yorum Yaz

:: Benzer Film ::
:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2018 YazarOkur Film