İçimdeki Ses

İçimdeki Ses
Yönetmen:
Çağrı Bayrak
Başrol:Engin Günaydın, Leyla Lydia Tuğutlu, Füsun Demirel
Film Türü:Komedi, Türk Filmleri
Yapım:Türkiye 2015
Vizyon Tarihi:30 Ocak 2015
YazarOkur Puan:
6.3 / 10 | Oy: 199 | Yorum: 2
Film Siteleri:IMDB: 6 • BeyazPerde: 6 • Sinemalar: 7
Hasılat:*


Oy Ver

6.3
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

İçimdeki Ses filmi izle

İçimdeki Ses Konusu

Engin Günaydın, Avrupa Yakası dizisinden sonra gerçek anlamda komediden baya uzaklaşmıştı. Her ne kadar Galip Derviş karakteri ile biraz komediye doğru gitse de tam anlamı ile Burhan karakterine yaklaşamamıştı. Vavien filmi de tam anlamı ile bir dramdı ve şimdi İçimdeki Ses ile Engin Günaydın gerçek bir komedi filmi ile sevenlerinin karşısına çıkıyor.

İçimdeki Ses filminin senaryosunu aynı zamanda filmin başrolünde yer alan Engin Günaydın yazdı. Filmin yönetmenliğini ise Çağrı Bayram yapıyor. Oyuncu kadrosunda ise BKM ağırlığı göze çarpıyor. Engin Günaydın’a Leyla Tuğutlu eşlik ediyor. Ekipte aynı zamanda Füsun Demirel, Sırrı Süreyya Önder, Nazlı Tosunoğlu, Ersin Korkut, Hamdi Kahraman ve Güldür Güldür ile tanıdığımız ve çok sevdiğimiz Onur Buldu yer alıyor.

İçimdeki Ses filmi izleyenlere ilginç bir aşk hikayesini komedi olarak sunuyor. Engin Günaydın’ın canlandırdığı Selim karakteri kendi dünyasında yaşayan bir yazardır. İçine kapanıklığı nedeni ile pek sosyal olmayan bir hayat yaşar ve en iyi dostu olarak da bir tek annesi vardır. Bir gün spor yaparken sosyetik ve zengin biri olan Ayşıl ile tanışır. Ayşıl, Selim için imkansız gibidir fakat kader oyununu oynar ve Ayşıl Selim’e aşık olur. Ayşıl’ın hayatına girmesi ile Selim’in hayatı da tamamen değişir ve onu komik bir hikayenin içine sürükler.

İçimdeki Ses Yönetmeni

Çağrı Bayrak

İçimdeki Ses Oyuncuları

Engin Günaydın, Leyla Lydia Tuğutlu, Füsun Demirel, Ersin Korkut, Hamdi Kahraman, Onur Buldu, Nazlı Tosunoğlu, Sırrı Süreyya Önder, Hakan Meriçliler, Barış Başar, Feriha Eyüboğlu, Serap Gur

İçimdeki Ses Senaristi

İçimdeki Ses Yorumları

İçimdeki Ses Yorum engin günaydın için her filmi ve her diziyi izlerim favori oyuncum

29-01-2015 21:34 !!

İçimdeki Ses Yorum güzel film olmuş

01-02-2015 03:06 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2021 YazarOkur Film