İlk Öpücük

İlk Öpücük
Yönetmen:
Murat Onbul
Başrol:Murat Yıldırım, Özge Gürel, Cezmi Baskın
Film Türü:Türk Filmleri, Duygusal Aşk, Romantik
Yapım:Türkiye 2017
Vizyon Tarihi:20 Ekim 2017
YazarOkur Puan:
5.9 / 10 | Oy: 162 | Yorum: 1
Film Siteleri:BeyazPerde: 6
Hasılat:*


Oy Ver

5.9
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

İlk Öpücük filmi izle

İlk Öpücük Konusu

George Wing’in klasik haline gelen eseri olan ve Türkçeye 500 İlk Öpücük olarak çevrilen eseri daha önce Hollywood tarafından da film haline getirilmişti. İlk Öpücük filmi de hikayenin Türkçe versiyonu diyebiliriz.

Film, Hakan’ın Bahar’ı görmesi ve ilk görüşte aşık olması ile başlıyor. Hakan Bahar’ı etkileyeme çalışıyor fakat ilk başlarda pek de başarılı olamıyor. Başarılı olduğu günün sonrasında ise Bahar’ın onu tanımaması ile bir şok geçiriyor. Böylece Bahar’ın özel durumunu da öğrenmiş oluyor.

Bahar bir kaza geçirir ve kazadan sonra her uyuduğunda bir gün öncesinde yaşadıklarını unutur. Bu yüzden yıllardır hep aynı günü yaşamaktadır. Bunun üzerine Hakan aşkından vazgeçmez ve Bahar’ı her gün kendine aşık etmeye devam eder. Bir gün gerçekten onu hatırlayacağına ve iyileşeceğine inanır.

Filmin başrollerinde Murat Yıldırım ve Özge Gürel yer alıyor. Onlara Cezmi Baskın, Beyti Engin, Sadi Celil Cengiz ve Hayrettin Karaoğuz eşlik ediyor. Filmin yönetmenliğini ise Murat Onbul yapıyor.

İlk Öpücük filminin konusu oldukça etkileyici. İzleyenleri mükemmel bir aşk hikayesi bekliyor ve kendi aşklarını da sorgulamalarını sağlıyor. Eğer 50 İlk Öpücük filmini izlemediyseniz, film sizi oldukça fazla etkileyecek diyebiliriz.

İlk Öpücük Yönetmeni

Murat Onbul

İlk Öpücük Oyuncuları

Murat Yıldırım, Özge Gürel, Cezmi Baskın, Beyti Engin, Hayrettin Karaoğuz, Sadi Celil Cengiz, Gamze Karaduman, Erol Aksoy

İlk Öpücük Senaristi

İlk Öpücük Yorumları

Yorum Yaz

:: Benzer Film ::
:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2019 YazarOkur Film