Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi

Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi
Yönetmen:
Ron Howard
Başrol:Alden Ehrenreich, Woody Harrelson, Emilia Clarke
Film Türü:Aksiyon, Fantastik, Macera, Uzay
Yapım:ABD 2018 (Solo: A Star Wars Story)
Vizyon Tarihi:25 Mayıs 2018
YazarOkur Puan:
5.4 / 10 | Oy: 172 | Yorum: 1
Film Siteleri:BeyazPerde: 6.6
Hasılat:*


Oy Ver

5.4
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Sıkıcı

Yorum Yaz

Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi filmi izle

Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi Konusu

Disney’in Star Wars’u satın almasından sonra başlayan film serisi kaldığı yerden devam ediyor ve San Solo da bunlardan bir tanesi.

Filmin yönetmenliğini ünlü yönetmen Ron Howard yapıyor. Filmin başrollerinde ise Han Solo olarak Alden Ehrenreich, Lando olarak Donald Glover, Woody Harrelson ve Emilia Clarke yer alıyor.

Han Solo Bir Star Wars Hikayesi Disney’in başlattığı Star Wars serisi öncesine giden hikayelerden bir tanesi. Star Wars serisinin en sevilen karakterlerinden bir tanesi olan Han Solo’nun hikayesini anlatan film izleyenlere yine güzel bir macera sunuyor. Filmde Han Solo’nun nasıl pilot olduğu, Chewbacca ve Lando ile olarak arkadaşlığının başlangıcı yine Star Wars teması ile anlatılıyor.

Disney ile birlikte Star Wars klasik olma özelliğini yavaş yavaş kaybediyor ve bunu Han Solo filminde de görmek mümkün. Önceden klasik olarak seri Disney’in klasik para ve oyuncak sevdanı nedeni ile bir anlamda dizi halini aldı. İlk olarak tam bir temeli olmadan eski karakterleri tek tek dahil ederek başlattıkları yeni Star Wars serisi ile birlikte sevilen karakterlerin hikayeleri de eklenince bu karakterlerin de büyüsü kaybolmaya başlıyor. Harrison Ford’un Han Solo’sunden sonra yeni Han Solo oldukça fazla hayal kırıklığı yaratıyor.

Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi Yönetmeni

Ron Howard

Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi Oyuncuları

Alden Ehrenreich, Woody Harrelson, Emilia Clarke, Donald Glover, Thandie Newton, Phoebe Waller-Bridge, Paul Bettany, Joonas Suotamo, Jon Favreau, Linda Hunt

Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi Senaristi

Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi Yorumları

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2023 YazarOkur Film