Görevimiz Tatil

Görevimiz Tatil
Yönetmen:
Murat Şeker
Başrol:Demet Akbağ, Zafer Algöz, Deniz Altan
Film Türü:Türk Filmleri, Aile, Komedi
Yapım:Türkiye 2017
Vizyon Tarihi:23 Şubat 2018
YazarOkur Puan:
4.8 / 10 | Oy: 119 | Yorum: 1
Film Siteleri:BeyazPerde: 5.6
Hasılat:*


Oy Ver

4.8
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Sıkıcı

Yorum Yaz

Görevimiz Tatil filmi izle

Görevimiz Tatil Konusu

Daha çok Çakallarla Dans serisi ile tanınan ünlü yönetmen Murat Şeker bu kez Görevimiz Tatil filmi ile izleyenleri eğlendirmeyi amaçlıyor.

Murat Şeker aynı zamanda Ali Tanrıverdi ile birlikte Görevimiz Tatil filminin senaristi. Filmin başrolünde ise usta oyuncular Demet Akbağ ve Zafer Algöz yer alıyor.

Demet Akbağ’ın canlandırdığı Türkan, klasik bir ev kadınıdır. Zafer Algöz’ün canlandırdığı kocası Sıtkı da kendisini iş hayatına vermiştir. Türkan bu sıradan hayattan sıkılır ve aile hayatının kötüye gittiğini düşünür. Bunun üzerine bir aile terapisti ile görüşürler ve terapistin tavsiyesi üzerine de ailece tatile gitmeye karar verirler. Bunun için bir karavan kiralarlar ve yola koyuluyorlar. Fakat yolda arabaları bozulur ve bir köye misafir olmak zorunda kalırlar. Tamamen şehirli olan bu aile köy hayatı ile karşılaşınca ortaya komik hikayeler çıkar.

Görevimiz Tatil konu olarak belki vizyona erken giriyor ama hazır bahara yaklaşırken izleyenlere eğlenceli bir tatil filmi sunuyor. Özellikle köy hayatı ile şehirlileri güzel ele alan film izleyenlere eğlenceli zaman geçirtiyor.

Görevimiz Tatil Yönetmeni

Murat Şeker

Görevimiz Tatil Oyuncuları

Demet Akbağ, Zafer Algöz, Deniz Altan, Ali Keçeli, Sarp Akkaya

Görevimiz Tatil Senaristi

Görevimiz Tatil Yorumları

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2020 YazarOkur Film