Güzel ve Çirkin

Güzel ve Çirkin
Yönetmen:
Bill Condon
Başrol:Emma Watson, Dan Stevens, Luke Evans
Film Türü:Aile, Fantastik, Müzikal, Romantik
Yapım:ABD 2017 (Beauty And The Beast)
Vizyon Tarihi:17 Mart 2017
YazarOkur Puan:
6.6 / 10 | Oy: 209 | Yorum: 2
Film Siteleri:IMDB: 7.4 • BeyazPerde: 6.6
Hasılat:* (bütçe:$160.000.000)


Oy Ver

6.6
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Güzel ve Çirkin filmi izle

Güzel ve Çirkin Konusu

Disney’in masallarından bir tanesi olan Güzel ve Çirkin yeniden beyazperdeye uyarlanıyor ve bu kez oldukça iddialı bir şekilde geliyor.

Filmin yönetmenliğini Alacakaranlık serisi ile tanınan Bill Condon yapıyor. Filmin senaryosunu ise Evan Spiliotopoulos ve Stephen Chbosky yazdı. Filmin başrollerinde Emma Watson ve Dan Stevens yer alıyor. Onlara Luke Evans, Ewan McGregor ve Stanley Tucci gibi ünlü isimler eşlik ediyor.

Güzel ve Çirkin filminin konusu artık bilmeyen yoktur. Masal olarak anlatılan hikaye defalarca da beyazperdeye uyarlandı. Yeni filmde de konu pek değişmiyor. Fırtınaya yakalanan bir adam gizemli bir şatoya sığınır. Tam ayrılacakken kızı için bir gül koparır ve o anda şatonun sahibi olan canavar ile yüzleşir. Canavar adamdan hayatı karşılığında kızını teslim etmesini ister. Adam kabul eder ve kız şatoda yaşamak üzere gelir. İlk başlarda korksa da zamanla şatonun sihirli hayatı ve canavarın gerçek hikayesi onu da etkiler. Fakat zamanla işler umdukları gibi gitmez ve sihirin bozulması daha da zor hale gelir.

Disney’in filmlerden daha çok filmlerden ortaya çıkardığı oyuncaklardan para kazanmasının ortaya çıkması sürekli tekrarlanan filmler konusunda izleyenleri şaşırtmıyor. Her sene bir animasyon filmi ile yeni oyuncakları pazarlamaya çalışan Disney yeni bir şey ortaya çıkartamadığında da eski hikayeleri yeniden uyarlayıp izleyenlere sunuyor.

Güzel ve Çirkin Yönetmeni

Bill Condon

Güzel ve Çirkin Oyuncuları

Emma Watson, Dan Stevens, Luke Evans, Kevin Kline, Josh Gad, Ewan McGregor, Stanley Tucci, Audra McDonald

Güzel ve Çirkin Senaristi

Güzel ve Çirkin Yorumları

Güzel ve Çirkin Yorum müzikal kısmını çok uzatmışlar o yüzden çok sıkıyor izlerken görsel efektler çok güzel emma watson çok kısa kalmış canavarın yanında çocuk gibi kalıyor pek yakışmamı boy olarak ev ahalisi mükemmel canavar canavardan daha çok sevilmi köpeğe benziyor

09-04-2017 21:43 !!

Güzel ve Çirkin Yorum çok sıkıcı bir filmde çoğu kısmı saçma görsellik dışında birşey yok bir de sürekli şarkı söylemeleri bayıyor

31-05-2017 21:09 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2022 YazarOkur Film