Goosebumps: Canavarlar Firarda

Goosebumps: Canavarlar Firarda
Yönetmen:
Rob Letterman
Başrol:Jack Black, Dylan Minnette, Odeya Rush
Film Türü:3D, Animasyon, Fantastik, Canavar
Yapım:ABD 2015 (Goosebumps)
Vizyon Tarihi:27 Kasım 2015
YazarOkur Puan:
5.8 / 10 | Oy: 318 | Yorum: 6
Film Siteleri:IMDB: 6.4 • BeyazPerde: 5 • Sinemalar: 7
Hasılat:* (bütçe:$58.000.000)


Oy Ver

5.8
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Goosebumps: Canavarlar Firarda filmi izle

Goosebumps: Canavarlar Firarda Konusu

Hollywood’un asi ve çılgın oyuncularından bir tanesi olan Jack Black çocuklar için yapılmış bir animasyon filmi olan Goosebumps: Canavarlar Firarda ile tekrardan sinemaseverlerin karşısına çıkıyor. Aslında Jack Black bu tarz filmlerde oynaması gereken son isimlerden bir tanesi fakat Hollywood’da genelde yıldız olmak için yetenekten farklı şeyler gerekli ve Jack Black de bunları fazlası ile bulunduruyor. Yoksa uyuşturucu ve alkol bağımlısı olan, her seferinde sorun çıkartan birisinin örnek bir insan gibi çocuk filmlerinde yer alması pek mümkün değil.

Filmin yönetmenliğini Canavarlar Yaratıklara Karşı filmi ile tanıdığımız animasyon filmlerinin usta isimlerinden Rob Letterman yapıyor. Filmin başrolünde ise Jack Black ile birlikte Dylan Minnette ve Odeye Rush yer alıyor.

Zack Cooper ismindeki karakter hayatta pek umduğunu bulamaz ve bunun üzerine büyük bir şehirden ufak bir kasabaya taşınmak zorunda kalır. Kasabanın sıkıcı hayatı onu rahatsız eder fakat bu hayata ayak uydurmak zorundadır. İmdadına komşusu yetişir ve Hannah ile tanışması ile Zack bu kasabada yaşamak için bir neden bulur. Bunun hayatını değiştireceğini düşünür ve bu konuda fazla ile haklıdır.

Hannah’ın babası Goosebumps kitaplarının yazarıdır. Bu Zack için büyük sürpriz olur fakat asıl gerçeği öğrendiğinde kendisini bir maceranın içinde bulacaktır. Kitaptaki canavarlar aslında gerçektir ve kitabın yazarı bu canavarları bu şekilde kitaplara hapsetmiştir. Fakat kaza eseri yaratıklar kitaplardan kurtulur ve onları geri gönderme işi de Zack’e düşer.

Goosebumps: Canavarlar Firarda Yönetmeni

Rob Letterman

Goosebumps: Canavarlar Firarda Oyuncuları

Jack Black(R.L. Stine), Dylan Minnette(Zach Cooper), Odeya Rush(Hannah), Ryan Lee(Champ), Ella Wahlestedt(Anna), Amy Ryan(Gale), Jillian Bell(Lorraine), Ken Marino(Coach Carr)

Goosebumps: Canavarlar Firarda Senaristi

Goosebumps: Canavarlar Firarda Yorumları

Goosebumps: Canavarlar Firarda Yorum daha ilk yarıda çıktığım filmlerden çok saçma

12-12-2015 12:03 !!

Goosebumps: Canavarlar Firarda Yorum çok saçma bir filmdi kızla çocuk hiç yakışmıyor jack blacke de yetişkin karakteri yakışmamış oyuncuları kim seçti ise çok kötü iş çıkartmış

26-12-2015 02:30 !!

Goosebumps: Canavarlar Firarda Yorum fantastik bir film yaratmak için çok kasmışlar adam canavarları kitaplara hapsediyor yeni yetme çocuk geliyor kitabı açıyor canavarlar kaçıyor vs madem kitapların içinde canavarlar var kasada tut niye kitaplıkla tutuyorsun

30-12-2015 21:20 !!

Goosebumps: Canavarlar Firarda Yorum fragmandan etkilenip izledim görsel efektler fena değil ama konusu çok saçmaydı

20-01-2016 21:24 !!

Goosebumps: Canavarlar Firarda Yorum oyunculuk berbattı canavarlar fena değil konu çok sıradan ve çocukça

07-02-2016 11:06 !!

Goosebumps: Canavarlar Firarda Yorum fantastık bır fılm ıcın fena deıl

28-05-2016 21:29 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2021 YazarOkur Film